Konala som správne?

5. nov 2022

Ahojte s muzom nám to dlhšie neklapalo vo vzťahu a tak od novembra min.roku som si vsimla že často s niekým píše - áno má kopec kamošov tak som si myslela že s nimi.Raz som zahliadla meno jeho kolegyne ked si sňou písal,ale nejak som to neriesila.Má dva telefóny jeden súkromný a druhý služobný- to ze si casto pisal aj cez sluzobny som brala tak že si píše vo firemných skupinach..Až vo februári tohto roku som sa chcela pozrieť na fotky čo v ten deň fotil(na sukromnom mu nefunguje kamera) vzala som jeho služobný co sa nebíjal v obyvacke,rozklikla som galériu a ked som trochu potiahla prstom zobrazili sa mi kúsok staršie fotky - printskrim(prepacte neviem ako sa to správne píše) a tam tá jeho kolegyňa - jasné že nie oblečená.Tak som zavrela galériu a pozrela apku whatsap a hned okrem firemných skupín tam bola aj súkromná koncerzácia s ňou, v skratke ako by sa vyjebali(prepacte za vyraz).Šok to bol a hlavne som si uvedomila ze to co tam bolo,bolo minimum čo si pisali kedze si snou vypisoval aj na sukromnom telefone cez inu apku a to cez telegram(ale to je jedno).Konfrontovala som ho stym a dlho sme sa rozprávali, z jeho strany to bolo ze ano dosral to ale ved s nou nic ozaj fyzicky nemal,len sa mu to pačilo.Po dlhom predlhom rozhovore sme sa rozhodli skusit to znovu medzi nami a pracovat na vztahu.Prestal si s nou pisat,povedal jej osobne v praci ze som na to prisla a ze chc zachranit nas vztah.A teraz som zistila ze si dennodenne volavaju,zas som za hysterku ze nic s nou take neriesi . Ale vzhladom na minulost mam problem s dôverou,a na to mi povie ze je smutny ze mu nevwrim.Nuz co sa tyka tej kolegine nuz ano mam problem verit.Ale tolko o tom rozprava ze nic neriesia spolu a volaju si len tak ze yz normalne pochybujem o sebe

autor
5. nov 2022

Pochybujem o tom, ci som to prehnala ked som ho poprosila aby si s nou nevyvolaval.Ze ked chcu riesit pracu na to maju sluzobne telwfony a nie sukromne cisla.A ano mam jej cislo - vo februari som si ho opisala,uprimne neviem naco bol to taky impulz chvílkový, ale tak som zistila ze si denne volávaju.Aby ste chapali,bolo treba zistit výpis hovorov(kôli inej veci) a tam som si to všimla.

syslik81
5. nov 2022

spytaj sa ho akoby sa on citil keby si si s niekym posielala nahe fotky ale nespala s nima denne si volala .. tuzis po nom ale predsa nepokazis manzelstvo.. podla mna hysterka niesi ale podvadzana ano ... keby ta milovala zalezalo by mu na vas dvoch respektuje tvoju nedovoeru voci nej a prerusi kontakt .. respektive nobmedzi na nevyhnutne pracovne veci .. ja osobne jak sa poznam by som bola svina a jej nahe fotky omylom poslala do pracovnych skupin-ked hamba tak poriadna ..ale ty asi taka niesi .. tak maj aspon hrdost a zbal ho nech ide k nej

zmrzlinka2021
5. nov 2022

A už si rozvodové papiere podala?

timing
5. nov 2022

Co k tomu napisat. Ked niekomu vyvolavas denne,znamena ze tam bude nejake puto/ naklonost/ tuzba.

Pretrhnut to nevie lebo ho to laka. Tazko povedat ako sa sprava ONA mozno ho tak kvalitne namotava,robi jek to radost ( ano, take zeny mrchy su) a on hlupak nevie odolať.
To co si popisala je len zrnko z celku. Tazko tazko povedat, ci s nou nic viac nemal.
Toto je trapenie sa. Dala by som ultimatum bud ona alebo ja. Nemas na vyber. Zozierat sa vo vztahu,kde nie je dovera?

luccija
5. nov 2022

Ja len, ze mas nervy zo zeleza

podmostom
5. nov 2022

A čo ti povedal, že prečo si s ňou denne volá? Ohľadom čoho? Toto by vytočilo asi každého. Pravdepodobne ju stále chce a aj niečo spolu majú.. Ju by tiež nebavilo volať si s ním, keby videla, že nemá záujem. 🙁

nataly420
5. nov 2022

Neskutočne ako ta vie ešte zmanipulovať že ty si na vine a že len prehanas prosím ta ! Zachovaj zdravý rozum nie nie je to normálne okamžite by som ho poslala do teplých krajín .. čím viac budeš tolerovať tým
Ta bude mat za väčšieho debila

mandzula
5. nov 2022

Robi z teba idiota.

estrella5
5. nov 2022

Niečo v tom bude - zamilovanie, milostný pomer, ktovie.... Ak by v tom nič nebolo neriskoval by vzťah vyvolávaním si s ňou, ale proste by to úplne skončil a vážil si, že si ho neposlala do pr.... A nepreháňaš... Ja by som bola schopná aj žiadať v tomto prípade zmenu práce (ak by sa nejednalo o nejaké fakt extra mega super pracovné miesto).. a nie ešte dumať nad tým, či nežiadaš moc keď nechceš aby si vyvolávali.... Hysterka, nehysterka, ale toto proste nie...

autor
5. nov 2022

@podmostom Že v drtivej vätšine rieša robotu.Bola som v pokušení napísať jej,ale som si istá že by mu to hneď volala, a to by som nechcela.Kedze oba nase paušály su na jeho meno stiahla som si apku O2 a tam sa da pozriet historia volani,od pondelka(ako som to zistila a povedala mu to) s nou nevolal.Tolko sa nam vo vztahu od februara zlepsilo od komunikacie cez vsetko,ze z jednej strany mi je luto to zahodit a zdruhej zas mam pocit zrady ze zas som mu naletela.Uz som mu toho tolko odpustila - povedala som mu to aj ako sa citim.Ze ma chape ale ze teraz fakt s nou nic neriesi.Ked som sa pytala co ho na nej tak laka povedal ze nic.Ale z tych malo sprav co som si vo februari precitala mi bolo jasne ze slecna sa namotala,on tvrdi ze nie - ale zas nechape naznaky ze ano. Lutujem ze som jej nenapisala aspon.

kubkovamama
5. nov 2022

Nepochybuj o sebe,ale o tom hnupovi,ktorého máš doma.Kks,a ty to ešte napíšeš štýlom akoby si mala pocit viny,že si to zistila.Mna podvádzal prvý manžel,aj priateľ po..nedôvera vo vzťahu aj keď bez dôkazu je pre mňa proste už nefunkčný vzťah.Nechapem ako s ním môžeš vydržať v jednej domácnosti.Mozno!!s ňou nespal,ale rok toto robiť,na 99% áno..Za mňa kopnúť ho a rozvod,predstav si opačne,on by ti to toleroval?Nenechaj sa prosím ťa takto oblbovat,načo ti je debil chlap.Naco,iba sa trápis a bohužiaľ vždy budeš,lebo mu to nikdy nezabudneš a vlastne čo zabudnúť,šak sa to furt deje.Nie aby sa kajal a sekal dobrotu,denne si volajú a klame ti do očí,že nič.

autor
5. nov 2022

@estrella5 spytal sa ma ci má dat výpoveď,ale vzhladom na situaciu ake je,mi to nepride spravne a aj dobre zarobi.

p.j.jacky
5. nov 2022

Podvádza tá , niečo podobne som zažila len to nebola jeho kolegina . Jasne že bude zatĺkať . Asi mu taký život vyhovuje . Záleží na tebe čo chceš dálej . Či žiť v neistote , kedy manžel príde sám a povie že má inú a chce sa rozviesť .alebo to urobíš sama . Alebo budete takto naďalej žiť a tváriť sa že je to Ok . Vela síl

dzulli1980
5. nov 2022

Pre mňa osobne by už takýto vzťah bol len trápenie ... už by som mu jednoducho nedokázala dôverovať ... keby som u svojho muža našla nahé fotky jeho kolegyne, a to teda nie som žiarlivá, šiel by svinským krokom ... a žiadne "ňu, ňu, ňu" rečičky by ma nepresvedčili o tom, že som konala nesprávne ... nenechaj zo seba robiť handru, nenechaj so sebou manipulovať.

marca12
5. nov 2022

Nie som ziarliva ani hysterka,ale toto by som nerozdychala. Podla toho,co pises,je to pre teba velke trapenie viest takyto zivot. Su tie hovory dlhe? Realne s nou naozaj musi komunikovat po telefone? Ak ano,zda sa ti,ze su tie hovory dlhe a pricasto?

dilino
5. nov 2022

To že sa ťa pýtal či ma odisť s práce je úbohé mne to príde ako keby chcel urobiť gesto. Neboj ak by odišiel s práce ON do novej aj ONA by tam za krátku dobu prišla. To mi ver. Píšem z vlastnej skúsenosti len tebe sa jedna o manžela mne o dlhoročného priateľa. Tiež okolo toho bolo tiež kolegyňa. Potom mi povedal bájky od Ezopa a ked chcel aby som s nim ostala tak že ON s ňou skonči písanie volanie a vieš čo po mesiaci už bola v novej firme tam kde aj ON tak že aj ked TI hovorí že odíde s práce kde máš záruku že ONA nepôjde do tej istej firmy pracovať. Ja by som už rozmýšľala skôr nad rozvodom. TY cítiš pocit viny a za čo prosím ťa. ON toto chce aby TI si sa cítila vinná. A ešte že s ňou nič nemá nech sa nenechá vysmiať to aj môj bývali priateľ hovoril a vieš čo za pol roka už chodila s veľkým bruchom asi sa vody nenapila. A zo mňa robil blbú rozchod s nim bolo moje najlepšie životne rozhodnutie. Raz neverník už to tak bude. Sama píšeš že povedal že s ňou akože skončil. A vidíš že nie tak čo mu je čo veriť. Taký vzťah za mňa nie je vzťah a klamstvo do vzťahu nepatri. Kde nie je dôvera tam nie je vzťah. Odstup s kratšej cesty. Nedaj zo seba robiť handru a slúžku nech ide za ňou nech sa oňho stará. Moja skúsenosť zažila som na vlastnej koži. Obetovala som 8 rokov klamárovi a nevernikový. Nepíšeš nič o deťoch mate deti.

oli18
5. nov 2022

Si naivna, ak mu veris, ze nic spolu nemaju. To ona mu posle nahe fotky a ty veris, ze len tak? Kopni ho skor, nez to on urobi tebe. Je v tom po usi.

zmrzlinka2021
5. nov 2022

Ty si stale realne s nim?

Pripominas mi tu Ruzenku z extremnych premien... tiez to s takym roky tahala a potom pred kamerou ju podviedol...

monika668
5. nov 2022

Snaží sa vinu hodiť na teba, a ešte ťa aj citovo vydiera tým, že ťa obviní z toho že mu neveríš alebo hrá smutného. Máš dočinenia s dobrým exemplárom, a je na tebe či si zachováš svoju hrdosť a máš sa naozaj rada. Máš právo byť nahnevaná a dožadovať sa odpovedí, dali ste tomu 2.šancu a oni sú v kontakte? Dennodenne? Prepáč, výsmech ako hrom. Maj sa rada 🙂

podmostom
5. nov 2022

A o koľkej jej volava, aj mimo pracovnej doby? Ja by som od neho minimálne žiadala zmenu práce. Kašli na peniaze, keď sa rozidete, aj tak z jeho peňazí už nič neuvidis. A pani kolegyňa musí byť riadna suka, keď mu také fotky poslala, tá žena sa nezastaví pred ničím. A s nejakými jeho kolegami sa nestretavate? Tí by ti hneď ozrejmili, ci majú dôvod stále pracovne volať.. Vieš, jak sa povie.. Dôveruj, ale preveruj.

jajanka31
5. nov 2022

Môžem poradiť, ale do správy.

januska12323
5. nov 2022

Si naivná ak si myslíš že holá fotka je najhoršie čo s ňou má spoločné.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
6. nov 2022

Klame ti do oci a este ta oblbuje ze je “ smutny.” Ze mu neveris. Hnus takyto chlap.

laska86
6. nov 2022

Uz si nevolaju nepisu uz spolu chrapu a smeju sa vsetkym okolo do oci🤣...v momente bysom ho poslala pá pá

barborachors
6. nov 2022

niektore zeny asi chcu byt podvadzane.... smutne toto..to je tak, ked nie je zdrava sebalaska, aj debil moze byt, len preboha, nech nie som sama, vsak? Presne toto som mala, ked som bola mlada a sprosta, Ezopove bajky boli nic oproti tym klamstvam jeho. Lenze ja som to ukoncila hned, ako som mu na neveru prisla, a ver, ze som steny skriabala, ako mi aj napriek tomu chybal.... ale zvladla som to, lebo som vedela, ze lubim aj seba a nebudem sa trapit s debilom, ze som este mlada a nezahodim mlade roky s kurevnikom predsa... a on? ja som odisla a do pol roka ju mal nastahovanu, kedze sme mali spolocnych znamych tak mi povedali... a co viem o nom, teraz kade chodi tak aj po 20tich rokoch je sam a pretahuje vsetko co nohy ma... takze tak.

mimi1237
7. nov 2022

Ja by som mu povedala nech tu výpoved dá a nato by som sa aj zbalila a šla prec. Nech si ostane bez roboty aj bez ženy 😁