Je muž s výškou 165 cm neatraktívny?

11. dec 2022

Bola by to pre vás v pohode výška? Alebo by bol pre vás neatraktivny? Dajme tomu, že je krásny, podľa predstáv, len tá výška.

taisu
11. dec 2022

kedze mam 155 cm, taku vysku muza by som len uvitala🙂

sima338
11. dec 2022

nebola, ja sama mám 170 cm. Neviem si to predstaviť, ale nesúdim

tenerifka
11. dec 2022

Ak by som mala 160cm, tak ok….. ak 185, asi by mi to trochu prekazalo, ale teda tazko povedat, ja som mala raz frajera cudzinca podobnej vysky, a teda sexapil ( aj sex🤣) neskutocny

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valeria_h
11. dec 2022

Mám 175 cm takže pre mňa by bol malý. Pre mňa. Pre inú môže byť dokonalý.

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77daniela77
11. dec 2022

Mam 181 cm,neviem si to predstavit.....asi by som sa na verejnosti necitila dobre🤔

bluka2
11. dec 2022

S takým budú najskôr nízke deti

zuzanaam
11. dec 2022

Čo Ťa je po nás. Je atraktívny pre Teba? Ak nie, potom nemáš čo riešiť. Ak áno, to si ho chceš nechať ujsť kvôli názorom cudzích ľudí? Do vzťahu by mali ísť mentálne vyzretí jedinci, aby nemali komplexy z názorov cudzích ľudí kvôli čomukoľvek. Na oboch stranách. Lebo vždy sa nájde niekto, komu sa nebude páčiť to, či ono. A druhému presne naopak.

veronikaszabova
11. dec 2022

Pre mne nie. Mam rada vysokych chlapov, aj ked mam len 155cm 🙂

s_o_n_i_k_e
11. dec 2022

Ja mám 168cm a raz som bola na rande, resp. skôr kávu s tipkom čo mal asi o 20 cm menej, viditeľno mi bol nižší, vtedy som si uvedomila ako klobúk Haberovi a Peštovej, že to vedia dať, ja som sa cítila veľmi zle. Nebola tam však chémia, možno keby sa mi fakt páčil možno by som mala iný názor, no aj tie pohľady ľudí mi neboli moc príjemné, ale také každý má iné priority, proste ja musím mať chlapa, aby som sa mu vedela dať na hruď, taký pocit bezpečia, ochrany, neviem ako to vysvetliť 🙂

autor
11. dec 2022

@s_o_n_i_k_e tak áno ideálne je, keď je vyssi. Ale ja som stretávala iba vysokých chujov a teraz jedného nízkeho gentlemana. 😂

77daniela77
11. dec 2022

O kolko si vyssia?

autor
11. dec 2022
77daniela77
11. dec 2022

To by sa este celkom dobre dalo.Pozri,su pary ako Chylkova s Krausom,Sisa s Lelkesom,Habera s Pestovou....myslim ze len 5 cm nie je problem ak si rozumiete.Riskni to,uvidis casom ci je naozaj gentleman🤔

sue155
11. dec 2022

Ja mam manžela o asi 3-4cm nižšieho. Mam 170 cm a manžel cca 166. (nikdy som si ho nepremeriavala.) a ako on mi vždy tvrdi, v posteli sa to vyrovná. Ale u nás bola chémia hneď. Podpätky nosím keď nie sme spolu. Mne to osobne nevadí,sme šťastní 😊

pukina
11. dec 2022

Ja som raz isla na jedno rande na slepo, kde prisiel chalan s cca touto vyskou. Ja mam takmer 180cm. Takze to bolo mega komicke a pre mna to bolo do vztahu vzdy no go. No zostali sme kamarati, uz je to vyse 10 rokov🙂) ale pre babu ktora ma 150-160 cm to moze byt uplne ok.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
faustinocka
11. dec 2022

Meriam cca tak isto…no ale akože podľa môjho názoru by chlap mal byť chlap a nie nejaký šmolko…..ktorý ma podrží, obijme…samozrejme keby som veľmi “buchnuta” tak neriešim..nesúdim 😁

nwnw
11. dec 2022

Kamaratka o hlavu vyssia ako jej muz a teda laske to nebrani. Ja som zas krpata tak som vzdy vysokych hladala.

kiwi3
11. dec 2022

to fakt vysoko zalezi od konkretneho kusu, ci je 165 cm muz atraktivny. ma to ale chudak tazsie, preto sa casto nizsi muzi viac snazia. aspon ja mam taku skusenost. ak je to jediny "problem", tak tomu daj este cas a uvidis.
inak mam 162 cm a stava sa to malokedy, ze sa mi zapaci niekto fakt nizky, ale ano, stalo sa uz aj take. ale zas musim povedat, ze "netuzim" ani po chlapovi nad 190 cm, to uz je ku mne zase vela.

h2o2
11. dec 2022

Myslím že tolko ma Tom Cruise. Voľakedy sa mi taaak páčil 😂.

bajka16
11. dec 2022

Ja mám 171cm, môj muž 165cm. Ver mi, počas tých rokov vzťahu a dvoch deťoch, sme ani raz neriešili tento "problém". Pre mňa totálne nepodstatné v reálnom živote. 🤷🏻‍♀️ Na mužnosti mu to neuberá, ale je pravda, že je taký mohutnejší silný chlap, takže aj to asi zohráva dôležitú úlohu, či je útly alebo je to fakt chlap, zas aby nemal užší chrbát ako ty 😀 to by už bolo komické

kvetinka75
11. dec 2022

Aj ked mam iba 157 cm vzdy ma.pritahovali vysoki muzi. Nad 180 cm. Muz ma 188cm. Aj ked boli nizsi pekni, netahalo ma to k.nim. Ale mam kamosku ona 165 a jej muz 168cm. Kazdemu sa paci ine

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pallacinka29
11. dec 2022

ruka v ruke s takouto vyskou u chlapa vo vacsie pripadov ide aj zakomplexovanost…

fineta
11. dec 2022

Och, uprimne, pre mňa sú nízki a utli muži neatraktivni a nepritazlivi. A myslím, že si to nemusím vyčítať. Keby sa vzájomne priťahovali iba určité typy ľudí, tak by nebolo na svete asi toľko párov. 😊

kiwi3
11. dec 2022

@fineta urcite. priroda to tak zariadila, aby sa kazdemu pacilo nieco ine. vacsinou nechapeme vkus ani najblizsieho cloveka. a okrem toho je aj vedecky dokazane, ze clovek si tak nejak obvykle vybera "vo svojej kategorii", co sa tyka atraktivity (klesa moznost odmietnutia). sme stvoreni tak, aby sme sa dobre mnozili.

fineta
11. dec 2022

@kiwi3 veď práve. 😊 Je to úplne v poriadku. 😊

limoncino
11. dec 2022

@pallacinka29 uplne súhlasím, mne sa vybavili hneď traja Napoleoni