Kde nájdem finančne zabezpečeného chlapa?

28. máj 2023

Kde viem nájsť chlapa ktorí je finančne zabezpečený? Nie nemusí byt milionár a áno aj ja mam vzdelanie a dobrú prácu ale keď tu niekedy čítam príspevky alebo aj v okoli vidím že rodiny nemôžu ísť na dovolenku, musia ísť nakupovať do lidl keď sú akcie, žena sa musí vrátiť do prace po 1 roku, žena musí ťahať finančne všetko lebo muž je kreten tak je mi zle 🙄🙄 bývam na dedine takze tu nič moc ale rozmýšľam nad sťahovaním sa do Bratislavy alebo do zahraničia (Viedeň, Praha) možno tam sú normalnejsi chlapi. Moja kamarátka sa presťahovala do Švédska a je s chlapom ktorý je tak finančne zabezpečený že ona len pracuje lebo chce ale nemusela by. Na Slovensku si takého chlapa neviem predstaviť

mimirka32
28. máj 2023

Chapem spravne, ze sa chces stahovat kvoli tomu, aby si nasla lepsieho chlapa? Stahuj sa radsej, aby si si ty sama vedela zabezpecit zivot po akom tuzis a ten chlap uz potom nejako pride

galganka
28. máj 2023

No, keď si ho sama nevieš nájsť v dnešnej dobe onlyfansov a iných oných, tak mi ti ho nenájdeme. 🤣🤭
Inak, pár takých ako popisuješ v posledných vetách poznám, ale teda, že by som si niekedy pomyslela na život s nimi... ...nie je všetko zlato, čo sa blyští...

luccija
28. máj 2023

Vycestuj za kamarátkou🙂

duunlo
28. máj 2023

Ked sa tak nad tym zamyslam co si napisala, tak nechapem jednemu, ako moze vzdelana zena s dobrou pracou polozit taku otazku na MK, ze kde vie najst muza financne zabezpeceneho? No zjavne ta skola ti vela inteligencie nepridala, sorry… Ale neboj sa urcite v BA alebo inde vo svete kam sa nakoniec raz z dediny prestahujes sa najde nejaky bohaty junak, ktory ti dovoli pracovat, len aby si sa nenudila, lebo samozrejme kvoli peniazom do prace nebudes musiet chodit 😂🤣

monikkatt
28. máj 2023

Ved si sama zabezpec zivot po akom tuzis.. dovolenky, dom, nakupy hocikedy nielen akcie v lidli
Ovela lepsie ako "drzat" chlapovi len pre peniaze

maranta_leuconeura
28. máj 2023

Ved si daj inzerat: som mlada, pekna, inteligentna, dobra spolocnicka a hladam si dobre zarabajuceho muza.
Neboj sa, je ich dost, akurat problem je: ty im mas co ponuknut?

solange7
28. máj 2023

Tak v prvom rade zacni od seba. Lebo ten prispevok vyznieva skor tak, ze hladas niekoho kto to bude tahat za teba. Bacha na to, lebo zeny s takymto rozmyslanim koncia s holym zadkom a jednou igelitkou.

tykat
28. máj 2023

Skus v praci, seberovneho, vybudujte nieco spolu. Ono taki uz prachati tiez nie su na hlavu padnuti aby hned pol kralovstva prepisali na dievca z ludu.

autor
28. máj 2023

@galganka onlyfans to fakt? Nie každá žena je k…

autor
28. máj 2023

@mimirka32 ja si život viem zabezpečiť aj sama, túžim po rodine ale mam pocit že existuju už len leniví chlapi ktorý po 9-5 sedia na gauči s mobilom a nechajú ženu platiť všetko

lindous
28. máj 2023

Myslím, že mnoho z tých zúfalých žien aj má zabezpečeného partnera, len zabezpečuje len seba, nie rodinu.. Takže nedávaj si ako podmienku, aby mal peniaze, ale aby ste mali rovnaký názor na hospodárenie a míňanie peňazí.. Okrem iného teda

katica06
28. máj 2023

Kamoška sa vydala za portugalca, pri deťoch nepracovala lebo nemusela, bola doma starala sa o deti o domácnosť obskakovala muža, vlastne ju držal ako obyčajnú slúžku. Keď si to uvedomila tak sa rozviedla.
Pokým sa nevzali zaobchádzal s ňou super.
To len na margo chlapa zo zahraničia

domireb
28. máj 2023

Choď, slečna, len choď von. Presne na takéto vonku čakajú. Môj je zabezpečený, robiť by som tiež nemusela, stačilo by mi naťahovať ruku. A predstav si, že tiež idem do lidlu, keď majú rajo maslo v akcii. Niektoré veci ťa musí život naučiť, zbytočne ti budeme dačo hovoriť.

autor
28. máj 2023

@tykat v práci som dokonca našla dvoch ale obidvaja boli ženatý takze nič… aj kolegyňa mi na to povedala že dobrí chlapi sú buď zadaný alebo gay.. 🙄😂

galganka
28. máj 2023

No, tak si to zhrňme. Ty sa chceš sťahovať a ako hlavný dôvod uvádzaš absenciu zabezpečených mužov, pri ktorých netreba pracovať. Nie lákavých, šikovných, pracovitých, nie takých, s ktorým budete partnermi a budete sa dopĺňať... Ty chceš pracháča... 🤷‍♀️🤣

autor
28. máj 2023

@katica06 to znie fér, ona sa stará o domácnosť a o deti a on zarobí. Neviem čo ne tam "držal ju ako slúžku"

autor
28. máj 2023

*co je na tom

galganka
28. máj 2023

Ok, prispevok o 10.43, absencia nominatívu mn.č. a zvyšná prezentácia ťa definitívne zaradili k trollom, môžem sa pobrať späť k jedeniu tureckého medu a oddychu.

jesenzima
28. máj 2023

Finančne zabezpečený ešte neznamená automaticky lepší a "normálny" ....

autor
28. máj 2023

@galganka prepáč ale nebavím sa so zatrpknutymi vyhorenimi ženami ktoré sa prídu na kôň odreagovať

galganka
28. máj 2023

Prepáčim, vsak nebav, keď na také natrafíš... venuj čas radšej baleniu... (najprv vecí, potom pracháča). 💪🏻

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
espeo
28. máj 2023

Každá žena je k., ktorá chce chlapa pre peniaze. Platí aj naopak. Co máš ty, aby ponúkla mužovi, čo ťa finančné zabezpečí?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. máj 2023

@jj298 som nádherná zlatko, blondína, zelené oci, stihla, 80 C, dlhé nohy, a ty?

galganka
28. máj 2023

@jj298 to sa nepýtaj, lebo sa dostaneme ku klasickej odbočke, o tom, ako závidíme... 🤣

autor
28. máj 2023

@espeo asi aj ty máš takého doma 😄

galganka
28. máj 2023

Dlhé nohy, na konci rozstrapkané... 🤣

zmrzlinka2021
28. máj 2023

Aký je to finančne zabezpečený muž pre teba?

autor
28. máj 2023

@mamula20 áno máš pravdu ale sú lepší ako leňoši