K priateľovi necítim lásku

jahodicka
20. júl 2022

Ahoj mamičky.prosim vás o názor.3 roky som bola sama a teraz som si našla priateľa presne takého akého som si predstavovala.ale necítim k nemu lásku.zmeni sa to ešte?je to len čerstvé,neviem či v Tom pokračovať alebo to radšej na začiatku stopnúť.dakujem za rady

karhu
20. júl 2022

ponahlas sa niekam?

jahodicka
autor
20. júl 2022

@karhu veď nie,len sa bojím že k nemu nebudem nič citit

solange7
20. júl 2022

@jahodicka este sa len otukavate alebo si sa voviedla do omylu a chodis s niekym, koho vlastne nechces?

karhu
20. júl 2022

@jahodicka a taketo uvazovanie ti je na co? ak vam je teraz spolu fajn, tak si to uzivaj a ci hlboke city pridu uvidis..ak si hned nejdete zakladat rodinu, brat sa, ci financne sa zviazat, tak nestresuj

jahodicka
autor
20. júl 2022

@solange7 sama neviem či ho chcem.je úplne úžasný,ale necítim že by som ho ľúbila.mam ho rada ale to asi nestaci

jahodicka
autor
20. júl 2022

@karhu áno je mi pri ňom dobre,len sa bojím že mu jeho lásku nebudem vedieť opätovat

karhu
20. júl 2022

@jahodicka na co je dobre hutat nad coby-bolo-keby, posledny krat vravim, neries, uvidis

anjelicek26
20. júl 2022

Tak len fakt, ze je niekto "uzasny" neznamena, ze je vhodny priamo pre teba a ze vam funguje chemia... niekedy k nam zapasuje rovnako sialeny nedokonaly jedinec... chapes co myslim... uvidis, ako sa tento vztah vyvinie, ci sa city zmenia alebo nie, ale tlacit sa do - lasky - s dovodu, ze je "financne, opticky a emocionalne vyhra roka" to fakt nerob...

lindous
20. júl 2022

Podľa mňa je namieste riešiť túto otázku .. radšej ako niekoho naťahovať a potom mu oznámiť, že "vlastne som posledné 2 roky čakala či sa do teba zamilujem a nič z toho, tak prepáč, že som strácala tvoj čas" .... randiť s niekým a byť taká, že uvidím ako sa to vyvinie je úplne okej, ale ísť do oficiálne vzťahu s tým, že neviem ako sa to vyvinie - to je podľa mňa už troška neskoro na rozhodovanie sa ... nejaký čas by som tomu ešte dala, keď je to čerstvé, ale ak máš pocit, že to nezaiskrí, nepríde tá chémia (ja si napr. neviem predstaviť sex a celkovo intimitu s niekým koho mám len rada) a bude to vzťah len z rozumu, lebo takto by to malo byť, tak to nenaťahuj zbytočne dlho pre dobro vás oboch

solange7
20. júl 2022

@jahodicka no tak ho nenatahuj. Toto su veci, o ktorych sa treba porozpravat. Ani ja by som nechcela aby ma niekto drzal v sachu takymto sposobom.

andrea_82
20. júl 2022

ja som môjho muža 2x odmietla, až na tretí "pokus" sme spolu začali chodiť. Takže tiež nebolo na začiatku žiadne extra veľké iskrenie z mojej strany. Minulý rok bolo výročie, už sme spolu 20 rokov. Takže tomu daj trochu času, ak sa nič nezmení povedzme do pol roka, tak by som to ukončila.

lubkavargova1
20. júl 2022

Nuz pokial si mala predtym nejaky toxicky vztah tak nejaky normalny chalan/muz je pre teba nuda. Tvoja psychicka si zvykla na extremnejsie veci a teraz jednoducho ti je to malo...takze najprv pouvazuj nad sebou a potom sud toho druheho.

syslik81
20. júl 2022

a co je laska? co cakas ze budes citit? to pubertalne zalubenie kt casom pomynie? vies vobec co presne ti s nim chyba co ocakavas a nedostavas? mozno ho lubis ale bojis sa .. mozno ani sama nevies co chce ...

xena0
20. júl 2022

Podľa mňa ak tam nie je na začiatku láska tak nepríde

evita11223
20. júl 2022

niekedy treba na to cas aby sa nieco medzi dvomi vytvorilo, ale podla mna je to mnohokrat silnejsie, ked sa to postupne buduje ako ked to pride ako laska z jasneho neba 🙂

54tinka54
20. júl 2022

@jahodicka koľko ste spolu? Ak len nejaký mesiac, o láske sa ani nedá hovoriť. Zo začiatku môže fungovať akurát tak chémia, vzájomné sympatie a zamilovanosť.
Zamilovanosť ale časom opadne a až potom sa ukáže, či je tam aj láska alebo nie. Čiže ak ste iba kratučko spolu, dala by som tomu ešte čas. Láska prichádza postupne.

katkati
20. júl 2022

Ja by som ho prenechala inej, takej, ktorá nebude pochybovať, či je tam všetko, čo má byť.

rdi
20. júl 2022

nasla si si priatela ale nic k nemu necitis. nie si s nim len preto, lebo ta on chce a proste lepsie nieco ako nic? ako podla mna je to voci nemu teda dost hnusne a egoisticke ho ponechavat v takejto lzi

catch22a
20. júl 2022

Akoze podla mna niektore vymyslaju kadeco. Je to tyran, chcem ho, je uplne uzasny nechcem ho. K veci podla mna musite na tom pracovat a ked chces tak padnes do toho. Inac vymyslas blbosti

tosomja
20. júl 2022

Pre mňa je láska dôležitá a nečakala by som, či príde ten pocit, či nie. Hneď na začiatku, kým by som mu dala prvú pusu, či chytila za ruku, by som musela niečo cítiť.

martul
20. júl 2022

@jahodicka a prečo si teda s ním? Ja som si myslela, že sa človek do niekoho zaľúbi, tzn. cíti lásku, či?

sabina_71
20. júl 2022

@jahodicka ja som sa bala tak isto. Chcel ma 4 roky ja som ho mala viac než len rada ale stále to nebola láska až sme sa začali viac stretávať a slovo dalo slovo a som zbláznena po uši. Sme spolu už 3 roky a budeme sa brat 🙂 na lásku treba čas. Nemáš sa kam ponáhľať 🙂 ja som napr mala dlho blok že sa bojím že sa zamilujem do nesprávneho ☺️ Tes sa zo spoločných chvíľ 🙂

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
20. júl 2022

To, co ti tu zeny opisuju ako lasku, je obycajny chtic a sexualna pritazlivost. Nema to s laskou nic spolocne. Ak chces radsej agresivneho alkoholika, pri ktorom budes mat "motyliky" v bruchu, tak ho vymen. Zrejme nevies ocenit dobreho cloveka.

hankm
20. júl 2022

@jahodicka nie, si znudena. To co si si ptedstavovala, mas a to je nuda. Prilisna istota. Zeny castokrat potrebuju pocit neistoty, napatia. Nechaj ho. Uz teraz mas z neho trhaci kalendar bez stipky respektu.

malvinka229
20. júl 2022

@jahodicka kvôli niečomu ste sa predsa dali dokopy, nie? Určite ťa priťahoval, ty už najlepšie vieš prečo si si s ním začala😊 ak si rozumiete, je vám spolu dobre a máte sa navzájom radi tak to nerieš. Možno len priveľa rozmýšľaš ako každá žena 😄 bola by si spokojnejšia, ak by si bola s chlapom ktorý ťa priťahuje ale bol by to magor čo ťa podvádza a stále ti klame? Asi nie.... predstav si prítomnosť, nie svoje myšlienky v hlave a zváž, či je všetko tak, ako chceš, aby bolo 😊

anita6666
20. júl 2022

Ak má nadpriemerný príjem,zo dve autá a dom bez hypotéky,tak ho milovať budes

jahodicka
autor
21. júl 2022

@anita6666 nemá nič také.je to obyčajný chalan

hankm
21. júl 2022

@jahodicka tak vidis, ani hmotne statky ti neprzmuria oci. Keby tie love $$$ mal, nenudila by si sa, minala by si ich a bolo by vsetko OK.