Koľko som mala partnerov?

30. máj 2024

Mile zeny, prosim vypocitajte mi to, kolko som mala sexualnych partnerov. Proste neviem, co sa ako sexualny styk rata a co uz nie. V posteli som bola s 6 muzmi ( s kazdym zvlast samozrejme). Pohlavny styk som mala len s jednym, oralny sex s 3, a zvysni dvaja tam to bolo len rukami. Ked mam s niekym oralny sex rata sa to ako sexualny partner? Alebo sa rata kazdy chlap s ktorym som bola naha v posteli?

anna777115
30. máj 2024

Ja,by som zmenila názov témy na"koľkým chlapom som robila sexuálne služby"...!?

miskaska
30. máj 2024

Ked is mala oralny sex, je to oralny partner. 😀

harrisson
30. máj 2024

Mne to vychádza na 6

lenka.25
30. máj 2024

To potrebuješ do životopisu o prijatie do zamestnania , alebo nechápem, k čomu to potrebuješ ...
Ale aby som odpovedala , sexuálneho partnera si mala iba jedného

viestta
30. máj 2024

Zjednodusim ti tie vypocty. Pocitaj len tych, s ktorymi si dosiahla orgazmus. Ti ostatni nestali za nic

teki1
30. máj 2024

@lenka.25 Na náhrobný kameň.😂

demodun
30. máj 2024

@viestta 🤣🤣

moonlight1210
30. máj 2024

Klasika. Podel tromi a povedz ze dvoch. Ale iba ak musis. Sama nikdy dobrovolne s novym partnerom tuto temu nezacinaj. A ked sa bude pytat, zahovor. Prizanaj az z nutnosti.
Za prve tomu potom uveri, za druhe bude spokojny.

No ak velmi na tom trva, ze to chce vediet, tak je to zaroven vystraha, ze coskoro to zacne byt temou vasich svarov a jeho vycitiek az urazok, aka si. Takze jednak takemu nepriznat vsetkych, ak s nim napriek tomu chces byt. Ale najlepsie sa s nim rozist z kratsej cesty.

1ryba
30. máj 2024

Šup šup späť na ZŠ doučiť sa biológiu a matematiku.

melanta
30. máj 2024

Ak si za ten orál a honbu mala zaplatené, tak sa to nepočíta, takže kľud. Je to predsa práca.

dskjhfdlkdjhl
30. máj 2024

Nechcela by si nam to nakreslit? Lahsie by sa to spocitalo😉

tundra
30. máj 2024

= 1

autor
30. máj 2024

@viestta Dakujem za odpoved. nechcem sa nikoho dotknut ale vy ste jedna z mala tu na koniku, ktora vie diskutovat inteligentne, s respektom a k veci.

marcellka32
30. máj 2024

Pýta sa to tvoj nový partner? Prečo myslíš, že mu musíš odpovedať nejaké číslo?

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
30. máj 2024

Ciste teoreticky-ak fajcis a honis za peniaze 15x denne a sex si nemala. Si vlastne panna a bezuhonna zena, nie?🙄🤔

autor
30. máj 2024

Preco tu spominate ze za peniaze? To je az take cudne chlapovi proste vyhonit ked na Vas pride intimna chvilka napriklad ked spolu pozerate film a pritahujete sa? To sa Vam nikdy v mladosti nestalo?

teki1
30. máj 2024

Veď ty z toho nebudeš mať nič.Z toho filmu.

stanulienkat
30. máj 2024

Myslis s nie partnerom? Nie, take sa mi nikdy nestalo. Kamaratom a znamym nehonim.

viestta
30. máj 2024

A v tej intimnej chvilke sa partner "postara" aj o teba?

derdia
30. máj 2024

Sex si mala s jedným. Peeting s ostatnými. A tie ustipacne trapne komentáre, ti pisu ženy, ktore mali za svoj život len svojho manžela!!! (to myslím ironický)

melanta
30. máj 2024

Ja fajčím a honím svojmu mužovi, predtým priateľovi. Nie, len tak chlapom pri telke som nikdy nerobila. Nie som k***a. Intímnosti som mala vždy iba s partnerom, nie s hocikým. A mimochodom, už len to, že toto rozoberáš a riešiš na MK, značí, že asi celkom to nebudeš mať v hlavičke v poriadku.

melanta
30. máj 2024

@derdia som uštipačná a sexuálnych partnerov som teda mala viac, som sex veľmi pozitívna osoba. Ale nerozoberám na MK, koľkým som vyfajčila a koľkým som vyhonila. To podľa mňa nie je celkom v poriadku.

dskjhfdlkdjhl
30. máj 2024

Takze Ty to vlastne robis zdarma, bez toho, aby bolo o Teba postarane, takze si dobrovolnicka, to je uzasTne😀

kengurica
30. máj 2024

To mi pripomenulo kamoša, ktorý chodil s moslimkou (Azerbajdžan). Ona musela byť panna, ale na oráli fungovali len taký fukot.
A ďalšia takto voľakedy praktizoval anál, a tvárila sa ako svätá, že veď je ešte panna....

tim23
30. máj 2024

Tie trápne a zbytočné komentáre si nevšímaj. Za mňa si mala 1 sexuálneho partnera.

stanulienkat
30. máj 2024

@tim23 nie, nemala 1 sexualneho partnera. Sex nie je len trenie penisu vo vagine.

tim23
30. máj 2024

@stanulienkat dobre, tvoj názor

nyusika
30. máj 2024

Chýbajú fotky, podľa čoho to máme posúdiť ?

tinqua
30. máj 2024

Ja neviem baby ale ja ked pocujem "len oral" tak mi vlasy dupkom stoja....lebo prave oral je pre mna nieco co som ozaj poskytovala az vo vztahu, tak trochu potrebujem toho cloveka poznat, hygiena a tak...ale teda viem ze existuju kajnšmetke čo to spravia aj na diske na zachodoch 🤷‍♀️ ale technicky nevidim velmi rozdiel v tom ci pipik ide tam alebo tam, za mna je to sex.