Koľko lásky je veľa lásky?

18. máj 2023

Ahojte baby. Väčšinou je tu asi opačná téma že vam muži nepovedia že vás ľúbia ja mám opak. A dusi má to. Máte niektorá chlapa ktorý vam za každým hovorom ,nonstop do smsky píše že vás ľubi? Už mi to príde odveci take bez citu,akokeby vravel ok. Nemá to pre mna váhu a ide mi na nervy. Niesme svoji ani nerandime 3mesiac aby to mal tak často prejavovať proste asi je ten typ, úprimne vy by ste sa z toho tešili ? Lebo veľakrát keď voláme a nemá mi čo povedať tak zasa len že má ľubi ale niekedy chce žena počuť aj iné slova podpory a vlastne aj skutky a nie len slova 10x do dňa. Ako to máte vy a ako by by vam to padlo? Ja poviem ľúbim ta v nejakú speci chvíľu keď to na mna tak príde proste má to odvovodnenie a nie takto zakaždým keď to stratí aj čaro.

divokykonik
18. máj 2023

My si s mužom hovoríme milujem ťa tak raz do dňa, keby mi to hovorí 10x, tak ma asi porazí. Je to milé, keď to chlap povie raz, dva, ale nie nonstop. 😁

katkaseiner
18. máj 2023

kazdu chvilu to pocuvat musi byt fadne... my si to az tak casto nehovorime, asi aj prave preto aby z toho nebolo slovo napr. ako kvetinac.

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
18. máj 2023

my si hovorime "milujem ta" vela krat do dna 😅

simca06022011
18. máj 2023

@bessie12 my aj ironicky :DDD

bessie12
18. máj 2023

@simca06022011 ironicky ? 😀

simca06022011
18. máj 2023

Autorka, niekto nema tu pravu mieru, niekomu je nieco malo, nieco vela.. proste bud to ignoruj alebo neviem, nejak to s nim preber. V podstate, ked to niekto hovori miesto "ahoj", lebo aj to vidam.. napr vo filmoch :D, tak to naozaj zovsednie. Ja by som si mojho asi zacala trosku doberat, ci to neprehana, ze staci ked mi to povie sem tam a nie cely den atd.. :D

kiwi3
18. máj 2023

tiez by mi to vadilo.
za normalnych okolnosti by sa to dalo celkom jednoducho vykomunikovat, kazdy schopnejsi jedinec pochopi, ale z tvojho prispevku, je jasne, ze tam je problem trochu hlbsi. vyzera to tak, ze tvoj chlap si mysli, ze to su kuzelne slova, ktore vsetko napravia a daju sa pouzit hocikedy, ked inak nie je co...
otazka je, preco to tak robi. ci si takto vsetko zjednodusuje, lebo nie je schopny otvorit sa alebo proste nema o com (nemate si velmi co povedat, nemate toho vela spolocneho)... odpoved vies asi sama najlepsie.

simca06022011
18. máj 2023

@bessie12 ano.. upratujem po nom za***u kuchynu "ja ta tak "milujem".... alebo on na nieco co ja vyvediem.. "keby som ta tak nemiloval", to nepoznas? :D este aj vytocena do vyvrtky to viem takto komentovat :D

bessie12
18. máj 2023

@simca06022011 ahaaa, takto to myslis. Obcas aj u nas je to tak, hlavne z mojej strany, ked ma nastve 😀

jana_eyre_2
18. máj 2023

My si to s mužom povieme možno raz za rok, nie len on tým slovom neplytva, ale aj ja.. neviem nemám potrebu to dokazovať slovne ani počúvať.. nie sme moc romanticky založeni.. deťom to však vravím často, lebo chcem aby to vedeli.. pri mužovi to je inak, jednoducho je to môj muž, ktorého poznám..

Keď to niekto vraví často mám z toho dojem že sa potrebuje uistovat, že ten druhý to pociťuje rovnako, že sa nič nemení.. nevidím na tom nič zle ak tak niekto koná, ale myslím že z toho pramení neistota vo vzťahu, alebo to je len zvyk.. možno tak málo to pocuval ako dieťa, resp.necitil sa milovaný ako dieťa že teraz keď sa milovaný cíti, tak sa boji aby to neskoncilo.. partnerovi by som citlivo vysvetlila že by mohol trocha ubrať lebo to slovo má určite čaro..

jaroe
18. máj 2023

Vadilo by mi to, niektorými slovami sa skrátka nemá plytvať. Prišlo by mi to ako naučené prázdne frázy.

daja0760
18. máj 2023

Ja si myslim,ze je to krasne a ze by si mala byt za to vdacna. Zakazdym, ked na Teba mysli - pise ti/vola ma krasny pocit na dusi a uvedomi si, co v Tebe ma a ze Ta miluje. Co si viac priat.

domkakvet
18. máj 2023

Ja by som to zvazila podla situacie ak je to vhodne tak aj niekolkokrat do dna, ale ak spolu telefonujete a povie ti ze ta lubi a minutu po hovore pride sms ze lubim ta, to je uz od veci.

natty0987
18. máj 2023

Mala by som nato asi podpodobný zor ako aj ty pokiaľ sa príliš nepoznáte tak mi to príde až velmi vyhrotené aby ti totoľko krat vravel...Ľúbim ťa človek fakt musí povedať keď to cíti a hlavne keď to slovo v tebe prebudí niečo a fakt cítiš že to myslel vážne cítiš za tým slovom tu Lasku.....asi by som sa na tvojom mieste s ním porozprávala mne dosť dlho trvá kým niekomu poviem taketo slovo aj keď som s niekým myslím si že čas robi veľa a je správne si nato počkať ma to oveľa väčší význam

lopka1313
19. máj 2023

Nie je to to, ze sa potrebuje uistit, ze ho lubis aj Ty? A zaroven povedat aj Tebe, ze to tak citi? Aby nemal v hlave pochybnosti? Inak, aj ja to hovorim casto. Minimalne kazde rano, ked idem do prace a davam v posteli pusu priatelovi na rozlucku, alebo kazde poobedie, ked sa vratim, vystiskam ho a vybozkavam ho na krk... A citim to tak, neviem to hovorit menej, zo mna to proste ide. Mozno je len taky bezprostredny a potrebuje to povedat. Horsie by bolo, keby s tym zrazu prestal. Vtedy vies, ze Vasmu vztahu uz dal zbohom...