Je podľa vás začať prvý raz randiť okolo 30tky pre mužov odpudzujúce?

edith267
27. júl 2022

Zdravím je podľa vás začať prvý raz randiť okolo 30tky pre mužov odpudzujúce? Neberú to ako , že je tá žena už stará a premrhala svoju šnacu? Lebo ja keď som mala od tých 15 do 25 tak som nemala potrebu randiť a aj som mala iné záujmy ale sama by som asi teda nechcela umrieť ale nechcem sa ani nútiť. Ale neviem či vôbec mám šancu.
Ďakujem

iv007
27. júl 2022

Nikdy nie je neskoro zacat a nevidim dovod preco by si im to mala vesat na nos.Je kazdeho osobna vec kedy zacne zit lubostny zivot.Zrely seriozny jedinec to pochopi, ty bud len normalna a prirodzena.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edith267
autor
27. júl 2022

@brembo jasné ale tak sú rôzny ľudia už som počula že 30 a slobodná to je divné. Ale podľa mňa byť nasilu iba vo vzťahu je horšie ale ja sa nevyznám 🙂

edith267
autor
27. júl 2022

@jabadabadu Viem aké napríklad?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edith267
autor
27. júl 2022

@brembo Asi hej 🙂

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lintu
27. júl 2022

Hej, pre niektorych samozrejme budes za cudnu, ale aj medzi chlapmi sa najdu taki, co si davaju na cas, lebo v istom zivotnom obdobi bolo kadeco ine prednejsie. Netreba sa nechat znechutit.

edith267
autor
27. júl 2022

@lintu Presne máš pravdu. Ja osobne som mala presne iné starosti práca, škola a celkovo hľadanie sa.

brembo
27. júl 2022

pozri sa,ked to bude niekomu divné,tak čudný je ten jednotlivec. Nič si z toho nerob. Prajem ti vela štastia❤

edith267
autor
27. júl 2022

@brembo Ďakujem 🙂

panelacikova
27. júl 2022

@brembo 90 chlapov = skúsenosti 😀 😀

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzt
27. júl 2022

Veď keď nechceš randiť ani teraz. Nerob to… nie všetci hľadajú svoju ,,polovičku,, A prečo by to malo nejakého chlap trápiť, že ty si prvýkrát na rande… to je tvoja vec

edith267
autor
27. júl 2022

@dzt Tak ja už by som chcela už cítim že by to šlo len neviem ani ako ani kde či vôbec dakto bude chcieť :D Ja som ten vek tak orientačne písala ja mám (včera) 28 ale to kým niekoho nájdem môže trvať aj dlhšie takže preto po 30tke

dzt
27. júl 2022

@edith267 už som raz niekomu toto napísala, ale stiahni tinder, začni si s niekym písať a uvidíš. Môže to prísť hneď, o mesiac, o rok… 🙂

sissy27
27. júl 2022

@edith267 nebudem klamať, je to minimálne divné. Na druhej strane nemusíš to predsa chlapovi hneď vešať na nos, aspoň nie na tom prvom-druhom-treťom rande.

yoxinka
27. júl 2022

@edith267
Mám kamoša, má 37 a nikdy nemal frajerku. Do jednej baby bol veľmi zaľúbený, ale ona ho nechcela. Chalan je vzdelaný, perfektne zarába, perfektne vyzerá, cvičí, športuje, precestoval celý svet, ale fakt že celý, je zručný, zaujíma sa o kopec vecí, chodí na kadejaké kurzy, furt ho niečo zaujme, veľa číta … ale je extrémny introvert. On by aj chcel vzťah podľa mňa, ale ani nám, kamošom, čo sa poznáme 20rokov to nepovie a my si myslíme, že on proste nevie, ako na to. Gay nie je, keby si tu chcel niekto rypnúť. 🤷‍♀️

hankm
27. júl 2022

@edith267 Nikomu nemusis nic povedat, ak pride ma taku temu, povies, ze mas za sebou nejake znamosti, ale nemas potrebu to rozoberat, su to uzavrete kapitoly. Toto by nebol problem. Problem vsak moze byt, ze v tom naozaj nebudes vediet chodit. Nebudes mat paru o tom ktory z napadnikov to mysli uprimne, ktory len ojebuje, je mozne ze velmi rychlo zazijes nepozname sklamania, a kopec inych zalezitosti. Mas jedinu vyhodu, si zena, a nemus urobit nic, iba byt, tj. Hodit sa na trh a trh si ta uz ochoci. Vsetko za teba urobia muzi. To ze si mala ine aktivity a na randenie nebol “cas” nie je pravda. Su to iba racionalizacie. Dovod preco si to realne robila, resp nerobila je niekde v tvojej hlave. A dam ruku do ohna za to, ze to vies, ale nechces si to priznat. Aj priemerny psychlog to z teba vytiahne za 30 minut. Mne ten dovod, ze zrazu nastalo precitnutie, a nechces zostarnut sama, pride opat len ako nejaka racionalizacia. Kazde zivotne obdobie je prirodzene pre iste aktivity, zazitky, skusenosti, ak sa to nejako poprehadzuje, uz to nemusi mat uplne hladky priebeh.

marca12
27. júl 2022

@edith267 odpudzujuce urcite nie,ale je otazne nakolko si vyzreta a nakolko vies co chces. Aby si najblizsie roky zase len netapala a nehladala samu seba

edith267
autor
27. júl 2022

@yoxinka jaj no šak toto ten prekliaty introverizmus to poznám :D

edith267
autor
27. júl 2022

@sissy27 ja viem ale proste tak to vyšlo :D roky zbehli a mnohé veci a okolnosti boli takže ale nechcem sa vyhovárať

dzt
27. júl 2022

@yoxinka pošli kontakt 🙈🙈🙈🙈🙈🙈😂

sissy27
27. júl 2022

@edith267 tak proste je to tak ako to je, divné to síce pre mňa je, ale na druhej strane to nie je nič zlé, takže ak to chceš zmeniť tak smelo do toho a hlavne veľa šťastia 😉

edith267
autor
27. júl 2022

@hankm páni ty sa vyznáš 🙂 no ja som mala pocit že všetci oje 🙂 tak možno skôr som si hľadala iné činnosti aby som nato randenie nemyslela pretože mi to vždy nešlo vôbec... a to že nič nemusím robiť to platí asi skôr na atraktívne ženy... neviem či to je precitlivenie alebo mi to niekedy zachýba že aké by to bolo keby to bolo 🙂

edith267
autor
27. júl 2022

@sissy27 no ja som podivím to hej :D ale ďakujem 🙂

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edith267
autor
27. júl 2022

@marca12 tak určite viac ako keď som mala 20 to bolo veľmi zlé ale už som si prešla najakými vecami aj v rodine aj v práci čo ma aj osobnostne ovplyvnilo a minimálne viem akou cestou chcem isť ďalej a čo mám rada a čo nie na ľudoch

dzt
27. júl 2022

@edith267 píšeš celkom normálne. Tak nebudeš určite žiadny podivín. Ale musím ti povedať, že nie take ,,prípady,, z môjho okolia si našli partnerov. Tie ktoré boli na zakladnej podpriemer, sa vydávali ako prvé 🤷🏽‍♀️