Keď muž povie, že má na vás strašnú slabosť

2. apr 2024

Ženy, možno úplne odveci, ale čo si predstavite, keď Vám muž povie, že má pre vás strašnú slabosť? Ako by ste to brali keby dostanete odpoved na to že nechcete len vzťah ktorý bude o sexe a dostali by ste odpoved že ste slabosť pre neho…

cookie29
2. apr 2024

ja mam slabost na sladke. To neznamena, ze je to pre mna dobre alebo ze mam k sladkemu dobry vztah, ale neodolam mu. Asi tak...

elenka74
2. apr 2024

Pochopila by som to tak, že ma nemiluje a bude to práve hlavne o sexe.

h2
2. apr 2024

A v akom ste vzájomnom vzťahu?

sevrin
2. apr 2024

Je len nadržaný, vytrepe sa a máš pokoj na deň -dva. Potom opäť začne mať na teba strašnú slabosť.
Ak to takto bude, si premysli, či je toto tvoj vysnený vzťah.

zoja_
2. apr 2024

Ze chce sex..na mňa má tiež môj milenec vždy slabosť, ja naňho občas ešte viac a sme si kvit🤔🤪 mame na seba takuuuu slabosť, že keď sa vidíme ideme po sebe jak po udenom😂

sissy27
2. apr 2024

Ze ta chce vytrtkat a neviazat sa, v lepsom pripade na pravidelnej baze.

deti95060810
2. apr 2024

slabosť? si tá správna adeptka na sex ....

zlomika
2. apr 2024

tiez si myslim, ze od tohto asi netreba ocakavat nic vaznejsie 🙂 podla mna ti to dal uplne jasne najavo. vlastne je to taky jemnejsi sposob, ako ti povedat, ze nema zaujem o vztah s tebou.

autor
2. apr 2024

Ďakujem dievčatá za každú odpoved 😀 presne o tom to aj bude len mna trošku zaujímal názor niekoho iného 🙂

ktochytavzite
2. apr 2024

to je trapko,hl ze vztah nechce ale ma slabost.

autor
2. apr 2024

@h2 začínajúci vzťah 😀

autor
2. apr 2024

@ktochytavzite nuž to sú muži 😀

sense
2. apr 2024

Ze nechce nič viac ale nevie odolať.... Ľudovo povedať láka ho sex s tebou ale žiadne zavazky

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
2. apr 2024

Ale tak zase, nevieme, ako to ten chlap myslel, takže ho netreba hneď odsudzovať, že určite nechce vzťah a chce autorku len využiť na nezáväzný sex . Niektorí muži majú problém vyjadriť svoje city, prípadne otvorene odpovedať na takúto otázku.

ovaaa
2. apr 2024

Že sa mu páčiš a priťahuješ ho.

ckocka
2. apr 2024

A čo ti mal povedať, že ho odpudzuješ?

tanyag
2. apr 2024

@h2 Súhlasím...poznám muža, ktorý má pre mňa slabosť, sám mi to povedal, stretli sme sa párkrat, žiaden sex, potom sa nahneval, lebo som na neho nemala čas 😂 po pár týždňoch sa ozval...potom sa zase nahneval...zase sa ozval o mesiac...a vyjadril sa, že proste má slabosť na mňa a nech sa hnevá akokoľvek, nevie si predstaviť byť bez kontaktu so mnou...aj keď medzi nami nič nebude (lebo z mojej strany nič nie je) a on stále skúša, prejavuje záujem 🫣

autor
2. apr 2024

@tanyag
@h2 no veď toto keby sa v ňom človek vyzná 😅

autor
2. apr 2024

@ckocka to nevravim, ale keď chlap nenapíše priamo že chce vzťah ale že som jeho slabosť, tak co si mám o tom asi tak myslieť…

autor
2. apr 2024

@chodec15 nepovedal priamo že nechce, len že som jeho slabosť

tanyag
2. apr 2024

@autorka
Nemáš si nič myslieť ale máš sa ho priamo opýtať ako to myslí, či chce s tebou vzťah, či chce len niečo nezáväzné...komunikácia je základ ..ja sa vždy mužov priamo pýtam o čo im ide...nech to vieme na začiatku a nie strácať čas s niekým, kto ma chce napr. len na sex a ja chcem niečo viac...alebo opačne, že ja chcem len sex a on chce niečo vážne ...

svokrinjazykmonika
2. apr 2024

Že chce len trtkať ale nie vzťah

ckocka
2. apr 2024

Ak je to priemerný chlap tak vobec neuvažoval nad tým ako sa exaktne vyjadriť a len niečo pleskol.

danica2711
2. apr 2024

toto si mohla bez dlhého vypisovania zistiť za 10 sekúnd otázkou tomu dotyčnému, čo tým presne myslí. Nechápem toto správanie, chlap mi niečo povie, ja som ticho, aj keď nerozumiem alebo sa ma to dotklo alebo čokoľvek, ale neotvorím ústa, namiesto toho bežím radiť sa s neznámymi ženami...

elenka74
2. apr 2024

Tak ale aj chlap, ktorý nevie, či chce vzťah alebo nechce vzťah, aj to nie je výhra.

autor
2. apr 2024

@danica2711 aj som sa spýtala a dostala som túto odpoveď 😀

daniela2202
2. apr 2024

Práveže to bude o sexe .... tým chcel povedať , že už je kvapka na ceste a len ho tam dať 😂😂😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marseillefan
2. apr 2024

@tanyag Táňa, to sú čisté bludy... Veď si to po sebe prečítaj... ten muž nemá na teba slabosť, ten muž je do teba normálne zaľúbený. Veď to je len klasický prípad: on chce teba, ty jeho nie, on chce byť aspoň kamarát v nádeji, že raz zmeníš názor. A ty sa s ním občas stretávaš lebo veď prečo nie, aj tak nemáš v ten deň nič lepšie na práci...
Ty vieš veľmi dobre, kto má na teba skutočne slabosť... Nasrala si ma, mala by si mi byť teraz úplne ľahostajná, ale aj tak ťa čítam radšej ako kohokoľvek iného. A nielenže to nie je o sexe, toto nie je ani len o kamarátstve, lebo ja s tebou ani kamarát nechcem byť. To už raz bolo a zle to dopadlo...