Keby viete, že vás chlap podvádza a viete aj s kým, išli by ste za ním?

18. júl 2022

Baby taká otázka keby viete že vás chlap podvádza a viete aj skym išlo by ste za ním 🤔

zmrzlinka2021
18. júl 2022

Ano, šla a normalne to s ním prebrala a uviedla mu aké mám dôkazy.

panelacikova
18. júl 2022

za kým? za partnerom? či za tým "druhým", s kým ťa podvádza?

autor
18. júl 2022

@zmrzlinka2021
@panelacikova za partnerom hneď napíšem prečo 😉

mamamasama
18. júl 2022
panelacikova
18. júl 2022

tak s ním by som si to určite vydiskutovala.
@mamamasama

autor
18. júl 2022

@zmrzlinka2021
@panelacikova baby stala sa taká vec už 3 týždňe chodíl za jednou babou a dneska je 2 noc čo neprišiel domov .. tak som zobrala seba,deti a mamu a šli sme za ním prešla som celú dedinu kým som ho našla ale našli sme ho! A viete čo urobil ku deťom sa ani nepriznal mala začala plakať lebo je na neho dosť naviazaná! A prišla tam aj tá baba a jej mama ukázala som jej rodné listy a mali ti viete kde a mala plakala a on sa zobral otočil a odišiel preč 😔 normálne mi bolo do plaču za nich 😔😔

viestta
18. júl 2022

Vydiskutovala by som si to s tým mojim.. O com by som sa mala baviť s nou?

panelacikova
18. júl 2022

no fajne. čiže on si veselo nocuje u inej a ani nepriznal, že má s tebou deti? hajzlík

zmrzlinka2021
18. júl 2022

Ciže si ho načapala s frajerkou? Kde ste ho našli?
A je to tvoj muz alebo priatel?

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
18. júl 2022

No hľadať by som ho nešla, už vôbec nie s celou rodinou a rodnými listami. Kde máš súdnosť?

melanta
18. júl 2022

Tak v prvom rade ani náhodou by som deti nevláčila po dedine a nehľadala ich otca u nejakej inej ženy a robila tam pred deťmi teátro. Sorry, ale to čo za mater toto urobí? Takúto traumu deťom normálna matka neurobí. A čo sa muža týka, nuž reakcia je aká je, ak nie si úplne mimo, zbal mu veci, daj mu ich odviezť k dotyčnej, požiadaj o výživné a viac sa o neho nestaraj. Dúfam, že chlap, ktorého si našla inde a tváril sa, že deti nie sú jeho, že takému nebudeš dávať nejaké šance. Nech ostane, kde je. A ak dotyčnej dôjde akého úbožiaka si narazila a pošle ho preč, nechaj ho tak.

autor
18. júl 2022

@viestta ide o to že ja som vedela kde je,skym je a tak... Len som to potrebovala potvrdiť a ukončiť túto kapitolu života. 🙂
@zuzpap
@panelacikova
@zmrzlinka2021 najlepsie je že sa ani ku tej babe nepriznáva 😂😂 a dokonca ani ku mne takže radšej už neriešim dúfam že mi dá svätý pokoj všetky jeho veci som mu pobalila a dala do pivnice a vymenila zámok na byte 🙂 a áno bol u nej a výhovorka bola že prišiel kopať studňu od soboty aby ste vedeli 😂😂😂

dskjhfdlkdjhl
18. júl 2022

Ukoncit si to mohla aj bez toho, aby si to robila pred detmi.

autor
18. júl 2022

@melanta presne to som spravila 🙂 veci ma pobalene a papiere na súd sú nachystané 🙂

sulejmanka
18. júl 2022

Na čo si robila takéto divadlo pred deťmi? Ani ty asi nemáš všetkých päť pohromade, nielen chlap

autor
18. júl 2022

@sulejmanka úprimne viem už som to oľutovala že som brala deti zo sebou .. neboj

mandzula
18. júl 2022

Načo takého hľadať, buď rada, že si sa ho striasla.

panelacikova
18. júl 2022

@melanta záleží od veku detí 😉

autor
18. júl 2022

@panelacikova deti sú už väčšie už tomu chápu. 🙂

mandzula
18. júl 2022

@panelacikova bez ohľadu na vek detí je maximálne trápne zaťahovať ich do toho.

0silvia0
18. júl 2022

Vacsim detom, ktore UZ TOMU chapu naco robis taketo traumy? 🤦‍♀️

irusa
18. júl 2022

To nemyslíš vážne , že si ťahala deti a mater so sebou ???!!! Ani sa nečudujem, že ti zahýba....

panelacikova
18. júl 2022

@mandzula tak na toto divadlo by som ich nebrala, to nie. ale povedala by som im, prečo s otcom končím. nerobila by som z neho anjela.

melanta
18. júl 2022

Čo chápu? Že matka chodí od domu k domu a hľadá otcovu milenku a potom milenke a jej matke ukazuje rodné listy? Je úplne jedno, koľko majú rokov. Keď už ty si klesla tak hlboko, že ideš k milenke ukazovať rodné listy, tak si ozaj deti z toho mohla vynechať. Jedna vec je deťom vysvetliť, prečo nebude tatinko s vami žiť, druhá vec je robiť ródeo. Predstavujem si, že takéto teátro sa robí akurát tak v osadách.

mandzula
18. júl 2022

@panelacikova detom to treba vysvetlit, ked opadnu prve burlive emocie a nastupi zdravy rozum. No zda sa, ze ten mozno v niektorych pripadoch nepride vobec.

pribinak
18. júl 2022

Och, fajzel je to. Rozved sa a čím skôr. Zaprieť vlastne dieťa 🤮🤮🤮už som tu za tie roky čo som na MK čítala všeličo, ale toto je fakt otras 🤮🤮🤮

No nič, nájdi si dobrého právnika a zo súdu nech ide s holou ritou

kkovacovak
18. júl 2022

Išla si ho hľadať s deťmi? 🤦‍♀️ Deti máš od takýchto vecí chrániť a nie ich tam pchať. No a ja už by som ho nehľadala. Ak by sa môj muž nepriznal k svojim deťom tak odchádzam ja a nech si ma hľadá on

emily_666
18. júl 2022

No dobre, uz si autorka asi precitala vela sprav ze brat deti tam bola chyba. No tak bola, stalo sa, nemusime jej to zas vsetci pisat. Deti to zvladnu, zivot ide dalej. Otec je chrapun, zapriet vlastne deti. To sa len tak nevidi totok.

au1994
18. júl 2022

A teraz si predstav myseľ svojich detí, ktorým v nej o pár rokov pôjde len to, ako sa k nim otec nepriznal a celá rodina ste ho načápali u milenky. Dúfam, že im potom aspoň zaplatíš sedenie u psychológa. Ak si tam už silou-mocou potrebovala ísť a vidieť svojho muža s inou na vlastné oči, nemala si preboha so sebou ťahať deti.