Klame mi partner?

5. okt 2022

Potrebujem vedieť Váš názor na hádku,ktorá vznikla včera cez sms medzi mnou a priateľom kvôli tomuto:
Partner býva cez týždeň na mačkárni,tak volá ubytovňu,od ktorej to má do zamestnania pešo do piatich minút,takže býva hneď pri robota v tom objekte.Zhruba pred tromi týždňami mal prísť ku dcérke, lebo som som musela niekam ísť (rodinné dôvody).Práve v ten víkend,v tu robotu mal v robote pohotovosť ,takže si mohol zobrať firemné auto,s ktorým sa za nami dostavil.Vlastne nemá.Prisiel teda v tu sobotu,ja som išla kam som potrebovala.Bola som preč dve hodiny.Po moj príchode domov domov sme sa spolu najedli,porozprávali sme sa, keďže cez týždeň nie sme často spolu a za posledné mesiace nepríde už ani cez týždeň.Komunikujeme teda cez sms-ky.S volaním je to tiež bieda, lebo on s nami nerád telefonuje,ale podotýkam,že len s nami.Na mamu,tetku, druhú tetku,ujka,kolegov si vždy nájde čas.Este mi na to povie,že bude volať s kým chce.Ale, teraz k veci.V tu sobotu som si teda myslela,že keď po dlhej dobe prišiel,tak s nami ostane celý víkend až do pondelka.Na to sa začal vykrúcať akoby,že sa musí vrátiť do roboty kvôli autu+keď býva teda na tej mačkárni,že aby sa ho niekto nepýtal prečo bol dole.Na toto poviem,že nikdy nebol s týmto problém.Ked mal pohotovosť či už cez týždeň cez víkend vždy prišiel za nami s tým firemným autom.Prislo mi to teda divné,tak som sa normálne narovinu opýtala,že čo sa deje,zmenilo, keď odrazu toto nastalo,že musí niekomu v robote vysvetľovať kam išiel.Tu mackaren teda ubytovanie ma zadarmo.Takze,na toto celé mi povedal,že žiadali v robote zvýšiť výplaty čím nahnevali šéfa a celé vedenie,že sú teraz sledovaní a aj auta sleduje šéf kde s nimi idú,ale toto tak bolo vždy.Vcera som sa ho v sms-ke opýtala,že či mu už zvýšili teda plat,keď v robote štrajkovali kvôli tomu.Odpisal,že zvýšili aj o koľko,ale s tým,že odrobi menej hodín.Ked som sa ho opýtala,že komu rozdelia robotu,tak mi napísal,že sa nemám už vypytovať,že sa nechce o tom baviť.Ked som sa ho opýtala na dôvod,že ale prečo,tak vraj mám sklapnut a rešpektovať,že sa nechce o tom baviť.A tu začínam mať pocit,že si to celé vymyslel,keď takto agresívne na mňa vyletel.
Ešte dodám,že v tu sobotu nakoniec odišiel a prišiel v nedeľu,že si vypísal auto do pondelka rána,ale mne vŕta v hlave a mám nepríjemny pocit z toho,že sa nechcel so mnou o tom porozprávať.Co si o tom myslíte?Oklamal ma?V tom zvýšení platov a je za tým niečo iné, alebo? Dakujem Vám za Vaše názory.Cele mi to pripadá tak,že nechce sa so mnou o tom rozprávať kvôli tomu,aby ma nemusel ešte viac klamať,že výbuchom možno z výčitiek?Fakt neviem.Nerozumiem tomu.

baluinka
5. okt 2022

ci ta oklamal v tomto konkretnom pripade si nie som ista, kazdopadne cele je to extremne zvlastne...ste zobrati? ake stare je dieta? ako daleko od tej ubytovne byvas ty s dcerou? ved to vyzera,ako keby s vami vobec nechcel byt 😕

zlomika
5. okt 2022

no, kedze si vela detailov nespomenula, tak je to narocne z mojej strany vobec zhodnotit, pripada mi to cele vazne zvlastne, neviem si utvrorit obraz.

autor
5. okt 2022

@baluinka Zobratí nie sme zobratí.Dcera ma päť rokov.Je to v rámci mesta.Ked sme spolu žili,ešte predtým ako dostal v robote túto ponuku bývania tam,tak chodil do roboty s MHD.Sme kúsok od seba.

melanta
5. okt 2022

Ja som to ani nedočítala. Prišla som potiaľ, kde píšeš, že posledné mesiace už nechodí za vami, len smskujete, lebo volať sa mu s vami nechce, hoci s inými voláva. Toto stačí na to, aby bolo jasné, že vy žiadny vzťah nemáte, takže zbytočne riešiť iné veci.

melanta
5. okt 2022

A teraz čítam, že pracuje v tom istom meste ako žijete, ale odišiel bývať na ubytovňu a ani za vami cez týždeň nepríde. Tak to snáď je jasné, že váš vzťah už dávno skončil. Troška mám pocit, či to nie je troll. Ozaj jedna žena si môže myslieť, že má ešte nejaký vzťah v takejto situácii?

autor
5. okt 2022

@zlomika Rozumiem.Mne ide o to,že prečo sa nechcel so mnou o tom porozprávať.Povedat mi viac.Napisal mi,že sa nebude o tom viac so mnou baviť a bodka.

nikdenikto
5. okt 2022

Vážne uprednostnil ubytovňu pred bývaním s tebou? Už tu to skončilo....

larena
5. okt 2022

Tiež mi celá situacia príde divná veď to naozaj spolu ani nie ste🤔Ja by som sa v takomto vztahu asi utrápila k smrti (avšak každí sme iní) A ešte keď teraz píšeš že bývate v rovnakom meste..to čo je? To akože prečo nemôže byvat s vami? Ved normálnemu chlapovi by ste chybali alebo by mal potrebu ti pomôcť aspoň s dcérou alebo neviem…plus komunikácia cez SMSky a fakt že s tebou odmieta čo i len volať?? Neviem no divné celé..kolko ste spolu? Vždy to bolo takto alebo prečo si s ním vlastne? Lebo nechapem

melanta
5. okt 2022

Bože žena, odišiel bývať na ubytovňu, hoci žijete v tom istom meste ako pracuje. Nenavštevuje teba a dcéru, nevolá vám lebo sa mu s tebou volať nechce. Kedy pochopíš, že on o vás nemá záujem? O čom sa chceš s ním rozprávať? Veď tu je jeho činmi všetko povedané. Len ty to musíš pochopiť a ísť ďalej bez debilka.

domca1408
5. okt 2022

tiež si myslím, že on ti už neodpovedá na otázky a nemá chuť nič s tebou riešiť lebo už dávno ťa nepokladá za svoju partnerku. ako sorry to som ešte ani nepočula že chodiť na "týždňovku" v podstate v rámci toho istého mesta...to je taká hovadina, že až. v podstate vás už opustil len ty si to ešte nepostrehla....

belllinka
5. okt 2022

Proste ťa má na háku. nezaujímate ho, otravuješ ho. Kašli naňho, požiadaj na súde o výživné a nájdi si niekoho normálneho

0silvia0
5. okt 2022

Si pre neho len matka jeho dietata a nic viac s tebou riesit nechce, ani teba nechce. Stretava sa s tebou len z povinnosti, mozno ma uz davno druhu. A ty to nevidis? Ci len nechces vidiet?

rodinka
5. okt 2022

Ahoj aj ja si myslím ze už nechce s vami byt bohužiaľ.. A s tým volaním?? no to je úplne jasné...🤷‍♀️ Mali by sme sa otvorene porozprávať.. To sa potom ani dcérke nevenuje a ani tebe 😐 a nechcem byť hneď domyslava, ale je to chlap.. A každý chlap sa potrebuje aj nejako uspokojiť.. Takže ak nemáte spolu pohlavný styk, keďže doma skoro žiadny čas netrávi, no tak to asi má inde

veroniq85
5. okt 2022

Ten muz uz tvoj partner davno nie je, je to max otec dietata ale ako vidim ani o to dieta nema velky zaujem. A odpovedat ti neodpovedal lebo nie si pre neho absolutne dolezita a nema sa s tebou o com bavit a ani nechce s tebou a bohuzal ani s dietatom travit cas.

autor
5. okt 2022

@melanta Nechce sa mu chodiť ráno kus peši od konečnej zastávky.

autor
5. okt 2022

@rodinka Pohlavný styk spolu máme,keď už teda príde.Cez víkendy je s nami+cestuje aj za mamou mimo nášho mesta.

dzupi898
5. okt 2022

neviem, toto je zvláštny vzťah, asi by bolo dobre sa o tom porozprávať, lebo takto fungovať do budúcnosti sa nejako nedá, neviem proste si to ani len predstaviť

larena
5. okt 2022

A tebe takyto vztah vyhovuje? Lebo naozaj všetci sú iní tak možno ti to nevadí..len ja nechapem mne to príde uplny bizár😅😅

thoughtfulweirdo
5. okt 2022

Vy už žiaden vzťah nemáte a preto sa s tebou nechce o ničom rozprávať. Na tvojom mieste by som sa začala chystať na delenie spoločného majetku a prípadné hľadanie nového bývania, ak teda byt nie je tvoj. Mrzí ma to, ale on ťa prestal vnímať ako partnerku v momente, kedy sa odsťahoval do ubytovne a je len otázka času, kedy ti predstaví nejakú novú.

melanta
5. okt 2022

Nechce sa mu? Prosím ťa si ozaj tak pribrzdená? Ľudia cestujú denne aj hodinu busom, aj ženy ktoré majú doma deti. On si príde len vrznúť cez víkend. Ak by si trochu rozum zapojila, tak by si to dávno vedela. Chlap, ktorý chce svoju partnerku neodíde v rámci mesta bývať na ubytovňu. A chlap, ktorý chce svoju partnerku jej nepovie, že s ňou telefonovať nebude. Dievča spamätaj sa. A že sa o tom s tebou nechce rozprávať? No jasné, že nechce. Keby ti povedal pravdu, tak by si cez víkend nemohol prísť vrznúť.

autor
5. okt 2022

@larena Komu by toto vyhovovalo?Vyhovuje mu tam bývať.S nami je cez víkendy okrem tích keď chodí/chodíme za jeho mamou.

domca1408
5. okt 2022

@melanta máš to zbytočné....hľadá mu ospravedlnenia a odmieta si to priznať....jej to musí dojsť samej...má tu 13 názorov na to, že to nie je normálne a že ju viditeľne nechce ale aj tak si ide svoje...

larena
5. okt 2022

Ja som sa pýtala len preto lebo tu riešiš to či ti klamal alebo neklamal ale to že byva na ubytovni v rovnakom meste a nechce s tebou ani volať tak to si len tak spomenula medzi riadkami pritom to je oveľa vážnejšie a za zmienku stojace ako to či ti klamal alebo nie..myslím že to už je pri celej tejto situácii uplne nepodstatné..a od kedy býva takto na ubytovni? Predtým ste bývali spolu, alebo?

autor
5. okt 2022

@larena Bývali sme spolu.Je to takto od covidu.

anshelia
5. okt 2022

Ja len toľko k tomu...myslim si, že ťa klame. Ako spolubývajucej - nie priateľke, za tu sa považuješ len ty, nechce všetko vešať na nos. Buď niekoho má, alebo ho to s tebou skrátka nebaví. Ak by s tebou chcel byť, býval by s tebou a využil by aj po rokoch čas, aby ho mohol s tebou a dcérou tráviť. Keď za tebou príde, tak len občas potrebuje vyprázdniť gule...pokiaľ to teda nerobí s inou a častejšie 😉

melanta
5. okt 2022

@domca1408 máš pravdu, žiaľ. Mne je vždy len tých detí ľúto, lebo veď zase len ďalšie naivné hlúpatko z neho takáto žena vychová.

henriettak
5. okt 2022

Celé sa mi to vidí proste tak hrozne moc zamotané. Nechápem, ak je to v rámci mesta, prečo aj tak spolu nebývate. Vy ani nemáte vzťah, proste len vás občas príde navštíviť ako návšteva

melanta
5. okt 2022

@henriettak oni spolu bývali, alebo potom odišiel na ubytovňu, lebo sa mu nechcelo chodiť v rámci mesta s MHD a ubytovňu má pri práci.

diewcatqoo
5. okt 2022

Kto normalny byva radsej na ubytovni ako s rodinou? A v tom istom meste? Ty si strasne naivna... vy uz davno nemate vztah, chodi za vami len kvoli tomu, ze tam ma dceru a moznost vrznut si.
Ja dochadzam hodinu do prace a nie, aj keby mi nukali byvanie na ubytovni priamo v areali mojho zamestnavatela, tak tam byvat nepojdem lebo radsej budem s rodinou.

elizabet173
5. okt 2022

Ani som to nedocitala. Dieťa s priateľom, on býva na ubytovni, nie s vami, to, že má odtiaľ do práce 5 minút, nie je pre mňa dôvod, aby ste vy boli samé a on si žil ako slobodný bez záväzkov. Na čo sa to hráte? Alebo spolu bývať, spolu existovať, dôverovať si, alebo sa na to vykaslite.