Jasné znaky sukničkára

mynona111
30. júl 2024

Sú to jasné znaky sukničkára?

• neoslovuje ma nikdy menom, ale napr. riťula, chrústik, pusinka... stále si vymýšľa iné oslovenia
• píše ako by ma chcel mať pri sebe v posteli
• nevolá ma nikam von, netrávi so mnou čas navyše
• keďže ma nemôže dostať do postele (nakoľko ja sa na to úplne ešte necítim), tvrdí že vzťah nejde do úvahy a je to komplikované
• nemá vzťah ale neustále vo svojom okolí nové ženy a strieda randenia s inými ženami
atď

viestta
30. júl 2024

Neviem ci zrovna suknickar, ale blbec urcite

veltraud
30. júl 2024

@mynona111 neviem, ci suknickara, ale trtka urcite ;)

enmery
30. júl 2024

Ja tam vidím jediný problém-že s týmto indivíduom strácaš čas hoci len jedným písmenkom.🤷‍♀️🤦‍♀️

lindous
30. júl 2024

Podľa bodov 3 a 4 ťa chce len do postele, podľa bodu 5 nie len teba a teda je sukničkár 😅 ak to je stále ten istý, o ktorom tu píšeš pravidelne, tak nechápem čo ešte riešiš a koľkokrát potrebuješ počuť, že toto nikam nevedie… keby mal skutočný záujem, nemusíš toľko váhať, rozmýšľať a trápiť sa… úplne by som ho vyškrtla zo svojho života byť tebou

pukina
30. júl 2024

minimalne spravanim je to strasny slizoun :D

karolinakovac
30. júl 2024

@mynona111 a vie vôbec ako sa voláš? Keďže tie oslovenia..podľa mňa má rozrobených viac báb, tak nevie ktorá je ktorá. Zjavne Ťa chce len na sex

vanilkovazmrzka
30. júl 2024

A co presne ta na takom cloveku pritahuje? Ved ti dava uplne jasne najavo ze by ta len pretiahol ako by rad pretiahol /mozno to aj robi ale dost mozno si len nahovara ze na to ma/ stovky dalsich zien. A ty si teraz naivne nahovaras ze ty prenho budes nejaka vynimocna alebo ze sa pre teba zmeni?

jenny224
30. júl 2024

To sú jasné znaky chuja 😀😀

koniarova
30. júl 2024

@jenny224 chuja chujovitého. 😁

koniarova
30. júl 2024

To ozaj by si bola s niekým, kto ťa oslovuje riťula a ani ťa poriadne nepozná? 😁😁😁😁 Čo si pipi?🤦🤦😂

lucia13022023
30. júl 2024

Stačil mi prvý bod.. Ritula🤮🤣 nestrácaj s nim čas, je to blb

koniarova
30. júl 2024

@lucia13022023 Že? 😁😁 Ja by som sa ani nezamýšľala,či je sukničkár. Ale či je vôbec kompletný.

muchotrafka298
30. júl 2024

@koniarova no toto mna tiez napadlo, ze tento chlap je kompletny?

129oveciek
30. júl 2024

Pokial ta nevola nikam von a nechce s tebou travit cas tak o teba urcite nema zaujem a jedine o co mu ide je sex.. a aj ta komunikacia, presne toto iste som zazila, do chalana som bola strasne buchnuta ale nasa konverzacia bola prevazne o sexe, nevolal ma nikam von, nechccel so mnou travit volny cas, vyhovaral sa ze ma vela prace, cas si vedel najst len na j*backu.. a tiez som toto riesila ze ci mu ide iba o jedno.. a aj islo :D

muchotrafka298
30. júl 2024

Ja mam tiez taku skusenost, ze ked s tebou nechce ist nikam, tak nema zaujem o nic viac ako o sex. A zalezi od teba, ci na toto pristupis alebo nie. Ja som to tiez zazila, ze sme as stretavali len unho doma, nechcel ist nikam, ani na veceru, do kina, na kupalisko v lete. Obcas sme isli na zmrzlinu, ale tak, ze hned do auta a prec z miesta. On jednoducho mna nechcel ako partnerku, frajerku, on si len chcel zasukat bez toho, aby ho to nieco stalo. Tam si len potom treba sama v sebe upratat, ze ci to tiez chces takto alebo chces mat vztah. Ja som to ukoncila. On nema ziadnu frajerku, lebo caka na 20 rocnu modelecku, ktora bude dokonala a este mu aj vsetko poplati.

lucia13022023
30. júl 2024

@koniarova anoo🤣🤣

gladys_07
30. júl 2024

Striaslo ma pri prvom bode, fuj

129oveciek
30. júl 2024

@muchotrafka298 mna zase braval na mcdrive do mekacu 😂😂 to nemusel ani vystupovat z auta 😂 .. a tiez je to tak ze ja mam teraz krasnu rodinku, babo a on je sam ako prst :D ma co chcel

deti95060810
30. júl 2024

len raz by ma oslovil RIŤULA... 😈

alickapusinka
30. júl 2024

Hnus oslovovať ženu riťula keby mi toto povedal tak mu vylepím facku a viac ho vydieť nechcem slizkeho hada.

alickapusinka
30. júl 2024

@gladys_07 aj mna sme dve

mynona111
autor
30. júl 2024

@deti95060810 Už som pochopila že takého oslovenia nie sú normálne v kamarátskom vzťahu a asi úplne nie ani v reálnom partnerskom. Vtedy mi niektoré oslovenia prišli v pohode. Ale áno, nad takými som sa už aj ja pozastavila.

vevebono
30. júl 2024

@muchotrafka298 tak haló, stalo ho to zmrzlinu a naftu 😂

koniarova
30. júl 2024

@vevebono a čas 😂

slovakboy
30. júl 2024

@mynona111 toto nie sú znaky sukničkára. Sukničkár je naopak aktívny vie sa správať, určite ťa neoslovi riťuľka.

koniarova
30. júl 2024

@slovakboy riťulka ťa osloví len debil. 😂

marcellka32
30. júl 2024

@slovakboy a znaky koho? Debila
Žena má meno, ale keďže sa mu to splieta, a nevie ktorá sa ako vola tak sú všetky r...a

dadka1997
31. júl 2024

@mynona111 riadny kreten a ruky od neho preč

hopsas
9. aug 2024

@mynona111 pozor naňho ..ja by som oňho ani bicykel neoprela

marca12
9. aug 2024

@slovakboy ale ano,oslovi ta ritula. Mala som docinenia so suknickarom. Suknickari casto menia taktiku. Ak mu to s jednou nevyjde na slusnaka,s inou skusia inu taktiku. Toto je suknickar