Je postava ženy pre muža dôležitá?

28. feb 2022

Ahojte, mam 170cm a 85kg (mam široké boky, zadok), myslíte ze muži chcú len štíhle ženy? Nechcem vyznieť hlúpo ale ešte som nestretla muža Ktorý by plnšiu ženu chcel...
Nedarí sa mi nájsť partnera a myslím si ze to bude kameň úrazu....

annelise17
28. feb 2022

Podľa mňa ide hlavne o to, či si spokojná ty. Mužov priťahujú sebavedomé ženy, takže ak ty vyžaruješ tým, že sa nemáš rada, alebo si zakomplexovaná, skôr to bude ten kameň úrazu.

autor
28. feb 2022

@annelise17 som neistá to priznávam hlavne ked vidim, ze vsetky známe 60kg majú partnerov, ako natom popracovať?

kosicanka1
28. feb 2022

Napisem po nasom:
“Na kazdu džuru še najdze záplata”

Ja som naopak chuda, a ver, ze sa najde kopec chlapov, co by o mna ani bicykel neopreli. 🤣

Presne preto ľudstvo nevymrelo.

autor
28. feb 2022

@kosicanka1 ja rozumiem ale ja to vidím, na mna sa žiaden muz ani nepozrie a tk sa snazim byť stale upravená, este aj pracujem s verejnosťou a nič... Mám 27r a nemala som vztah a normálne si myslím ze to asi tym, ze nesplnam ten standard

mariaveronikag
28. feb 2022

ja poznám viacerých, ktorým sa páčia plnoštíhle.

heleninamama
28. feb 2022

Vkus je rôznorodý. Určite sú typy žien, nad ktorými slintá väčšina chlapov, ale to neznamená, že iné ženy si nikoho nenájdu. Ak si neštandardná, musíš len lepšie a trpezlivejšie hľadať. A možno si všímať aj neštandardných chlapov. Ti totiž môžu mať rovnaký problém so sebavedomím a zoznámením sa ako máš Ty.

pinkgirl
28. feb 2022

Nemyslím si že muži nemajú radi dobre stavané ženy. Určite je ich kopa čo milujú na ženách aj cici aj rici😉.
Obliekaš sa primerane svojej postave? Možno zmena štýlu by ti prospela - viac ženskejšie veci, šaty, sukne, to čo ti bude viac opticky lichotiť a nie škodiť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annelise17
28. feb 2022

No ak nie si so sebou spokojná kvôli postave, tam popracuj na tom aby si ju zmenila tak, nech sa páčiš sama sebe. Podľa mňa je hlúposť, že len štíhle ženy majú priateľov, skôr si myslím, že máš komplex a preto vidíš len tie štíhle zadané, upriamuješ na ne pozornosť.
Začni tým, že sa začneš mať viac rada a ak chceš niečo zmeniť na svojom výzore, rob to v prvom rade pre seba. Čím viac pozitívne budeš vyžarovať, tým viac ľudí si k sebe pritiahneš. Držím palce 🍀

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annelise17
28. feb 2022

Podľa fotky máš veľmi peknú ženskú postavu, super akurát krivky, nie si vôbec tučná 🤷‍♀️

barborachors
28. feb 2022

Na sebavedomi sa este ani raz chlap nevzrusil. Pritazlivost a teda telesna ktora ako vieme v nasich europskych podmienkach je dana istymi parametrami je zial dolezita a kto sa ohana nejakym sebavedomim je uplne klise a hladkanie si ega ze netreba splnat ziadne z estetickych idealov, vsak sebavedomie staci. Nestaci. Opytaj sa chlapov, povedia ti to iste. Ine je samozrejme to ked je baba cojaviem moc chuda alebo moc pri tele ale je tam uz nejaky vztah a chemia, tak ano, tam je to o inom. Ale ja hovorim vo vseobecnosti ze vzhlad na nase parametre je velmi podstatny. A do toho samozrejme nezahrnam typicke modelky alebo ine “herecky”.

kiwi3
28. feb 2022

ved mas dobru postavu, asi to sice nevyzera vzdy, ako na tej fotke, ale v tom problem urcite nebude. si zober taku helenu ruzickovu, ta vraj mala kazdu chvilu nejakeho noveho milenca a muzi za nou saleli. a nemusis mat ani sebavedomie ako ona, snaci normalne zdrave, len sa furt neschovavat a nejaky sa urcite najde.

jablkovastrudla
28. feb 2022

Más peknu postavu, más zenske krivky a toto sa muzom praveze paci 👌

kiwi3
28. feb 2022

@barborachors to je sice pravda, ze vacsina chlapov je vizualne zamerana, ale kazdemu sa paci nieco ine. ja vobec nemam pocit, ze na ocot zostavaju tie akoze plnsie alebo skaredsie.

syslik81
28. feb 2022

ano je - kazdy muz ma svoju vysnivanu .. niekto malu noiekto velku .. chudu pevnu ... 100 ludi 100chuti ...

marysa21
28. feb 2022

Daj sa na zoznamky a uvidíš , že záujem o tena bude . Postava je Ok .

annelise17
28. feb 2022

@barborachors na sebavedomí nie, ale keby žena čo teda "spĺňa európske štandardy " chodila ako odutý životom zbitý nešťastný pes, tak by o ňu nezakopol nikto. Naopak žena, ktorá "nespĺňa štandardy " , dá sa povedať aj jedinečná, lebo každá sme, vyžaruje pozitívnu energiu, sexeappel a zdravé sebavedomie, je pre muža skôr zaujímavá a príťažlivá. Nejde teda o sebavedomie ako nejakú vlastnosť, ale celkové vyžarovanie.
A nemyslím si, že vo výzore sa dá nájsť nejaká konfekčnosť, pretože keď už sa na vzhľad vytvorí "štandard" tak je to celkom nuda a príťažlivý je každý, kto je iný, odlišný, výnimočný.

marysa21
28. feb 2022

O teba bude .

spadnutaslivka
28. feb 2022

neboj sa, sú aj chlapi, čo uprednostnia tzv. pohodlie alebo že je ženu proste za čo chytiť 😉 nie každý je na chudé.

7lenka11
28. feb 2022

Vkus je velmi individualny. Ja mam pri rovnakej vyske 57kg a nepocuvam nic ine, len to, ze mam pribrat.. Takze ani byt chuda neznamena, ze muzi padaju na zadok.
Poznam vela zien s krivkami, ktore vyzeraju skvelo. Staraju sa o seba, su vzdy upravene, maju prijemne vystupovanie a zdrave sebavedomie.
Takze nie, nemyslim si, ze postava je vsetko...

lenkakravcova
28. feb 2022

Myslím, že to záleží aj na tom, či je žena tzv plnšia a športuje - ma pevnú postavu alebo je roztečená s celulitídou ako puding.. To druhe muža nikdy priťahovať nebude (rovnako ako to nepriťahuje ani ženy).

madeline1
28. feb 2022

A je postava muza pre zeny dolezita? Tiez sa ti pacia urcite typy muzov, tak takisto to maju aj muzi...

martuska46
28. feb 2022

Poznám veľa skvelých chlapov, ktorí majú plnoštíhle, veselé ženy 🙂. Takže ak hľadáš modela a nie si modelka, pozeraj po chlapoch!!!!

simona6660
28. feb 2022

"Štandart" neexistuje!
Každá žena je krásna, či je krv a mlieko alebo koža a kosť.
A každému sa páči niečo iné.
Poznám x/y žien plnších tvarov ktoré majú toľko sexappealu , že schovajú aj Top modelku.
Vôbec to neni o tom . Je to o vyžarovaní, ak ty nie si so sebou spokojná ,ako môže byť niekto iný?
Ak ty sa nepovažuješ za príťažlivú, ako ťa potom má považovať za príťažlivú muž?
Muž vycíti na 100m. že žena sa necítim konfortne sama vo svojej koži.
Takže moja ,hlavu hore!! Pozri sa do zrkadla a povec si som krásna a neodolateľná taká aká som a som so sebou spokojná🥰🙂

simona6660
28. feb 2022

@simona6660 *štandard

janickacrazy
28. feb 2022

Mám kamarátku, ktorá má cez 100kg a ako prvá si našla vážnu známosť z celej triedy 30 báb, takže o postave to určite nie je. Sú chlapi, ktorým sa páčia aj plnšie ženy. Len si ho proste ešte nestretla.

elizabet173
1. mar 2022

myslím, že to je viac tým, čo vyžaruješ, ako sa muž s tebou cíti, aj keď samozrejme, že postava je dôležitá, ale zase každému mužovi sa páči niečo iné. Písala som tu v inej téme o žene, ktorá je plnoštíhla, možno až mierne obézna a muži za ňou vždy šaleli. Kde je ona, tam je dobrá nálada, plno smiechu, ona vyžaruje neuveriteľnú pohodu. Ty môžeš ale na svojej postave zapracovať, budeš sebavedomejšia, viac so sebou spokojná a keď je žena sama si sebou spokojná, to mužov priťahuje viac, ako dokonalá postava.

asia83
1. mar 2022

Áno, väčšina mužov chce štíhle ženy. Dokonca je pre nich dôležitejšia postava než tvár. Viem to porovnať. Tiež som mala zopár kíl navyše niekedy. ALE, sú muži, ktorým sa vyslovene páčia a vyhľadávajú ženy, ktoré majú väčšie proporcie. Určite aj vás si taký nájde.