Láska vo vzťahu

20. jún 2022

Je naozaj láska vo vztahu tak dôležitá? S partnerom som 12 rokov, mame 9 rocneho syna. Na začiatku mi povedal, že mi nikdy nebude verny. No ja hlúpa som bola veľmi zalubena, a myslela si, že sa kvôli mne zmení. Nepodvádza ma stále, ale mal pár jednorazoviek, na lásku neverí. Teraz sa to vo mne bije, rozmýšľam či odist z celkom fungujúceho vztahu. Bojím sa, ze ak odídem, budem to ľutovať a môj život bude len práca a syn. Ja som introvert a on sa rad baví s ľuďmi, chodi na party a je spoločensky. Ja by som chcela byt ako on. Mne chvíľu trvá, kým sa v spoločnosti začnem baviť. Mám nudný život, tak neviem ani o čom mám hovorit .

martinkatinka
20. jún 2022

😱 tak ved skus jednorazovku aj ty a uvidis, ci on bude s tym ok ..... Teda uz ked mate taky otvoreny vztah, tebe to nevadi, jemu tiez by nemalo.... Inak vam to funguje? 🤷

matullienka
20. jún 2022

Fuu tu si urobila chybu hneď na začiatku, ja by som s takým človekom nedokázala byť a fungovať vo vzťahu, keď by som vedela, že občas si odbehne niekde inde. Ty sa nebojis, že ťa môže niečím nakaziť? A vieš čo neviem koľko máš rokov ale keď máš 9 ročného syna tak nebude to ešte tak veľa, aby si časom nenašla niekoho s kým v láske stravis zvyšok života.

lenkasarka
20. jún 2022

Niektoré ženy nemajú žiadnu hrdosť.

ankare
20. jún 2022

Toto nie je celkom fungujuci vzťah. Toto je nefunkčný vzťah. To ako dokážeš takto žiť? Určite Ti bude lepšie bez neho. Držím palce!

ankare
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok173
20. jún 2022

Toto je pre mna nepochopitelne a neprijatelne. Nemohal by som fungovat v takom vztahu.

dzulli1980
20. jún 2022

By som sa cítila ako matrac ... nikdy by som toto netolerovala ... sa nehanbíš sama pred sebou? Nemáš úctu voči sebe samej? ... hrôza, čo niektoré ženy dokážu mužom tolerovať ... a to, že si introvert, je strašne slabá výhovorka ... aj ja som, ale takúto handru by som zo seba teda nenechala robiť.

suge
20. jún 2022

Možno by pomohlo mať sa viac rada a prijať sa taká, aká si. Lebo teraz neviem, či ti viac prekážajú mužove bokovky alebo to, že s ním stratíš jediný aký - taký vzťah. Podľa mňa sa upínaš na nesprávnu osobu z nesprávnych dôvodov.😕

bajka16
20. jún 2022

Toto je fakt ako reálne? Ty si kvôli sebeckemu pocitu, mať ho pri sebe, tolerovala neveru? Wau. Klobúk dole. Tu sa už úplne stráca význam slova vzťah, pretože toto nie je vzťah. Ty ho máš len zo sebeckosti a on neviem prečo, keď ho zaujímajú ostatné vagíny. On ti lásku neopetuje a asi nevie ani čo to je, a ty si s ním spravila dieťa? Wau. Je mi ťa ľúto. Len takto ti poviem. Ty nemáš vzťah, ty nemáš ani toho muža. Hľadaj najprv hrdosť nie muža.

sara07
20. jún 2022

nerieš aspon ti to povedal na rovinu nie každý chlap to vie , väčšinou srab na entu
je to pre neho len sex nič viac ,
ak sa rozhodol s tebou žit, mat deti niečo predsa len znamenáš
neriešila, by som , neodchádala by som, pokial to robí že to nebije do oči lebo okolie to vyžrat nechala by som to tak ak si rozumiete
férovo ti povedla ako funguje a by si sa divila kolko mužov takto funguje alebo myslí na kolegynu a suloží s manželkou , tento tvoj si to rozdá rovno s kolegynou a ked je s tebou je proste len s s tebou

a teraz hhhhhrrr do mna 😂😂
mimochodom uzkostnu vernost nám tu žial zariadilo naboženstvo , vlastnenie vyhradné človeka v podstate , je môj ako môže niekto vlastnit niekoho iného ?? lebo ma na to papier ? keby sme tu ostali pohania toto by si vôbec neriešila to je na tom najzaujímavejšie

autor
20. jún 2022

@matullienka mám 32, na lásku neviem či ešte verím. Ja totiž asi nepoznám pár, kde by si boli verní.

autor
20. jún 2022

@martinkatinka urobila som to a vie o tom a je s tým ok. Ale ja na take niesom

deedol
20. jún 2022

keby ste sa obaja dohodli, ze mate otvoreny vztah, a keby ste s tym boli obaja spokojni a vyrovnani, tak by som povedala, ze super, ze ste sa takto nasli a ze si v tejto oblasti vyhovujete. v tomto pripade si ale ty nespokojna, tak sa musis rozhodnut, ci chces v tejto nespokojnosti prezit zvysok zivota alebo nie.

autor
20. jún 2022

@sara07 ďakujem, ja som si o veľa pároch myslela, ako sa majú radi a potom akcia a hneď chlap po druhej babe sa lepil

sara07
20. jún 2022

tak máš v tomto jasno , vieš na čom si
nerieš, daj tomu čas, a by som povedala že sa trapiš s niečím čo aj tak nevyriešiš a určite nie na mk
ak sa viete rozpravat, smiat niekam ist ako rodina načo to trhat, možno máš lepši rodinny život ako tu ked su top manželky a polovička večne na gauči s mobilom v ruke alebo ovladačom
skôr sa zamestnaj niečím urob si nejaky kurz, niečo dobré upeč, uvar, chod cvičit
mám pocit že sa skôr nudíš sama so sebou, si taká aká si a môžeš ak chceš sa zmeniť
začni sebou nie druhým ,,, zmen prácu urob zmenu ale v sebe ,netahaj do to druhých

slovakboy
20. jún 2022

Prečo chceš byť extrovertka? Prijmi sa taká aká si. Láska nie je len zábava. Jemu sa páčiš že si introvertka a on tebe že je extrovert. Laska vo vzťahu je dôležitá lebo to ten vzťah udržuje. Mladí muži sú nádržaní a nevedia si ho udržať. Ale na druhý deň sa chytajú za hlavu a majú radi tu svoju ženu. Treba to vydržať bez ujmy a pokúsiť sa budovať VZŤAH. Ten sa buduje spoločnými zážitkami spoločným zdieľanie pocitov spoločným prekonávaním problémov atd

0kristina0
20. jún 2022

Fungujuci vztah vyzera "trosku" inak. Stastny to chlap ten tvoj muz, mimo domu si moze klatit koho chce a doma ho poslusne caka manzelka, ktora mu robi fullservis.

dianka3
20. jún 2022

Naco ti je taky chrapun?Radsej odid hned ako baby pisali nenechaj zo sebou zametat. Sak on sa citi ako pan doma ma zenu a chodi si na bokovky ako sa mu zachce.Posli ho do zadku okamzite,naco ti je ten pako,radsej ziaden vztah ako takto zit.
A navyse vztah ma byt o laske a vazenia si jeden druheho. To co mas ty sa vztahom ani nazvat neda. Urcite na teba caka muz ktory ta bude milovat a vazit si ta a nie ponizovat

zdenkastanka
20. jún 2022

Prepac ale ty si musela pochytit strasne zle "zvyky" z domu🙏🙏🙏ked sa s takymto debilom uspokojis... Tebe vstepovali ze muz moze a je bezne ,ked sa k nej chova ako k handre?ze ju moze takto ponizovat a nicit?tebe to pride normalne?on ti povie na zaciatku vztahu ze ti NIKDY NEBUDE VERNY a ty povies dobre? Mne sa asi sniva...
Okrem ineho ti moze ak to uz aj nespravil, doniest paradne zdravotne problemy, vies o tom?ked popretahuje pol mesta... a ked na lásku neveri tak naco je vo "vztahu"? Jaj, ty mu porobis full servis a on si pride o teba len utriet nohy.boze zle mi je z vas...

zdenkastanka
20. jún 2022

Krasny priklad davate synovi👏👏👏

momoftwo
20. jún 2022

Ako tu tak citam ako niektori ludia ziju v partnerstvach..mne sa sniva prisaham🤦🏽‍♀️

danica2711
21. jún 2022

od začiatku celé zle, a teraz sa bojíš, že keď sa rozídete, tvoj život bude len práca a syn? Normálna žena by sa tešila! Čo ti dáva do života permanentne neverný chlap, ktorý ťa navyše neľúbi? A ktorý ti navyše deformuje celý pohľad na svet a vzťahy - vieš, ono sú ľudia, čo nežijú tak nah...o ako vy, ale sa ľúbia a sú si verní. Keď odídeš od toho tvojho, možno raz takého partnera stretneš

vsauce_
21. jún 2022

Prečo? Ubližuje tým sebe a syn dostáva “úžasný” príklad do života. Kopec ľudí je introvetných ale dokážu si život užívať. Venuj sa svojim záľubám, mysli na seba, dopraj si a nestrácaj čas s niekym kto ťa má a bude mať za handru

dadis
21. jún 2022

Ja neviem, ani co ti poradit. Kto kedy povedal, ze zivot introvertov je nudny a menejcenny? Zacni samu seba akceptovat a mat sa rada. S muzom by som hodila uprimnu rec, tak ako si to sem napisala. Bez dramy. Nech do riti aspon vie, ze nie si takto spoko. Ci ma vobec zaujem kvoli udrzaniu rodiny sa este menit. Ale nic by som mu nevycitala, ved ty si prijala pred rokmi jeho pravidla hry. A skus si robit viac zazitkov. Aj introvertnych. Nech tvoj zivot nie je nudny. Ak sa vam vztah "pokazi", lebo si sa po rokoch ozvala, tak asi to tak malo byt. Ale vies si predstavit takto zit dalsich 50rokov?

anna_maria1
21. jún 2022

Heh tak nepodvadza ta ale ma jednorazovky, tak to je skvele. Ako neviem, ci nemas k sebe a synovi nejaku uctu alebo ako by som to, ze si schopna byt vo vztahu s niekym takymto

ibajaanikiny
21. jún 2022

Odist z fungujuceho vztahu?a co Vam presne na tom vztahu funguje?ze on si odbehne,zije,party atd a ty ako putka,ktora mu navari,operie a roztiahne nohy,ked aktualne nema bokovku,cakas doma?? Fakt nemas hrdost a nemas ani rada samu seba…

nurielka
21. jún 2022

A čo teraz po toľkých rokoch riešiš? Išla si do vzťahu bez vernosti, čo ťa štve, len to že budeš sama ako palec..ale prosím ťa si mladá..alebo máš strach, že muž ťa kopne, lebo chlapec dospeje, lásku medzi rodičmi nevidel, super frajer pre budúce nevesty, ty budeš tak či tak sama, otec dieťaťa už nebude mať dôvod byť s tebou, keď tvrdíš, že láska vyfucala, z toho si úplne mimo,že?
K mužovi vzhliadaš, že je extrovert, kebyže odídeš život by bol nuda, no tak sa k nemu pridaj..
buduj otvorený vztah keď už šmýkal inde, užívaj si to s nim, vytrieskaj z toho čo najviac, veď aj tak ťa nemiluje a ty jeho už asi tiež nie,, choďte na párty swingers, trojky, štvorky(zážitky nie?to ti chýba) nech je vyrehotany muzicek ako lečo, na to ťa má, nie? Na občasny smyk a teplé obedy. Super exemplár.

ilovecoffee
21. jún 2022

Nehnevaj sa ale máš naozaj "krásny fungujúci" vzťah🤦‍♀️🤦‍♀️tak manžel si sem tam odbehne za nejakou inou, vylíže jej cikulku(a ktovie co ešte🤷‍♀️), fajnovo si ho do nej namoči a potom príde za tebou do vašej teplej postielky, ešte ti dá pusinku a fungujete ďalej🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️naozaj krása..zamysli sa hlavne nad sebou🤦‍♀️

papulienka48
21. jún 2022

Akože on môže takto hej? By som skúsila akoby sa mu to páčilo v opačnom garde. Jasné, že mu to vyhovuje, keď doma je všetko relatívne fajn a on si ide kde sa mu zachce, čo sa mu chce. No nebola by som s takým človekom.

zdenkastanka
21. jún 2022

@ilovecoffee ja uz mam pocit ze ma nejakeho šejka a on si obstastnuje slobodne svoj harem... nonsens toto...🤢

trencan1983
4. nov 2022

Viem že je toto starší príspevok ale nedá mi nenapisat. Ako prepáč ale toto sa nedá nazvať vzťahom. Ako žiť s niekým kto máva sex s niekým iným ako so mnou, tak to určite nie. Mne sa stalo toto isté a poviem ti že radšej budem sám ako s takouto ako tvoj. Neviem si predstaviť ako môžem dať pusu svojej žene na ústa keď viem že teraz tam mala kolegovho vtáka. Toto by si tolerovať určite nemala. Ale je to na Tebe ale rataj že ak ostaneš, tak šťastná nebudeš a budeš len handrou 💪. Neviem koľko máš rokov ale myslím že máš na viac ako máš teraz. Veľa zdaru.