Komunikácia počas sexu

5. apr 2023

Stala sa mi taká vec, neviem či preháňam, alebo bola moja reakcia adekvátna. Pri sexe som sa urazila na poznámku môjho partnera. Počas toho ako som bola na ňom hore pár minút a užívala som si to a on zahlásil,, No už si ho úplne zadusila (zvädol mu) 😃. Ja som zahlásila, že niet divu, keď je mysľou inde, čo on hneď poprel. Táto poznámka vo mne naštartovala neistotu, že nie som pre neho dostatočne atraktívna a samozrejme som sa rozrevala(pritom si nemyslím, žeby som bola neatraktívna, alebo pri tele) Je taká komunikácia v poriadku?

rurutiax
5. apr 2023

Zbytočne preháňaš

luccija
5. apr 2023

Svoje zlyhanie hodil na teba🙂

anjelicek26
5. apr 2023

Rozrevat sa pri sexe je trosku cez no... jemu zvädol a uz ma sam zo seba zle svedomie (hodil to na teba, ooook, nie fajn tah, nejako to chcel uhrat) a ty sa este rozplaces...to, ze si ty zrazu myslis, ze nie si atraktivna mu nedopne ani omylom...

doriiis
5. apr 2023

Skôr by som riešila príčinu toho,že mu zlyhal.

tanyan
5. apr 2023

Rozmýšľala si ako sa cítil on, keď "zvädol?" Pokúšal sa zachrániť situáciu humorom a ty si ho úplne dorazila tým, že si sa rozrevala. Jeho sebavedomie bude zranené a ak nie je úplný flegmatik, tak pri každom ďalšom pokuse o sex sa bude obávať, aby to neskončilo tvojim plačom.

maialeo
5. apr 2023

😀 stávajú sa aj horšie veci

svetlonos
5. apr 2023

No tiez by som to brala s humorom, pokial to tak myslel a odpovedala, nevadi tak ho teda vzkriesime 😁
Pokial pravidelne hadze svoj neuspech na teba, rovno ho posli tatam. Zazila som aj to a priciny boli jasne ako nebo, ale priznat to trvalo dlho.
Mne to pripada, ze sa asi velmi nepoznate a ste spolu kratko, je tak?

babina_33
5. apr 2023

Akoze cim si ho zadusila? :D Bezne sa mu to stava? Mne neprislo, ze by to nejakym sposobom bola tvoja vina, ale mozno sa mylim, ty si nam tu mozno neprezradila vsetko, neviem :D

zuzanka.zuzu
5. apr 2023

@tanyan waaaaaw po tejto podľa teba "humornej hláške" má ona premýšľať ako sa on cíti 👍 toto je tak prekombinované, že si nad tým musela dlho premýšľať....

autorka - toto bude určite jeden z tých vzácnych exemplárov mužských jedincov, čo tu denne čítavame vo fóre z kategórie "ale on taký (kkt, sebec, hovado, doplň podľa uváženia) nebol" 🙄

simona121627
5. apr 2023

Ako ze sorry si tupá že to tu vôbec riešiš ako si bola hore atď to sem myslím nepatrí..také detinske..ale ok

jana_eyre_2
5. apr 2023

@tanyan a jej sebavedomie je akože druhoradé alebo čo? Kto toto vidí ako humornu poznámku.. 😳

7miriam77
5. apr 2023

Mne pride troska blbé, ze vinu hodil na Teba. Podla mna ta jeho poznamka bola trápna...zbytocne ta zneistil.

jana_eyre_2
5. apr 2023

@simona121627 urážať niekoho na nete je podľa mňa detinskejsie..

aylinn
5. apr 2023

@jana_eyre_2 podľa mna to je celkom vtipné 😄 že ho zadusila. Podľa mňa to je celé len o tom že v tejto polohe určuje tempo žena a v tej chvíli to preňho asi nebolo dostačujúce a nechcel ju nechať “skákať na mäkkom keďže to už asi ani necítil” 😄 ja by som sa asi neurazila, veď keby som preňho nebola atraktívna tak sa mu vôbec nepostaví , keď už to mám tak napísať🤭
Raz sa mi to stalo a vtedy som začala vážne o sebe na sekundu pochybovať 😂 potom mi ale vysvetlil dotyčný že on stále lubi bývalú a nevedel sa uvoľniť lebo sa citil zle , zlate 😂

janulka1802
5. apr 2023

Trápna poznámka... Jeho zlyhanie hodil na Teba. Ozaj hrdina. Niekedy mlčať zlato.

simona121627
5. apr 2023

@jana_eyre_2 koho ja urážam? Nemám jej za gratulovať že už nie je panna? Tak poďme si písať všetky ako sme si to rozdávali s chlapmi a do detailov začínaš

aylinn
5. apr 2023

@simona121627 veď len opísala situáciu v 4 slovách , nechápem čo sa toľko pohoršuješ.

jana_eyre_2
5. apr 2023

@simona121627 nazvať niekoho tupym je akože milé pomenovanie? Akože to sa ti fakt zdá normálna komunikácia s inými? A nie ďakujem ja o svojich intímnostiach rozprávať nepotrebujem, ale nepotrebujem si ani zvyšovať ego nad nikým..

jana_eyre_2
5. apr 2023

@aylinn no mňa by sa to dotklo ak mám byť úprimná, uvažovala by som rovnako ako autorka..

7miriam77
5. apr 2023

@simona121627 ....tak na tomto fóre asi tazko nájdeš pannu,kedze je urcena hlavne mamičkám. Autorka sa nas len pyta na názor,asi jej to ublížilo a chce počuť názor iných. Preco sa nad tym tolko pozastavujes?

simona121627
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aylinn
5. apr 2023

@simona121627 tupá = blbá , hlúpa , sprostá
Wau úplne slušné pomenovanie 😄

simona121627
5. apr 2023

@7miriam77 nepozastavujem napísala som jednu vetu a niekto kto je agresor sa pustil do mňa 😭

jana_eyre_2
5. apr 2023

@simona121627 sila fakt, tak arogantne príspevky ako tvoje sa tu nevidia každý deň.. 😳

simona121627
5. apr 2023

@aylinn no ani nie ale ok idem si vyguglit

aylinn
5. apr 2023

@simona121627 tak nám povedz prosím , čo to je v tvojom nárečí. Neviem čo chceš googlit , vygoogli ti to akurat tak tupú farbičku.

simona121627
5. apr 2023

@jana_eyre_2 no vidíš ani ja tu nie som každý deň. Iba keď si potrebujem niečo pre mňa dôležité zistiť

jana_eyre_2
5. apr 2023

@simona121627 a niekoho pourazat..

clodika22
5. apr 2023

Debata sa tu už nejako zvrhla preč od podstaty. Osobne by som z toho nejakú vedu nerobila. Ale normálne by som mu povedala, že mi to prišlo nemiestne, že sa ťa to dotklo, nech vie.

simona121627
Odpoveď bola odstránená
Zobraz