Kde sa ľudia zoznamujú?

20. máj 2023

Zaujíma ma kde sa ľudia zoznamujú.
Opisem môj prípad
Som slobodná mamička inde ako so synom na prechádzku a na ihrisko nechodím
Samozrejme nechcem byt dokonca života sama
Ale mňa také tie zoznamky fakt nebavia
Nehľadám si nutne niekoho mne je skvele aj takto ale lásku človek potrebuje
Dajte tipy
Nechodím po krčmách ani po baroch z toho som už nejak vyrástla 🤣

domkakvet
20. máj 2023

Nehladaj pride to samo.

janetinka27
20. máj 2023

Ahoj,.my sme sa s muzom zoznamili na pokeci

mirkava
20. máj 2023

@domkakvet tak tejto fráze moc neverím. Príde jej nejaký sexoš zaklopať na dvere?

autor
20. máj 2023

@mirkava ani ja moc nie 🤣 nehľadám niekoho len z nutnosti nebyť sama. Len dvom sa krajšie kráča životom no nie ? 😊 mám syna úžasného zdravého ale ešte mám veľa lásky na rozdávanie 😊

domkakvet
20. máj 2023

@mirkava ak to bude postar tak aj na dvere jej pride zaklopat ☺

bolarazjedna
20. máj 2023

Tak zoznamovať sa dá úplne všade, ak si na to otvorená... Aj v obchode pri nákupe, stačí sa dat do reči a potom to už ide (alebo nie).
Ide leto, teraz budú vsade akcie, jarmoky, mestské dni, treba ísť, pozrieť kapely a tak, v tom dave sa môžeš zoznamovať (a dat sa do reči pred stage-om, v rade čakajúc na kofolu, alebo s predavačov hamburgeru 😉).
Ak máš kamarátky, treba s nimi vybehnúť občas von, dieťa dat po strážiť pestúnke a ísť. Nehovorím, že len na diskotéku, ale môže byť domáce party, divadlo, tanečný večer.... Môžeš sa zoznámiť vo fitku, alebo v rámci inej voľnočasové aktivite, na jazykovom resp inom vzdelávacom kurze. Aj v autobuse kľudne.

oli18
20. máj 2023

@bolarazjedna ja v autobuse, dcera vo fitku 😃

marianarem
20. máj 2023

Ono to naozaj moze prist, aj ked nic nerobis. Ja som sa s jednym mojim byvalym zoznamila ozaj ze na ulici. On tam stal, ja som isla s kamoskou okolo a ked som ho zbadala, tak som uz nevedela odtrhnut zrak. Dali sme sa do reci a boli sme spolu 2 roky. V zivote by som neverila, ze sa mi moze nieco take stat.
Ale inak co poznam rozvedene baby, tak najcastejsie asi na online zoznamkach alebo chatoch hladaju.

kristinapetronela
20. máj 2023

Zoznámila som sa cez kamošku ,a potom druhy vzťah v práci ... Teda väčšinou ohľadom práce som,že si niekto vypýtal cislo .chlap ,ktorý má záujem sa sám ozve neboj

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
21. máj 2023

@domkakvet mam také kamarátky, čo si mysleli že to príde samo. Obe sú stále slobodné a bezdetné, jedna má 50, druhá 40.

domkakvet
21. máj 2023

@vilma7 tak potom neviem kde by sa mal muz hladat, zoznamky neodporucam, alebo mam s nimi len ja zlu skusenost.

hankm
21. máj 2023

@mirkava toto je exemplarny priklad zenskej pasivity. Ano, z casti to funguje, muzi su akrivni, staci sa ukazat a niekto sa nalepi.

barborachors
21. máj 2023

treba ist medzi ludi, von, do spolocnosti. Mat vela znamych, priatelov a byt aktivna, iniciativna.Mozes sa s niekym zoznamit cez niekoho, tak je to aj najlepsie.Kamarat, bratranec suseda, cim vaic znamych a kamaratov a networkingu v tomto smere - tym vyssia sanca. Necakaj, ze ta v samoske oslovi mejaky rozvedeny tatino. Ludia sa na ulici nezoznamuju, kazdy sa ponakhla alebo cuci do moBilu.Musis mat vela kamosov znamych vela zaujmov konickov a byt aktivma. Na ihrisko a doma nikto nepride mozes cakat kolko chces. Nehovoriac ze sa treba o seba starat, pekne sa obliekat a podobne. Lebo chlapi su na vyzor, darmo ti niekto povie ze vzhlad nie je dolezity lebo je a to dost. Byt spokojna sama so sebou pritiahnes si chlapa ale nesmies len doma sediet.

casavina
22. máj 2023

V mhd pred 21 rokmi 🙂 odvtedy sme spolu a 11 rokov už aj manželia ❤️

h2
22. máj 2023

Toto ma pobavilo, otázka a odpoveď v jednom. 😃

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz