Konverzácia dvoch ľudí

15. jan 2022

Žena: Chcel by si somnou mať sex ?
Muž :Chcel ale ako hneď na 1 stretnutí ? :D
Žena:Tak ako tebe vyhovuje :D
Muž : Tak ja by som sa rád stretol tak aspoň 2,3 x a potom by som chcel :D
Žena: A nemôžme na 1 stretnutí ?
Muž: Tak vieš ja by som ta rad aspoň trochu spoznal, že kto si a potom nemam problem :D
.....nejdem písať cija je to konverzacia, nič si nenamyslajte a skúste mi povedať ako na vás pôsobí taký chlap čo to písal. Že chce mať sex? Alebo skôr nie. Alebo napíšte vlastnými slovami čo si o tom myslíte. Ďakujem.

h2
15. jan 2022

"Napíšte vlastnými slovami..." Ty si učiteľka?
Chalan, ktorý odmietne sex na prvom stretnutí, mi príde, ako úplne normálny. Ale tá baba, čo ho do toho vyslovene tlačí, určite nie.

miadi
15. jan 2022

Jasne ze chce sex ,len este nevie ci ho chce s tebou .. este Ta ani nestretol a uz ho uhanaš.Až tak ze z predstavy zabavneho sexu si urobila job ako vyniest smeti. Zobrala si mu moznost ulovit ta . Ani moj pes nemal zaujem o suky ,ktore sa mu strkali hnet ako ho videli rozvalene na chrbte.. nestali mu ani za onuchanie. Na to Isla okolo bez zaujmu elegantna dobermanka alebo nemecky vlciak xx krat vacsie ako on .. kde nemal sancu a on cely napichany bežal za nou ., pleskla chvostom az letel .. Bud viac ako dobermanka 😜

danica2711
15. jan 2022

však sa spýtaj rovno a "vlastnými slovami", či ten, čo ťa odmietol, keď si sa mu vnucovala na prvom rande, je debil alebo nie - načo vymýšľať takú trápnu story... A z tých partnerov v tejto konverzácii je v poriadku len ten chlap

janewithane
15. jan 2022

Áno chce sex, ale nie s hocikym.

liljana
15. jan 2022

Bude si mysliet, ze ho iba skusa. Ked povie ano, tak po nom vybehne, ze mu ide iba o sex. 😀
Alebo proste iba nema chut na sex na prvom rande.

monka105
15. jan 2022

Ako normálny usporiadaný chlap, ktorý nepretiahne hneď všetko čo pred ním roztvorí nohy.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
15. jan 2022

@h2 učiteľka by hádam nenapísala "somnou"

pet888
16. jan 2022

Myslim si o tom,ze zena ma nedostatok sebaucty.Alebo ak hlada sex na jednu noc,nech to povie na rovinu,nech sa chlap vie k tomu postavit.Na normalny vztah je toto uz zabite.

3tato
25. jan 2022

Tenhle způsob konverzace ženy přicházející s "nabídkou kvalitního sexu" zdá se mi poněkud nešťastný 😆