Je toto správanie chlapa normálne?

13. sep 2022

Dobrý vecer. Chcem len vedieť názor, spoznala som jedného muza na internete, prišiel za mnou rozumeli sme si, dohodli sme sa, ze o týždeň takto pridem ja. Celý týždeň sme si o tom pisali kam pojdeme a tak, ale v deň odchodu mi volali z práce, že mám prísť na skúšku, tak som samzorjeme stretnutie zrušila, ospraveldnila som sa a napisala som mu ze mu to druhý krát vynahradim... a isla som do práce, práca nevyšla, sice bola to iba skúška ale potrebuju lepších.. no a potom len výčitky, ze on by mi to nikdy nespravil, ze toto sa nerobí v deň stretnutia, ze je to moja vina lebo mal pre nas všeličo nachystané atd .. totálne ma to odpudilo.. a od vtedy vždy ako sme si aj napisali tak narazil na to, ze som neprišla... tak som napisala ze nechápem preco nedokaze rešpektovať to, ze hladam pracu a isla som do prace miesto stretnutia s nim, naco do toho vyse a vyse rype, ze sa urazaxako dieta.. a zablokoval si ma .. podla mna toto nie je normálne chovanie, aky máte názor? Pekne dakujem.

viestta
13. sep 2022

Už dávno by som si s ním nepísala. Mne by už pri prvej vycitke blikali kontrolky, tretia taka výčitka by bola posledná, čo by sa ku mne dostala. Nie je stredobodom vesmíru, aj keď sa možno nazdáva.

autor
13. sep 2022

@viestta tiez som to povedala, samozrejme ze hned ako mi to vyčítol tak som mala odpudivost od neho, ale tak pisali sme si ďalej ale co uz bolo moc to bolo moc

petricka22
13. sep 2022

Urobil ti sluzbu, ze sa sam odstrihol 😀 aspon sa hned ukazal a zbytocne si nestracala cas…

cyberk
13. sep 2022

Aspon vidis preco je sam :D je to pako... a ty si urobila dobre - najprv praca, potom zabava 🙂 caka ta niekde lepsi rozhodne.. 🙂

zmrzlinka2021
13. sep 2022

otrasny chlap

zuzanka.zuzu
13. sep 2022

hmmm a čo presne mal nachystané? ak napr.už kúpené lístky do kina, tak sa nečudujem, že sa urazil. ale ja by som sa na tom druhom nevyvršovala, proste by som zmazala (dnes moderné "blokla") a hotovo 😀 išla by som sama. keď som mala o niekoho záujem, tak som si program upravila, nie úplne zrušila, aby aj druhá strana videla môj záujem... takže možno aj jemu blikajú kontrolky, že tá asi nemá veľký záujem 😀
záverom - dcére by som ho odporúčala zablokovať, synovi by som ju odpoúčala zablokovať a do kina by som s deťmi išla ja keď už teda by mali kúpený lístok 😀

barborachors
13. sep 2022

totalny psychopat a manipulátor. Asi je dobre zúfalý a asi aj dobre skaredy, lebo ho kazda odmietla a na tebe, hoc si mala padny dovod, si to vyvrsil. Robia to hlavne vzrastovo nizki muzi s nulovym sebavedomim, zato milionovym egom. O cm tam dole radsej pomlcim.... Nebola by si s nim stastna, ver mi...

petricka22
13. sep 2022

@zuzanka.zuzu kazdy ma usta, mal povedat, co ma nachystane. Mozno by mala pochopenie, preco bol taky sklamany. Akoze hovorime napriklad o tajnom vylete do pariza. Nie o tom, ze mal kupene listky do kina za par euro.
Akoze clovek musi z niecoho zit, takze bohuzial pracovne povinnosti su niekedy naozaj neodkladne a kto to nechape, je riadny mumak zahladeny do seba. Toto hranie na city, urazanie sa, neustale pripominanie jej chyby, to robia manipulatori. Aj ked si myslim, ze tu na konovi je takto oznaceny skoro kazdy muz (nepravom) tak tento nim podla mna je.

zuzanka.zuzu
13. sep 2022

@petricka22 kedy si naposledy kupovala lístky do kina? lebo stoja 9e x 2 osoby a 18e pre študenta asi nebude málo, napríklad.... ale súhlasím, je to magor, preto píšem, že dcére by som ho odporúčala ignorovať. no ani táto princezná nebude životná výhra, však to už vidno z toho čo a ako píše 🙊

deti95060810
13. sep 2022

všetko mal narichtované? Až by som sa zľakla že čo chystal
Keď si ťa blokol tak to vyriešil vlastne za teba....

mikadooo
13. sep 2022

No sú takí ľudia - urážliví a všetko si pamätajú čo si im kedy zlé spravila a dokážu to dookola verklíkovať. Niekomu to nevadí, niekomu to vadí. Mne by to vadilo, takže asi by som bola celkom rada, keby si ma zablokoval,o starosť menej 🤭.

larena
13. sep 2022

Mne sa presne toto isté stalo s jedným chalanom akoby som si čítala o ňom..bolo to ešte dávno ale tiež rovnako prepnutý..boli sme tiež dohodnutí cca týždeň že za ním prídem a niečo mi do toho prišlo a dala som mu vedieť asi deň predtým alebo aj dva no a on z toho urobil úplnú drámu..potom raz nečakane prišiel do môjho mesta a napísal mi že je v Bratislave a ja som mu na to povedala že nemôže čakať že si takto príde a ja automaticky budem mať na neho čas a potom sa urážať že nemôžem pretože mi to mal dať vediet dopredu..no uuuplny blazon takže utekaj od neho preč rychlo lebo toto neni dobre znamenie

sella38
13. sep 2022

Ruky do neba dvihaj, ze si ta zablokoval. Nic lepsie pre teba urobit nemohol.

gabika0825
13. sep 2022

Keby to povedal raz, alebo v štýle, že ho to mrzí a že sa tešil a je smutný, plus k tomu dodal že mal niečo nachystané na vaše stretnutie, tak dobre…..ale aby vyčítal pri každom písaní na to upozorňoval že si neprišla a uprednostnila prácu pred ním, tak to by som asi ukončila komunikáciu popravde. Možno to nemyslel zle, podľahol emóciám a asi ho to aj trosku štvalo že ste sa nestretli. Ale predpokladám že to je dospelý človek, tak by mohol trosku vedieť čo sa patrí a čo už je cez.

gabika0825
13. sep 2022

A teraz čítam že tá zablokoval... čo už o veľa veciach vypovedá….vyriešilo sa to za teba..nezvládol svoje emócie a pravdepodobne by problém prišiel skôr či neskôr. On bude mat evidentne problém sám so sebou

pinaofina
13. sep 2022

Posledny vikend pred vysokou pred 12 rokmi som zurovala s kamosmi v rodnom meste, proste rozlucka, vela nas sli na rozne smery Slovenska. A vtedy mal o mna zaujem jeden chalan, ktory to nevedel pochopit, odul sa na mna a splechol mi, ze “a to ma chcel zobrat na mekac” (mal to byt velky pocin, kedze ten bol v 20km vzdialenom meste). Dodnes som rada, ze sa takyto detsky odutel vyfarbil a ja som si usetrila cas 😆 bud rada, ze sa aj tento tvoj vyfarbil

petricka22
13. sep 2022

@pinaofina ze odutel 😂 niekedy si clovek ozaj povie, ze co je to za trapaka 😀😀😀

janetinka27
13. sep 2022

asi mu viac zalezalo na tom, co on pripravil ako na tom, aby ta ziskal. kedysi sa chlap posnazil viac, aby ziskal zenu, dnes sa chce snazit malokomu. ktovie, co nachystal, asi mu na tom velmi zalezalo, ked ho to tak odtadilo. mozno ti uz kupil kvet a zvadol😀

autor
14. sep 2022

Ako dovtedy bol celkom fajn a potom si vyfarbil... A ze ani neviem o co som prisla ale jeho byvala to uz zistila 😀 veľmi veľké ego blíženca a nikto ma nepresvedčil ešte že blíženci niesu ludia dvoch tvárí ... Ale su , vedia manipulovať, maju ego a len to co oni... Hned ako som to vlastne zrušila, tak som dodala ze mu to vynahradím na buduce a je mu nebolo nič dosť dobré absolútne nič, az sa ma zhnusil a potom stále správy ze som mu prestala písať on vie ze sa nieco deje ze som si nasla náhradu za neho atd a nezabudol nikdy dodať, ze to bola iba vyhovorka ze co ho to vsetko stalo co nachystal, no zúfalec by som povedala.

autor
14. sep 2022

A stale ze on ma ma rad a ked niekoho mam rad tak ho neklamem neslubujem .. hovorim mu xy razi ja nedokazem mat este niekoho rada po 1 stretnutí pokým ma ten človek nezaujme a nezamilujem sa.. to sa nedá a to som bola zamilovaná iba 1x v zivote noo > spravil peknú prácu za mňa, ze si ma blokol

liljana
14. sep 2022

Vyriesil to za teba, co este riesis. Na jednej strane, ak pomenil plany, niekam cestoval a das mu neskoro vediet, ze nic z toho nebude. Pripadne, ak uz si to urobila aj predtym, pridaj k tomu mozno este nejake ine stresy z inych veci, tak uz mal asi nervy a reagoval, ako reagoval. Nic to nemeni na tom, ze z vas dvoch by asi aj tak nic nebolo, ked ta tak lahko dumpol. Takto sa nesprava vyrovnany clovek, co chce nieco viac.

kassandra25
14. sep 2022

Nechapem, naco na toto potrebuje niekto normalny nazory. Mas mat tolko rozumu, ze si sama pomyslis a uzavries. Co este tu chces? Ide ti onho?

gabika0825
14. sep 2022

No vidíš, tak sa to uzavrelo a môžeš spokojne ísť ďalej. Jeho nehaj v minulosti, uzavri kapitolu, vidím že si si uvedomila že nebude v poriadku a to je len super. Iné by bolo keby si si z toho robila ťažkú hlavu a ešte seba za to obviňovala. Nejde o to, že vyjadril že tá chcel niekde zobrať, ale vyčítavými správami a neustálym opakovaním sa to nevyjadruje. Čiže áno problém sám so sebou má a bude mat pokial nezmení správanie. Ty tak môžeš maximálne skladať pochopenie nad tým, prečo je sám 😀🤷🏼‍♀️