Kde nájsť takého chlapa?

3. okt 2022

Kde nájsť chlapa, ktorý má rovnaké záujmy ako ja? Asi na takom mieste nie?
Resp. keď ma baví futbal tak na nejakom zápase, ak autá tak na pretekoch, či?
Lebo zatiaľ napríklad čo som spoznala na soc.sieti, vôbec nemal rovnaké záujmy alebo hobby..

janickacrazy
3. okt 2022

Ved nemusíte mať rovnaké hobby či áno? My s mužom nemáme vobec rovnaké záujmy, koníčky a vobec nám to nevadí. Doležité je, aby sme si rozumeli, nemusíme tráviť všetok voľný čas spolu.

autor
3. okt 2022

@janickacrazy skôr ide o to, že ma oveľa viac priťahujú takí muži. Samozrejme vo vzťahu sú dôležité iné veci, čo sa už časom ukáže

kiwi3
3. okt 2022

tak ja si zase myslim, ze vobec nie je odveci mat spolocne zaujmy. nemusia byt samozrejme vsetky, ale vela parov sa aj na zaklade toho, ze maju len velmi malo spolocneho, nakoniec uplne odcudzi. je to aj velmi dobry zaklad na budovanie niecoho dalsieho. popri niektorej zalube moze aj kamaratstvo vyustit celkom prirodzene do vztahu, atd. osobne, vsetky celozivotne pary, ktore som kedy poznala, mali spolocnu nejaku zalubu. minimalne zahradku.
autorka, ved uz si si sama odpovedala. ale tiez nie je vylucene, ze aj ten zo soc.siete alebo prace, bude mat podobne. len treba hladat a komunikovat.

brembo
3. okt 2022

samozrejme,že na takých miestach možeš spoznat lahšie niekoho,i ked náhodne a necielene.

drake122
3. okt 2022

No nie, nemysli si, že chlapi chodia na futbal a preteky. Však to sa dá z obývačky kukať predsa! Takého chlapa v obývačke hladaj👍

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
3. okt 2022

Dala si otázku a rovno si si aj odpovedala. Ja si síce tiež myslím, že na dobrý vzťah nie je potrebné mať rovnaké koníčky, ale ak chceš chlapa, ktorý ich má rovnaké, tak kde inde by si ho chcela hľadať, než tam, kde sa tomu dá venovať?

babydesire
3. okt 2022

Skor sa snaz spoznat jeho povahu, nazory a predstavy o buducnosti...
Rovnake zaluby ? Hm. Je to fajn, ale nie vzdy ...napr, turistika ano,ze radsej stravite dovolenku na horach nez pri mori, ale ak by ste mali obaja radi napr motosport az tak ze by ste kazdu chvilu travili na pretekoch, alebo boli aktivny pretekati, mohlo by to vztah pokazit