Je sukničkár?

3. sep 2024

Ahojte
Mám podozrenie, že mi môj priateľ niečo tají. Viem, že má jednu kamošku, s ktorou sa sem-tam stretnú, no mám pocit, že po ňom ide, stále ho niekde pozýva. A po novom, mali sme byť spolu večer, lenže akosi mi nepovedal, že sa ma stretnúť s ďalšou bývalou kamarátkou a na ďalší deň len zo seba vysukal, že nebudeš asi na mňa nadšená, ale aspoň som spravil butlavu vŕbu kamoške....do rána v aute s ňou v zime...dobre vie, že tieto jeho kamarátstva mu nežeriem a preto mi to asi nepovedal dopredu aby som nevybuchla. Deň predtým to isté, stretli sme sa a este mi volal či som prišla domov v poho a za nim v mobile hlasy dobrej spoločnosti priateľov. Je to sukničkár podľa vás? Strácam trpezlivost

h2
3. sep 2024

Mala si mu do toho telefónu povedať, že nie, nie si doma, si u kamaráta a zostávaš tam aj na noc, lebo kamoš sa potrebuje vykecať.

rozculena
3. sep 2024

do rána v aute v zime....a kedy bola naposledy v noci zima?

anketkarka
4. sep 2024

Si si istá, že si priateľka a nie ďalšia ,,kamoška, ktorej robí bútľavú vŕbu"? Dôveryhodnosť 0 bodov, komunikácia tiež o ničom, keďže má problém priznať, že ešte ide niekam. Hádam má iné prednosti, ktoré Ti za ten vzťah stoja 😉😏

zuzana9393
4. sep 2024

Akože vykecat cez deň niekde na káve sa nemohli. V živote by som neriskoval stratu dôvery partnera/manžela, kvôli nočnému vykecavaniu s kamošom. A myslím, že zima im v tom aute nebola... Oni sa zahriali.

fido69
4. sep 2024

@autorka napísala "spravil butlavu vŕbu kamoške....do rána v aute s ňou v zime"

Tak to či kámosku spravil alebo nie uvidíš podľa toho či sa bude chcieť stretnúť znova. "Na bútľavú vŕbu" to je nejaká nová poloha? Alebo do nej poriadne bušil ako do "bútľavej vŕby"? 😂

danica2711
4. sep 2024

a to ťa od zimy začalo trápiť až teraz?

lakebabe
4. sep 2024

😄😄😄 toto používal kamoskin muž, ze kecal do rana s kamošmi v aute , keď ho nikto nevedel celú noc zohnať. Nie nebol nikdy v aute a nie nekecal😄 kecať sa sa cez deň na káve, nie celú noc v aute. By mi raz povedal chlap, že celú noc kecal s niekym v aute, tak sa do toho auta môže rovno presťahovat😄

iceberg
4. sep 2024

No pokiaľ ti to robí pravidelne takéto veci , urob mu to ty isté , nech skúsi ako mu vonia jeho vlastná medicína