Kde kúpim sexy prádlo?

17. máj 2022

ahojte dámy, chcela by som sa spytat na tip na nejaky overeny eshop na sexy pradlo konkretne kde by som zohnala harness - kozene zenske postroje/podvazky? pozerala som cez google a tie nazvy eshopov su nejake nedôveryhodne 😅 aliexpres ma super ponuku, ale este som z tadiaľ nic neobjednavala, tak ma napadlo , ze sa spytam tu a mozno tu bude nejaka zena, co nieco take vlastni a vie dat tip na eshop , budem vďačná🙂

michala.s
17. máj 2022
autor
17. máj 2022

@michala.s ano presne nieco take, len cenovo dostupnejšie 😁

lamonita
17. máj 2022

Ak by to mohli byť gumičkove tak pozri promees. Ja jedny krásne mam. Mrkni, možno im pribudli aj kožené. Inak na Ali je toho kopa, tiež mám stade jeden kožený ale iba taky okolo nohy. Nebala by som sa objednať

autor
17. máj 2022

@lamonita prave kozene chcem, ano na ali je super vyber, ale nikdy som z tadiaľ nic neobjednavala este, tak neviem, ako to funguje. dorucuje kurier alebo pošta?

lara45
17. máj 2022

Z ali ti nepride nic klaviltne a uz vobec nie oblecenie.Cakac na tovar mesiac a pride ti postou.

lamonita
17. máj 2022

Tak raz to treba vyskúšať 😉 ja objednávam len veci na ktorých sa neseknem vo veľkosti. Napr nausnice a podobne... pri niektorých tovaroch sú aj real foto co nafotili ľudia, ktorí to reálne kúpili a podelili sa so svojou skúsenosťou

autor
18. máj 2022

@lara45 @lamonita a posta aspon kontaktuje? alebo to len pichnu do schranky

lamonita
18. máj 2022

Pichnu 👌 nikdy som nič "hodnotné" (nad 30e) nekupovala tak neviem ako to je s vecami vyššej hodnoty. Drobnosti som si vždy nasla v schránke, väčšie žltý papierik

jenn25
18. máj 2022

tiez odporucam promees...krasne sexy kusky

lara45
18. máj 2022

Do schranky

mareri
26. máj 2022

kupujem si ho zo superlove