Kedy ste si začali užívať sex?

lenkaxyz9
30. júl 2021

Dobrý deň. Pred nedávnom som mala prvý pohlavný styk, odvtedy sme s partnerom spolu spali ešte 2-krát. Vždy ma to zo začiatku dosť bolelo, v podstate som z toho nič nemala. Partner sa mi venoval naozaj dôkladne a myslela som, že som dostatočne uvoľnená, ale zrejme nie.
Chcela by som sa spýtať, po cca akom čase začal byť pre vás sex príjemný. Ďakujem za odpovede.

jaskolka
30. júl 2021

Pre mňa od začiatku

lunademonica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kirjaklambrid
30. júl 2021

@lenkaxyz9 až v manželstve 😄 do vtedy to bolo take nijaké… v manželstve jE TO ÚPLNE INÉ… ako si inak to vnímam ale je to MEGA SUPER 😄

ruzasipova
30. júl 2021

@lenkaxyz9 Az ked som vymenila partnera. S niekym si kompatibilna viac, s niekym menej.

ivangeline
30. júl 2021

Od zaciatku. 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkahelka
30. júl 2021

@lenkaxyz9 neratala som to, ale tak cca 7-8 sex. uzivat som si to zacala az vtedy, ked som zistila, pri ktorej polohe si to viem uzivat. a ked som vlastne akoby nabrala ake-take skusenosti v posteli. ale je jasne, ze vela zavisi od chlapa, mala som ich viacerych a ked to porovnam, tak s tazkou prevahou je moj muz ten najlepsi milenec, akeho som kedy mala.

dominikatomas
30. júl 2021

@lenkaxyz9 mam druhy vztah a je to uplny rozdiel.. uzivam si to ovela viac a nie nasilu

misik14
30. júl 2021

Fakt ze riadne, nielen prvý krát, až s manželom. Takže to trvalo 10 rokov, dokým som stretla chlapa,ktorého zaujíma aj moje potešenie. Ale to si asi nechcela čítať 🤣

akinom0077
30. júl 2021

@lenkaxyz9 hned😂

elementissa
30. júl 2021

Ja hneď od prvého razu. A nedá sa povedať, že by bol sex s mojím byvalym horší ako ten s manželom. Len bol iný. Tie biochemické faktory fungovali inak, v inej miere. Tak ako láska ku každému je iná, tak aj sex s každým partnerom je iný. Fyziologicky aj psychicky. Možno preto toľko žien píše, že až v manželstve, lebo to je ten partner, ktorého si definitívne vybrali. Ak je však človek presvedčený o správnosti výberu daného partnera, bez ohľadu na to, ako ten vzťah nakoniec dopadne, tak nie je problém si vychutnať sex s tým, s kým momentálne si. Niektorí nemajú problém si ho vychutnať ani pri one night standoch.. každý má iné cítenie. Takže to je po psychickej stránke ale po fyziologickej- prvý sex môže byť trochu nepríjemný, ale potom sa to už nemá prečo opakovať. Porozprávaj sa so svojím gynekológom, môže ísť o fyzio problém, ktorý sa dá riešiť. Ak je fyziologicky všetko v poriadku, tak možno nie si o partnerovi presvedčená, preto si sex neviest vychutnať

savoya
30. júl 2021

Ja az po 35 tke a moj byvaly partner mal 39.Trafil mi bod G a to boli ine orgazmy.

petkasaurus
30. júl 2021

27, po vymene partnerov, dovtedy som si myslela, ze som vadna..

lenkamatkova
30. júl 2021

až skúsenosťami...teraz mám 28 a sex si užívam asi dva roky...keď som bola mladšia tak ma to nebavilo, akosi som nič špeciálne necítila a teda je pravda že ženy dozrievajú ako víno :D aspoň u mňa

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka0207
30. júl 2021

@lenkaxyz9 treba popracovať aj na psychike, ale u mňa tak päť prvých razov bolo bolestivých a rovnako po oboch pôrodoch a to teda nepripisujem psychike. A skúšate vždy rovnakú polohu? To celkom zaváži.

bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pseudomonas87
30. júl 2021

@lenkaxyz9 hneď s prvým partnerom, ale až po Tom ,čo som objavila lubrikačný gél. No a potom prišiel ďalší partner, teraz už manžel a to som oči váľala, že čo sa to deje, 🤪🤪🤪.
Ale naozaj odporúčam lubrikant.

janulka1802
30. júl 2021

Až s druhým manželom...

simsalabim
30. júl 2021

Hned.

lenkaxyz9
autor
31. júl 2021

Ďakujem za všetky odpovede.
@lunademonica
@kirjaklambrid
@ruzasipova
@matkahelka
@misik14
@elementissa
@petkasaurus
@savoya
@lenkamatkova
@elizabet173
@ajka0207
@bombulka1987
@pseudomonas87
Úprimne, dúfala som v odpovede typu, že zo začiatku je to normálne. Pretože naozaj si pripadám ako vadná. Minule to bolo relatívne fajn, naposledy čistá katastrofa (bolelo to viac ako prvýkrát). A to som si myslela, že som uvoľnená, 2 dni som na to myslela, kedy priateľ konečne príde a budeme sami 🙊 Polohy skúšame rôzne, niekedy to bolí viac, niekedy menej, ale vždy to bolí.
Inak od malička mám panickú hrôzu z bolesti, návšteva lekára (aj obyčajná preventívka) je pre mňa peklo, pri odbere krvi odpadávam a ani mi ju nemôžu zobrať, čo som taká stuhnutá. Zrejme to bude mať súvis aj s tým.
Partnera mám dokonalého po všetkých stránkach, 100% mu dôverujem a čo sa týka intímností, od začiatku myslel vždy viac na mňa ako na seba. Neviem si predstaviť rozmýšľať nad tým, že by som ho vymenila.
Nabudúce si dám asi pohár vína na uvoľnenie, aj keď vôbec nepijem, tak snáď to neskončí ešte väčšou katastrofou 😢

ruzasipova
31. júl 2021

@lenkaxyz9 Tak potom je to uz len o nastaveni v hlave. Ako to mnohe pisali - ze az v manzelstve. Uzivali si, lebo sa uvolnili konecne. Ak myslis dopredu na to, te to bude bolieť, tak to bude boliet. V tvojom pripade skuste aj kvalitny lubrikacny.
P.S. A ak ti najde bod G, tam zacina to prave uzivanie.

stanulienkat
31. júl 2021

@ruzasipova kde je k**** fix bod G?? Ja som si myslela, že to je legenda ako o jednorožcovi😁😁🤣

ruzasipova
31. júl 2021

@stanulienkat Nie je. Dokonca je tych jednorozcov viac. ;)

kirjaklambrid
31. júl 2021

@elizabet173 Áni, myslela som, iba podľa seba 😉 absolútne som to nemyslela na všetky ženy 🤦🏼‍♀️😄 napísala som: “ako si inak to vnímam” - to znamenal, že to inak vnímam JA 😄🤣

slovakboy
31. júl 2021

@lenkaxyz9 netlačiť na to. Ideme robiť sex ale keď cítim bolesť alebo strach ihneď zvoľniť a nerobiť si žiadne výčitky ani starosti že to nevyšlo. Podarí sa to nečakane. Ja som raz manželku hladkal pri filme Avatar. Pozerali sme ho spolu ležali sme na gauči a ja som ju hladkal po ramene. Akosi som sa zabudol že ju hladkám a ona zrazu dostala orgazmus. To sme boli obaja prekvapení čo to všetko o sexe ešte nevieme.

wawna
31. júl 2021

až so sučastnym partnerom. Až s nim s ami podarilo dosiahnut orgazmus a odvtedy sex neskutočne milujem!

marca12
31. júl 2021

Az ked som sa nebala otehotnenia 🤣dovtedy som mala so sexu mindraky a strach z otehotnenia. Moja hlava to nebrala,takze uzivat som si to zacala,az ked som mala vazny vztah a pripadne tehotenstvo by bolo vitane

lunademonica
1. aug 2021

@lenkaxyz9 raz som cítala o žene, ktorá mala podobný problém s bolestou. Po rokoch jej jeden lekár zistil, že má extrémne zúženú vagínu, nepamätám sa presne, ale neičo také. Operovali ju a bola ok. Presla vela lekárov kým jej to zistili, bolelo ju to aj pri krámoch velmi, lebo jej nemohla odtekat krv poriadne....Možno stojí za to sa vyšetrit aj ked dufam a verím že nemás takýto problem, ale možno neico ine. No, vínečko urcite pomôže. 🙂 alebo aj lubrikant... Vela stastia.

mladena
5. aug 2021

niekedy aj panenskú blanu odstrániť trvá dlhšie- na viackrát, bežne sa na rôznych forach sťažujú dievčatá, že majú podobný problém ako ty, takže neboj sa, že je to niečo nezvyčajné. u mňa panenská blana odišla tak nejako v kombinácii s prstovaním 🙂 a potom to už nebolelo. Základom byť vlhká a môžeš skúsiť aj kokosový olej aby sa to lepšie šmýkalo 🙂 je aj protizápalový