Je morálne začať si s chalanom, ktorý mal vzťah s mojou spolužiačkou?

modrykonik33
16. okt 2022

Pomôžte mi s mojou nerozhodnosťou. Spoznala som jedného chlapa, ktorý kedysi cca2 roky dozadu ( celkom dlhú dobu) chodil s mojou spolužiačkou z výšky. S babou som sa nejako extra nebavila, prehodili sme zopár slov, väčšinou ohľadom školy, taky skôr formálnejsi vzťah, zo školy som už 2 roky, ale stále sa sledujeme na IG. Je podľa vás morálne si niečo začať s jej bývalým? Moc sa mi kvôli tomu do toho nechce

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona20201309
16. okt 2022

@modrykonik33 pobavilo ma ,,stále sa sledujeme na IG"
Čo to znamená? Ze ste ešte stále trochu kamošky? Ty kks mna tie internetove siete a vzťahy cez nich dostávajú do kolien.....
Tak ju prestaň sledovať a začni randiť.
Absolútne by ma nezaujímalo, že môjho frajera ex je moja kamoška. Veď je ex, nefungovalo im ti, neprebrala som jej ho. . .
Nerandila by som s ex mojej sestry, pripadne najlepšej kamošky. Ale aj taky prípad poznám. Kamoška ma muža a 2 deti, je to ex jej sestry. Nikto to nerieši.

maminkadeticiek
16. okt 2022

Je to absolutne v poriadku a moralne.

doriiis
16. okt 2022

Vyzera to skor,ze sa ti do toho nechce z ineho dovodu...a tato akoze moralna vec ti len prisla vhod

simona20201309
16. okt 2022

@modrykonik33 ale ak sa ti do toho veľmi nechce, tak podla mňa to ani nemá zmysel.
Nechaj tomu voľný priebeh a uvidíš. Po vš sme už vo veku, kedy sa už nepýtame ,,chceš so mnou chodit"? Veď sa stretavajte a nejak sa to už vyvinie.

micusa2222
16. okt 2022

@modrykonik33 A čože ty rozbíjaš niečo fungujúce ? Veď ste obidvaja slobodní, aspoň som presvedčená, tak iné nerieš,,,

ankare
16. okt 2022

@modrykonik33 preboha,to vôbec neries. Držím palce!

nika11103
16. okt 2022

Mne by to bolo blbe len ak by to bola nejaká moja veľmi blízka kamoska …

gertrudaosem
16. okt 2022

@modrykonik33 pohoda, čo riešiš zbytočne? Choď do toho!!! Nie je to tvoja naj kamka a sú už ex, prečo by si mala toto riešiť?? Prajem veľa šťastia 😉❤️

modrykonik33
autor
16. okt 2022

Ďakujem za názory🙂

brembo
16. okt 2022

@modrykonik33 je to úplne v poriadku. Nech Vám to víde.

domca1408
18. okt 2022

je to uplne normálne pokiaľ nie ste naozaj dobré kamarátky....