Kríza kvôli Tesco kupónom

10. sep 2024

Zacala som pouzivat tie tesco kupony na nakupy. Podarilo sa mi ziskat aj 10 financnych kuponov. Som sa tesila, ze ako usetrime. No manzel ostal uplne sklamany, ze co to ja robim, ked som pri samoobsluznej pokladni skenovala kupony. Znizila som tesco nakup viac ako o 40 eur. A ze to skadial mam. A ako keby bol zo mna sklamany. A, to sme este cez 50 eur platili. Vravela som mu, ze ine zeny pouziju viac kuponov, a za velky nakup platia 1 euro. No nepomohlo. Ze viac takto nekupovat nebudeme, a nech na to zabudnem. Klesla som v jeho ociach. Myslite, ze na to zabudne, a bude zase ako predtym?

lilianka28
10. sep 2024

toto ak je reálne, tak kde na to chodíte😂

evcagabi
10. sep 2024

😅😅😅

crazy_cat_lady
10. sep 2024

:D :D toto realne niekto riesi? taketo nezmysly?

januska12323
10. sep 2024

Skúška IQ národa koníka?

anonymous87
10. sep 2024

🙉😂
Odpalilo mi dekel prave

weleda123
10. sep 2024

Kokos, to naozaj? Môj muž má svoju Tesco kartu a stále tam má viac bodov a kupónov ako ja, lebo tam chodí častejšie (napríklad kupovať rýchle obedy v rámci práce). Tvoj muž je pako.

fido69
10. sep 2024

Ahoj Carmen! Ma ani vo sne nenapadlo, že ťa raz stretnem na konikovi. Pozdravuj Roooberta

P.S. Milujem Geissenovcov 😘

katica06
10. sep 2024

Čo zasa je bombový poplach a deti sa nudia a vymýšľajú

evazhoufova
10. sep 2024

Reklama

rozculena
10. sep 2024

@evazhoufova reklama na čo? Tesco nepotrebuje reklamu

0silvia0
10. sep 2024

nabudúce vymysli niečo uveriteľnejšie, nie takúto hovadzinu. Napríklad ako tvoj muž žmurkal pri platení na tesco polkladnici na pokladníčku, to ti tu skôr zožerú

tinalia
10. sep 2024

Klesla si v jeho ociach lebo si usetrila? Ani tomu vtipu nerozumiem 🤣

lienka.7
10. sep 2024

Ja odpadnem 🙈 co???

milanemila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patus_2
10. sep 2024

Mňa skôr ako sklamaný manžel zaujal veľký nákup za 1€ :D

sevrin
10. sep 2024

Tvoj muž je finančný analfabet alebo nejako inak postihnutý?

tinalia
10. sep 2024

@patus_2 hahah si pis, za taky nakup by ma manzel hned vyprasil a nie ze by bol sklamany 🤣🤣🤣

sapa20
10. sep 2024
oliviakatka
10. sep 2024

:D môj sa tiež hanbí ked vytiahnem v Tescu mobil s kuponmi

rozculena
10. sep 2024

@oliviakatka tak mu ukáž účtenku s pôvodnými cenami....

luccija
10. sep 2024

Klesla v jeho očiach?pre Boha prestaňte z tých chlapov robiť gerojov.Mal zostať sedieť v aute, keď je nervózny a ty si v kľude scanuj kupóny.Snad si sa mu ešte neospravedlnila?Využívam všetky appky a kupóny.To, čo si ušetrila si vypytaj a niečo pekné si kúp🙂

miroslava21
10. sep 2024

🤣 nabuduce ho nechaj sediet v aute, ked to nechce vidiet, a za usetrene peniaze z kuponov si nieco kup ale odloz. A samozrejme nezabudni si pytat od neho hotovost na ten nakup. Nech to ma zmysel

diewcatqoo
10. sep 2024

Wtf :D

simca06022011
10. sep 2024

ja by som mu povedala nech sa da liecit, to su nazbierane kupony za vase nakupy, je to fakt zlomok. A oplati sa to. Ak ho dokaze sklamat, ze si uplatnis nieco na co mas narok, usetris peniaze = tak nech ti tych 40EUR da a ty si kupis nieco ine, co ta potesi :DDD
nabuduce ak je takyto, tak ho na nakupy neber, pouzi si zlavy na svoje veci.. ja som napr. posledne vracala flase, pouzila jeden kupon a ostlao mi (sice maly nakup) doplatit hadam 2EURa, to by asi nepredychal :DDD ja by som sa zacala tvarit, ze on v mojich ociach klesol... lebo toto riesit, je pre mna pripad pre psychiatra

ivik4
10. sep 2024

Toto je na rozvod
Uz radsej kupony ani neskusaj

grof_monte_christo
10. sep 2024

Autorka, ja si ušetrím posmešne komentáre na tvoju adresu. Zarába on nejako veľa peňazí, že by takouto formou šetrenia musel pohrdať? Prečo sa ty ihneď pasujes do role submisivnej ženy? Je to tvoja šikovnost, že dokážeš ušetrit na nákupe a v očiach tvojho muža si mala stúpnuť, nie klesnúť. Takto o sebe neuvažuj 🙏

katica06
10. sep 2024

@0silvia0 to radšej si prečítam o tom že žmurká na samoobslužnú pokladňu

simca06022011
10. sep 2024

inak on podla mna dostal sok, mozno sa citil ako nejaka nizsia vrstva, ze tam pipas kupony.. inak si to fakt neviem vysvetlit.. su taki ludia co sa hanbia aj zlavu si pipnut :DDD mo jchlap napr. strasne vela tankuje, ked sa spytam, preco si tam a tam nevybavi kartu, jednak nazbiera nam na tie kavicky a somariny co pokupujeme body, ale aj zlavu na phm davaju... tak ten to nechapal :DDDD

lakebabe
10. sep 2024

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to vážne?

solange7
10. sep 2024

Mile bravíčko, prdla som si pred priatelom. Myslite, ze to este niekedy bude take ako pred tym?