Je možné, že som pri toľkých vzťahoch nenašla prvú lásku?

19. dec 2022

Baby mám za sebou pár vzťahov...
1 z ktorého mám syna 8 rokov..( žitie s alkoholikom )
2 vzťah (cca2 roky, robila som bankomat)
3 vzťah (1rok,bola som boxovacie vreco)
4 vzťah (4 mesiace, poistka, opatrovateľka detí)
5 vzťah ( 2 dieťa cc2 roky vzťah a trvá dodnes...)Tu zase myslím že som náplasť za dlhoročné manželstvom alebo už neviem
Prosté hnevá na že neviem povedať ako väčšina a ako aj vy že kto bol moja prvá láska 🙈 keďže ani jednému som nedokázala povedať že ho milujem atď atď...Je možné aby som pri toľkých vzťahoch nenašla tu prvú lásku? Nemala to intenzívne a aj emócie ako to väčšinou býva? Nebola hotová za niekým ako ostatný atď...? Je toto možné? Že mne sa to nestalo a to budem mať 33 rokov

pribinak
19. dec 2022

Pre Boha, ideš z jedného nefunkčného či toxického vzťahu do druhého
Pre svoje dobro ale i dobro svojich deti vyhľadaj odbornú pomoc, psychoterapiu čím skôr

Toto je vysoko rizikové správanie

liz_lemon
19. dec 2022

zacni si vazit sama seba, rok ta niekto otlkal, a ty si sa nechala? chlap, ktoremu musis davat peniaze? musis byt asi zufala, ked od 20 rokov znasas taketo typy, nebolo by ti lepsie samej? a laska? ta medzi nimi isto nebola

bavaria007
19. dec 2022

Ja by som sa najprv pozrela na to, z akej rodiny pochádzaš, čo rodičia , detstvo... určite to je na terapie

autor
19. dec 2022

@bavaria007 Rodičia sú spolu doteraz, detstvo som mala super až na pár nadávok spolužiakov atď

autor
19. dec 2022

@liz_lemon Popravde terajší priateľ je z nich naj ...Len je starší o 13 r.. A už nieje taký vitálny atď ako možno rovesníci pretože som rovesníka ani nemala

liz_lemon
19. dec 2022

ako sa vravi jednooky medzi slepymi kralom

majlo1234
19. dec 2022

A preco si teda s terajsim priatelom, ak to nebola/ nie je laska?
Ja som mala vela “lasok”, ale moj manzel je(zatial😃) taka poriadna, ale nebola to laska ako z filmu, o tom pokoj.

autor
19. dec 2022

@majlo1234 Asi znovu vo mne prerástol strach zo samoty a plány sme malí iné boli sme od začiatku len v tom že budeme kamarátiť na turistiku

januska12323
19. dec 2022

Lásku si nenašla lebo ostaneš pri prvom čo o teba zakopne. Nauč sa mať rada, potom s nesprávnymi nebudeš strácať čas.

dzulli1980
19. dec 2022

Prvé lásky patria do "teen" veku ... v 33 rokoch už nejaké brutálne motýle v bruchu, iskry krížom-krážom, skrz na skrz nezažiješ ... to patrí do tých ružových románov ... a po tých skúsenostiach, čo máš už vôbec nie ... stačí láskavý muž, ktorý to má v hlave už zrovnané ... taký, ktorý Ťa bude ľúbiť, ktorý si Ťa bude vážiť, ktorý bude zodpovedný a postará sa.

majlo1234
19. dec 2022

A teda ti nevyhovuje ako partner?

dskjhfdlkdjhl
20. dec 2022

Teba trapi, ze nevies povedat, kto bol Tvoja prva laska? Prepac, ale asi si velmi povrchna, lebo trapit by ta malo nieco uplne ine.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ianovec
20. dec 2022

Je úplne normálne, že každý zažíva lásku a vzťahy rôznymi spôsobmi a v rôznych fázach života. Nie je nutné, aby každý mal prvú lásku alebo aby všetky vzťahy boli intenzívne a plné emócií. Niektorí ľudia môžu mať prvú lásku skôr v živote, iní neskôr, a niektorí možno ani nikdy. Dôležité je mať na pamäti, že každý je iný a vníma lásku a vzťahy po svojom. Tiež to môže byť dôsledkom opatrnosti po predchádzajúcich vzťahoch. Nie je dôležité, čo robíš alebo ako dlho si v danom vzťahu, ale skôr to, ako sa cítiš v danom vzťahu a či ti dáva to, čo potrebuješ. Vzťahy sú tiež práca a vyžadujú úsilie a kompromisy zo strany oboch partnerov. Nezabúdaj na to, že si mladá a máš ešte celý život pred sebou, takže nie je nutné sa obávať toho, že si nenašla "tu pravú" alebo "prvú lásku". Dôležité je byť šťastná a spokojná sama so sebou a vytvárať vzťahy, ktoré ti prinášajú radosť a pohodlie.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
foterlotor
20. dec 2022

Mna zarazilo kam si to dotiahla. Cize tebe nevadilo ze nie je laska, ty si proste zila kazdom vztahu spokojna az kym neskoncil??

autor
22. dec 2022

@ianovec Niečo na tom je .. Lenže ja som bola stále zúfalá tak som bralá všetko čo mi prišlo do cesty, však preto som aj tak dopadla, nespokojna zo svojím životom

autor
22. dec 2022

@dzulli1980 Lenže ja sa necítim lubena a ani priateľ povedal mi to a ja jemu som tiež odpovedala...Ja to ale neviem aké to je byť (cítiť sa lubena ja tomuto neorozumiem a premýšľam aj nad tým ako sa potom ostatný cítia, či nie sme na rovnakej vlne

januska12323
23. dec 2022

Keď sa chceš cítiť ľúbená musíš začať od seba. Mať sa rada sama. Ak zistíš že ti vzťah nič dobré nedáva tak ho nechaj ísť. A hľadaj chlapa, ktorý za to blbé "ľúbim ťa" bude stáť.

pikachu999
23. dec 2022

Preboha..kúp si prosím mačku tá ťa bude ľúbiť lepšie ako chlap

marca12
23. dec 2022

Lasku dostanes az ked budes sama seba lubit. Ke to dlha a narocna cesta,ale z tolkych vztahov si sa uz musela poucit. Nepodriadovat sa chlapovi,vediet si povedat svoj nazor,nebat sa povedat nie,nehovorit iba to,co predpokladas,ze by sa mu pacilo. Mnoho zien skryva svoju identitu pred chlapom a chcu sa zapacit a potom su nestastne. Silna,sebavedoma zena neexistuje,aby nenasla niekoho,kto si ju bude vazit a zdielat s nou zivot,pomahat si navzajom. A na pravu lasku sa vykasli. Nie kazdy je stavany na take prezivanie lasky,ze stretne niekoho a okamzite sa zamiluje.

sense
23. dec 2022

Prvú lásku ci pravú lásku? Keď nevieš ktorá bola prvá, tak to si mala vzťahy založené na com na zúfalstve?
A ak pravú lásku. Mozno je problém v tom ze zúfalo bereits každého o kt zavadis.... Začni mat rada seba a nauč sa žiť sama so sebou a nebrať každého kto ti skrizi cestu.

nefertiti7
25. dec 2022

@dzulli1980 tu by som oponovala..že predsa je to možné...žila som 15 rokov vo vzťahu na začiatku krásnom....cca 5 rokov a potom 10 rokov katastrofa...skončila som to , deti súd zveril mne a bolo to ťažké. Po násilí a ohrozovaní som si povedala že mi bude lepšie keď s deťmi budem sama. Ani som nehľadala a nedúfala. Mám 45 rokov. A už takmer 2 roky mám nový život. S mužom, pri ktorom mám motýle každý jeden deň. Nikdy v živote som necítila toľko lásky ako teraz....ako vo filme, každý jeden deň. A som vďačná za neho. Je to možné. 🥰

sinusoida
26. dec 2022

Život neprináša len veľké lásky, alebo keď k niekomu zahoríš veľkou láskou, ten druhý ju neopätuje...ak máš teraz vzťah, kde ten druhý sa o vás stará, neubližuje ti, treba si aj to vážiť...skús sa nezaoberať tým, či si náplasťou na bývalé manželstvo a nájsť si niečo, čo vám prinesie spoločné potešenie, alebo tebe potešenie s tvojimi dvoma deťmi....viem, že je to ťažké, si vo veku, keď ešte túžiš po veľkej láske, ale časom sa to ukľudní a nákdeš potešenie aj v "normálnom živote"....pretože pre niekoho je aj ten luxusom.