Je normálne, aby si vaša kamoška písala s vaším mužom?

9. mar 2023

Je normálne aby si vaša kamoška písala s vaším mužom. Stretávali sme sa len s deťmi. Ona je sama.

vava_1994
9. mar 2023

Aj vieš o čom si píšu?

janinah
9. mar 2023

Je normálne.aby si ženatý muž písal s akoukoľvek inou cudzou ženou? Odpoveď vieš aj sama.

zobaka
10. mar 2023

zalezi preco ho otravuje

deti95060810
10. mar 2023

vymeniť kamošku, popr. aj manžela...
nie, normálne to nie je

koniarova
10. mar 2023

Tak záleží o čom. Nešpecifikovala si to dobre. Ak chce len jednorazovú radu, napr. niečo technické poradiť, nevidím v tom problém.

lindusss2016
10. mar 2023

Co si pisu? Ak sa jej spytal, aky darcek by ta potesil na narodeniny, je to normalne...

floki1994
10. mar 2023

Na to sa da pozriet aj z druhej strany..preco si tvoj manzel s nou pise?... zalezi o com a ako casto..mne sa manzel kamosky sem tam ozve s nejakou radou ohladom prace, kedze ovladam cudzie jazyky tak ohladom toho a podobne...ale moj muz o tom vie a kamoska myslim tiez (nepiseme si nic tajne), chodime vsetci spolu na chaty, dovolenky, komunikujeme a pomahame si..ty v tom ale vidis zjavne nieco viac..tak kamoske povedz ze ti to vadi 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirko84
10. mar 2023

@janinah to je to iste ako keby muz povedal zene, ze sa nemoze namalovat a pekne obliect, lebo ju budu vidiet aj ini muzi. Co je muz nesvojpravne osoba ktora nikdy nemoze prehodit slovo s inou zenou ako vlastnou manzelkou? Tak to si ina stihacka

janinah
10. mar 2023

@mirko84 mňa nechaj na pokoji.Je zjavne.ze tu si asi nevymienaju recepty na koláče.Kto chce.ten pochopí o čo autorke ide

lienka192
10. mar 2023

Pokiaľ sa ho pýtala niečo ohľadom práce a on jej odpovedal, jednorázová záležitosť, neriešila by som. Pokiaľ si ale vypisujú častejšie, jasne, že to nie je normálne. Mužovi by som vyčistila žalúdok, dala ultimátum nech si vyberie : bud vypisovanie si s kamoškou alebo rodina a dala by som mu to aj poriadne vyzrat nech sa spamätá. Takéto veci sa podľa mňa v manželstve nerobia, ja by som to nezniesla. Ale každý má hranice inde, to musíš vedieť ty, či ti to vadí alebo ti to príde ok. Kamošku by som samozrejme odstrihla zo života, nepotrebujem takú kamošku, čo vypisuje môjmu mužovi. Takéto ženské neznášam, čo nemajú zábrany vypisovať zenatemu.

tykat
10. mar 2023

@mirko84 nie, toto je to iste ako keby si zena pisala s muzovym kamosom s ktorym, on chodi napr. behat.

larisa
10. mar 2023

Nie je to normálne . Zrejme ti ona nie je kamoška. Ale ide po tvojom muzovi. Viac by som sa takou zenou nekamaratila. Ani by som sa jej na ulici nepozdravila.

svetlonos
10. mar 2023

Ahoj, mam skvelu kamosku zi strednej skoly a pozname sa aj a jej mm. Navstevovali sme sa casto uz aj ked mali deti. Ked mi nezdvihla telefon, volala som jej mm. Mam ho ako brácha. Nemali sme problě pokecat aj dve hodiny neraz. A ona nemala problem poslat ho ku mne domov, ked som potrebovala zlozit skrynu ci pokosit.
Tiez som bola vtedy sama. Maju dve uz skoro dospele deti a aj s nimi pokecam. Jej mm je proste pohodak. V zivote mi nerobil ziadne navrhy ani ja jemu. Oni su pre mna ako rodina a celok sväti a bodka aj keby bol jediny muz na svete. Mam ich rada celu rodinu a vzdy je o com sa porozpravat s oboma aj s detmi.

zuzubb007
10. mar 2023

Otazka mala zniet, ci je normalne aby si zenaty muz pisal? Sa mi paci ako automaticky za vsetko moze kamoska :D

deniskaapetko9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marianarem
10. mar 2023

A taji ti muz tu komunikaciu alebo ti bez problemov sam od seba rozprava o com sa bavili? V prvom pripade by som spozornela, v druhom nie.
Ja tiez niekedy napisem manzelovym kamosom a s jednym sa v pohode aj sama stretnem. Ked sme este nemali maleho, tak kludne som s nim isla aj sama na vylet. Ale tak to je trochu ina sitiacia, on je manzelovi skoro ako brat, takze ho beriem ako chlapa z rodiny v podstate.

darinullka
10. mar 2023

Ahoj, ja som si písala s kamoškinym manželom, keď on potreboval poradiť ohľadom nej… keď si niečo nevedel vysvetlit vo vzťahu, ale potreboval nejaku radu ako na ňu, keď bol problém 🙂
No na druhej strane teraz som objavila u priateľa, že si píše s byvalkou a presviedča ju na sex a zvádza … takže buď opatrná, skontroluj si konverzácie 🙂 ale myslím si, že ak je to tvoja kamoška, z jej strany by to nemuselo hroziť, aby išlo o niečo viac, ak je k tebe úprimná a má tá rada 🙂

cippi
10. mar 2023

A prečo by si nemohla písať 🙂 ? Čo je dieťa 🙂 ? A on tiež, muž by sa nikdy nemal vzdávať úplne kamarátstiev kvôli vzťahu. Vzťah ak je väzenie s mrežami, tak pôjde do kytek postupne.

ivik4
10. mar 2023

Toto je taka otazka... si nenapisala o com pisu

77daniela77
10. mar 2023

Mne by sa to nepacilo a urcite by som zakrocila aby to skoncilo.....aj keby si pisali len o pocasi😎

vero96
10. mar 2023

Pre mňa je to uplne v poriadku. Mam dvoch najlepších kamaratov. Jeden je ženatý ma dve deti, druhy je gay. S oboma sme v dennodennom kontakte. Píšeme si o všetkom, stretávame sa. Obaja vychádzajú aj s mojím mužom. Tiež som vydatá a mám rodinu. Avšak manželstvo nie je kotva na nohe, starám sa aj o seba a svoj život. Nemám len muža a nič iné. Aj môj muž má kamarátov a kamarátky, s ktorými je v kontakte.

stanulienkat
10. mar 2023

Slobodna kamoska si moze pisat s kym chce. Otazne je, preco si pise zenaty chlap s ......

sasesoe
10. mar 2023

Zavisi od obsahu. Moje dobre kamosky maju priamy kontakt na manzela a "otravuju" ho napr ak potrebuju pomoct s tlaciarnou....ale tak je to raz za uhorsky rok ..

domkakvet
10. mar 2023

Podla mna to nie je normalne.

petamich
10. mar 2023

tak to, ze si moj manzel obcas napise so svojimi kamaratkami, ktore ma z partie predo mnou (vsetky ich poznam, zoparkrat rocne sa aj stretneme), mi pride uplne normalne 🙂 neslubil mi nerozpravat sa so ziadnou inou zenou a mal aj zivot predo mnou

ale ak by si moj manzel zrazu zacal pisat s mojou slobodnou kamaratkou, ktoru pred tym nepoznal a nebolo by to kvoli tomu, co mi ma kupit na sviatok alebo ze ma ona problem s pocitacom, tak by mi veru blikla kontolka a nezdalo by sa mi to 🤷‍♀️

simca06022011
10. mar 2023

Pozri, co je normalne a co nie je diskutabilne. Pre kazdeho nieco ine. Otazok je tu viac, preco chodi chlap sam s detmi von s nejakou kamoskou ? kde je zena? Bezne sa tie deti spolu podla vsetkeho hravaju, cize ked sa mi dcera chcela ist hrat s Ivkom a Petkou a ja som nesla, neriesila som ze isiel chlap. CO si pisu? Vynania a komplimenty, alebo normalne veci? aky maju vztah inak?
A teda keby mne to prekazalo, tak by som doma svoje povedala a nepytala sa ci je to normalne, kamosky by som sa opytala co s tym sleduje, ci nema zaujem si radsej najst chlapa pre seba, nezadaneho :D na vencenie deti. AK by to bolo takeeee zle.

retatka
10. mar 2023

Ono záleží o čom si píšu ,ty už musíš poznať muža ,či je to komunikatívny muž alebo nie .Možno chcela len niečo poradiť .Svadba ,partnerstvo neznamená ,že sa muž už na žiadnu ženu nepozrie a neprehovorí s ňou slovo .Sú muži spoločenskí a komunikatívni ktorí sú také ku všetkým a nič za tým nieje,len potrebujú spoločnosť .Ak je to tichý introvert ,nemá kamošov a kamošky a zrazu si začne písať ,tam by som spozornela .

timilv
10. mar 2023

Ja neviem, ja budem asi za divnú, ale ak sú to len normálne správy tak podľa mňa je to úplne ok. Môj muž má dlhé roky kolegyňu/ kamarátku. Pozná ju dlhšie než mňa. Poznáme sa veľmi dobre, navštevujeme sa a tiež si s ňou niekedy píšem... Keď od neho v práci súrne niečo potrebujem a neviem sa mu dovolať, volám jej 😂 Ona má priateľa, nie je vydatá, ani nemá deti. Nikdy v živote mi to neprišlo divné, mám ju tiež veľmi rada. Je to taký typ, čo proste musíš mať rada 🙂 ja mám tiež pár kamarátov s ktorými si napíšeme o bežných veciach- o živote, o deťoch, o práci a muž to nikdy neriešil

lyci
10. mar 2023

podla mna to je normalne. este im aj vravim, nech sa dohaduju vsetci priamo a nie cezo mna. ale muz furt nech ja napisem tej a tej