Je to pravá láska?

4. feb 2021

Co by ste urobili ako by ste reagovali keby za vami prišiel váš priateľ 30km pešo len aby vás mohol vidieť a objať?aky mate nato názor... Podľa mňa je to prava láska ❤️

janai1
4. feb 2021

30 km pešo? 🤔 Že to bude riadne unavený keď príde 🤣

kayyaa
4. feb 2021

No mozu to byt len poblaznene hormony a prebytok testosteronu 😄😄 ci to ozaj bola prava laska, sa uvidi tak po 10..20... rokoch😁
Ale asi si chcela pocut cosi ine...nuz, tak ako som napisala, prava laska je, ked ta miluje aj po rokoch s kilami navyse a znamkami casu, v teplakoch, strapatu a nevyspatu, aj s tvojimi zlymi vlastnostami, ked ti je oporou v zivote a v comkolvek mozes s nim ratat, nenecha ta nikdy "v stichu", ked aj po rokoch sa viete zasmiat a je vam spolu skratka dobre...tak na dusi😉 ...a teda aj fyzicky samozrejme😁
...tak nech je to ta prava laska ! 😊

majkeel
4. feb 2021

Spytal sa ho, ci a preco nema na listok. ;)

babydesire
4. feb 2021

Nie to nieje dokaz pravej lasky ale pravej zamilovanosti ale aj tuzby..laska vznika dlhodobo a je to spojenie mnohych "veci"

babydesire
4. feb 2021

@kayyaa tak taaak

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzap33
4. feb 2021

Nemal na čom ísť???

veronikaszabova
4. feb 2021

Za mna zvlastne...
Vlak, autobus, auto, taxik....nemohol pouzit nic z toho?

panelacikova
4. feb 2021

V dnešnej dobe? možno skôr posadnutosť ako láska

lindusss2016
4. feb 2021

Takuto cestu si viem vysvetlit jedine v pripade, ze ho niekto uniesol, omracil, zobral mu mobil a penazenku s dokladmi, on usiel a siel za volanim svojho srdca 😁
Alebo je trosku iny, mozno nejaky ekologicky nadsenec, co nechce zatazovat planetu vyplodmi z dopravnych prostriedkov, ale v tom pripade by si si to nemala brat osobne, lebo tak chodi asi vsade. Ale sice aj to pouzil aspon bicykel, cize sa priklanam k tomu unosu...

jozefmatej
4. feb 2021

@kayyaa presne!Ja vravím mojej,jááj keby som ťa aspoň nelúbil keď má nasereš😉

luciannka83
4. feb 2021

Vacsia laska by to bola keby prisiel na novom bmw😅😂

autor
4. feb 2021

Ma 16 rokov takže auto nemá a mal to vrámci cvičenia áno viem mohol ísť aspoň na bicykli ale prišiel pešo

skarli
4. feb 2021

To je moc krásne ❤️

dankanka
4. feb 2021

A tak.. Je to milé.. Skôr by som to ale nazvala prvá láska. Veľká túžba a zamilovanie. Či je pravá, ukáže čas.. Nabudúce nech ale pešo nejde, ak šiel po tme, nie je to bezpečné..

skarli
4. feb 2021

@bennn prečo by to nedokazovalo? Ide o tu pointu že išiel za ňou pešo aj keď mal na výber dopravný prostriedok a myslím si že žiadny chalan by pre babu toto nespravil ani žiadny váš manžel čo tu píšte... Tak za mňa to je pravá láska a klobuk dole že v 16 riskoval svoj život a išiel za tebou keď sa mohlo čokoľvek stať

skarli
4. feb 2021

@panelacikova v dnešnej dobe by si skôr nenašla žiadneho chlapa alebo chalana ktorý by pre babu takéto niečo spravil ešte dokonca ako píše že ma 16r

marcellka32
4. feb 2021

On je poblazneny, ešte nevie čo je láska, nezažil problémy vo vzťahu, láska vzniká striedaním dobrými obdobiami a problémami ktorymi musia partneri prejsť, rokmi spolužitia...môj brat keď mal 16 sa zabuchol do 28 ročnej, ušiel z domu a 2 dni spal na stanici, nič nejedol, lebo chcel byť s ňou 🙂 ...ale nechápem prečo aspoň nešiel na bicykli? Nemá vreckové, žeby siel na bus?lístok stojí 3 eura, viem lebo cestujem takú vzdialenosť busom, vlakom stojí 2 eura

h2
4. feb 2021

Fíha, 30 je celkom dosť. To išiel 15 tam a 15 späť, alebo 30 len za Tebou? A potom zase 30 naspäť? Zaľúbený turista. 😍

panelacikova
4. feb 2021

@skarli veď preto píšem, že posadnutosť, nie láska.... proste má plné oné alebo je šialene zamilovaný, čo ho teda raz určite prejde 🙂

diewcatqoo
4. feb 2021

V 16tich by som si aj ja myslela, ze je to prava laska. V 30tke by som si pomyslela, ze je idiot 🤷‍♀️

Inak, mne sa stalo v 16tich nieco podobne. Moj vtedajsi frajer ku mne cestoval prvykrat autobusom. Nevedel presne, kde ma vystupit a aj sa nejako pozabudol alebo co a vystupil o 2 dediny dalej. Bola sobota podvecer, nesli ziadne spoje, tak pesi slapal takmer 15 km k nam. Ked u nas zazvonil, tak mu moj otec povedal, ze uz je moc neskoro a tak neskoro vecer ma uz von nepusti. Tak chudak, dalsiu hodku cakal na zastavke, kym pride nejaky spoj, ktory ho odviezol domov 😀

3petka
4. feb 2021

Za mna tiež divne. Ale mladosť pochabost. Dlho mu to nevydrzi

solange7
4. feb 2021

Ja si myslim, ze si chcel zaturistikovat a rovno si to namieril aj k tebe.

skarli
4. feb 2021

@marcellka32 a vlastne ako to môžeš vedieť či si oni niečím neprešli? Možno sú spolu už dosť dlho a vedia ako v živote čo chodí nie každý je sprostý blbo zamilovaný alebo pobláznený... Neviem prečo možno ho mal pokazený alebo nemal nafukane gumy, možno aj mal na bus ale bral to v rámci športu a aby jej dokázal že ju naozaj ľúbi tak za ňou ide pešo 30km a riskuje život medzi autami

skarli
4. feb 2021

@panelacikova keby je posadnutý podľa mňa by to robil často ale keď to spravil raz tak to bolo asi z lásky 🙂

autor
4. feb 2021

@h2 30km za mnou pešo a potom autobusom späť domov ❤️

meluela
4. feb 2021

Je to pekne 🙂 30 km je dost, ale zvladnutelne za jeden den. Samozrejme, ze to nevypoveda nic o vasej buducnosti, ale asi je fakt zamilovany teraz a chcel ti to nejako dokazat. Tak nech vam to vyjde 🙂

h2
4. feb 2021

Tak potom to bolo v rámci športu. Dal si cieľ ísť za Tebou, bola si tá motivácia. Ale tým nechcem v žiadnom prípade napísať, že to nebolo z lásky. Ale ak mohol ísť autobusom domov, mohol ním ísť aj k Tebe. Chcel sa prejsť. Ale neboj, jasné, že Ťa ľúbi.

mladena
4. feb 2021

Tak keď človek prejde bežne rýchlejšou chôdzou tak 4-5km za hodinu, tak to ako išiel za tebou asi 6 hodín?

petrad15
4. feb 2021

Hmmmm tiež mi to nejak nejde do hlavy, že by šiel proste len tak pešo takú diaľavu ale dobre, ak by to tak ozaj proste bolo, tak je to veľmi pekné