Kde sa dnes ľudia zoznamujú?

31. okt 2022

Ahojte zeny, uz dlhsie riesime dilemu s mojim bratom. Ma tesne po 40ke a par rokov dozadu sa na neho vykaslala snubenica. Odvtedy si nevie najst priatelku, znamost. Chlap je sportovy typ, chodieva na turistiku, pracuje a je zabezpeceny. Ma vlastny dom aj auto, takze ziaden zufalec ci pijan. Kde sa dnes mladí ludia zoznamuju?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
31. okt 2022

Cez známych, facebook,v práci, zoznamky.

syslik81
31. okt 2022

no nic v zlom ale tam kde sa zoznamuju mladi tam uz bude tvoj brat trosku stary 😀 ale zoznamky, praca aj tu uz bol neaky ten inzerat , fb skupiny , na party , s kamosmi na vyletoch ..

janickacrazy
31. okt 2022

Určite sa ti nejaká ozve, keď si ho tak pekne opísala. Ale nech skúsi zoznamku. Moja kamoška si tak našla muža, že kolegyňa ju zoznámila s jej bratom. Bol trochu hanblivý, ale už su spolu dlho a všetko funguje.

viera77
31. okt 2022

Poznám prípad, že sa turista prihlásil do turistického klubu a takto našiel svoju turistku.

autor
31. okt 2022

Ja si dovolim nesuhlasit, 40rocny clovek plny sily moze byt duchom mladsi ako niektorí 20rocní ale samozrejme vek si z rodneho listu nik z nas nemoze vygumovat. Turisticky klub je fantasticka rada 🙏 mega dakujem to ma nenapadlo ❤️

anig
31. okt 2022

@viera77 prosím ťa,kde sa taký turistický klub dá nájsť?Bo u nás je nejaký,ale teda všetko sú tam oveľa starší ľudia ako 40 rokov...a ja FB nemám 🙂 ale rada by som takto s niekým po turach chodila 🙂

viera77
31. okt 2022

@anig U nás v meste je jeden, práve pozerám aj fotky na FB, juj a kopec krásnych mladých báb tam je...a stačí hodiť do Googla, nájde podľa regiónu.

autor
31. okt 2022

@viera77 Presne tak, ja pozeram, ze u nas v Kosiciach take nieco funguje a este raz dakujem za skvely napad 🙂

viera77
31. okt 2022

Hlavne aby brat chodil veľa medzi ľudí, samozrejme nie ako "lovec" len za účelom zoznámenia sa. Treba tomu nechať voľný priebeh a nič nesiliť, byť prirodzený a užívať si život, aj keď zatiaľ nie vo dvojici. Šťastie si ho určite nájde, keď to bude najmenej čakať.

shelby88
31. okt 2022

Zoznamky sú o ničom. Vždy som natrafila na blbca, ale aké ženy tam chodia netuším. 🙂 Radšej asi nečakať a príde to samé

raffaella
31. okt 2022

zo skusenosti okolia ludi 35+ poznam 2 manzelstva z partnernaurovni.sk a v rodine zena 35+ sa zoznamila s manzelom na katolickom plese 🙂 A tiez poznam vela manzelstiev alebo partnerstiev, ktore sa zoznamili v praci (firma s vela zamestnancami, teda ludia s rovnakou urovnou vzdelania - VS).

avicii18
31. okt 2022

Ja som sa skoro zoznámil s jednou slečnou čo mi chcela pofúkať kolienko, keď som hodil salto na kolobežke. Ale mám jeden záväzok, tak už žiadne dobrodružstvá nevyhľadávam. A už som aj starý. Inak minule som počul prípad balenia pacienta sestrou na lôžkovom v nemocnici...aj to je cesta.
Inak, čo taký 40 ročný človek môže čakať od vzťahu v dnešnej dobe? Skoro tri desiatky rokov dozadu keď sa 30r kolega šiel ženiť tak si chlapi už ťukali na čelo, že kde podel rozum...Ako jasné, že doba je inde ale po biologickej stránke sme sa za tie roky veľmi nezmenili no a o duchovnej stránke radšej pomlčím. Keby som bol umelec, tak asi nevytvorím nič, lebo múzy už vymreli. Podľa mňa hitom do budúcna bude nejaká tá "asistenkta" vo forme hologramu ako to poznáme z sci-fi filmov. Pre osamelého chlapa úplne ideálne.

janinka007
31. okt 2022

Na fb je mrte skupín, kde ľudia hľadajú partakov, partacky, potazmo aj lásky.
Na turistiku samozrejme🙈 Možno motyka vystrelí.

barborachors
31. okt 2022

socialne siete, zamestnanie, konicky a cez kamaratov/znamych. A este zoznamky (socialne siete nie su zoznamky v pravom zmysle slova). a tiez zalezi na nom, ake ma naroky on a ci vobec chce vazny vztah.

krisbar
1. nov 2022

Ak si neviem normlane najst partnerku, zacala.by som hladat kde je problem a vacsinou byva nejakej osobnostnej crte.
Mam vela single kamosiek a presne viem preco su v 40tke same. Tak mozno on je ten isty pripad.

loyda
1. nov 2022

Kamoši vo veku 40+ sa zoznámili na ulici. 😅 Šla som s kolegyňou kamoškou z obeda, on šiel po ulici oproti, pozreli na seba a to iskrenie medzi nimi (aj mne bolo trápne😅). Potom sa takto "náhodne" stretli ešte asi tri dni, myslím, že to sa už vzájomne aj pozdravili. A on konečne nabral odvahu. Šli spolu na kávu, potom na večeru...a už sú spolu vyše roka.

marcellka32
1. nov 2022

@krisbar presne, ja mám dve super kamošky, a stále sú single a ja aj viem prečo;)

shogun
1. nov 2022

Na FB je isto skupina Partak na turistiku a pod...moj sef tak bol zoparktat s uplne neznamymi babami😊

dominikamacakova
1. nov 2022

1.-cez kamošku, 2. -v práci, 3.-cez kamaráta 🙃

zoeeoz
1. nov 2022

Uprimne, neviem

nyusika
1. nov 2022

Môj čerstvo ex sa so svojimi štetkami zoznamuje na Badoo 😁
Kamoška tam má profil tiež, ona je taká, slušne povedané, otvorená rôznym možnostiam 😁, natrafila tam naňho...sme cca 50tnici
A bez štipky hanby tam má profil veľa našich známych, mnohí sú aj ženatí...

Čiže za mňa zoznamka čisté zúfalstvo.

megan777
1. nov 2022

Ja som sa s mojim druhom u doktorky,ja prave koleno bolave a on lave,dali sme sa do reči,potom o mesiac kontrola a zase sme sa stretli a dali dokopy,sme spolu 8rokov ,zatial sme sa nevzali ,cakam ze ma poziada o ruku.☺️Drzim tvojmu bratovi stastie, aby si nasiel sympaticku zienku,ktora ho bude lubit celym svojim srdieckom❤️🙏

lacibo
1. nov 2022

Nech ide na kazdu oslavu,svadbu, akciu, kam ho pozvu..a hlavne musi byt aktivny..oslovit tam zenu co sa mu paci, konverzovat s nou..musi vyvinut usilie, ked sa chce zoznamit..zoznamenie je aj tak len prvy krok..treba vztah aj dalej rozvijat..a pra ovat na nom.. v dnesnej dobe je naozaj stastie najst zivotneho partnera, ktory vyhovuje a ktoremu vyhovujem aj ja..zelam vela stastia!

dzt
1. nov 2022

@marcellka32
@krisbar prečo baby? Ja ich mám dosť v svojom okolí, sú pekné, múdre…. Žeby si nechceli zavesiť na krk debila? Preto? 🙈

wwpela
1. nov 2022

@mamamasama na fb už asi nie no... to je už pre staršiu generáciu ale tak keď má 40 tak neviem no...

sima338
1. nov 2022

určite si priateľku nájde, ak je schopný a dobrý chlap.

mamamasama
1. nov 2022

@wwpela tak 40 mi nepríde ako mládenec 😬

aurorastone2
1. nov 2022

Dobre, duchom mladší môže byť, ale generačný rozdiel v štýle správania, obliekania a vyjadrovania medzi 20 ročnými ľuďmi na týchto zoznamkach bude značný

aurorastone2
1. nov 2022

@nyusika tak tí to musia mať úplne v pecku všetko keď im ani nevadí ze tam majú vlastnu identitu a ktokoľvek aj kto ich pozná a vie ze majú rodinu ich tam môže "odhaliť"...🤦‍♀️