Išli by ste von s mužom, s ktorým si píšete pár minút?

16. aug 2022

Isli by ste von s muzom, s ktorym si pisete par minut? Vraj uprednostnuje osobny kontakt a pride po mna autom, vraj mozeme zbehnut niekam do restiky. Nie som padnuta na hlavu, ale ked som mu povedala, ze je to trosku odvazne z jeho strany, oboril sa na mna, ze na to, ze som mlada, tak som malo odvazna. 🤦🏼‍♀️

mell27
16. aug 2022

Nešla by som 😃

kvetinka719
16. aug 2022

Zaželaj mu veľa šťastia v hľadaní odvaznejsej 😂

babovka2321
16. aug 2022

Tvoj nedostatok odvahy je na mieste... Mozes s nim ist von, ale do auta by som mu nesadla.

beata_k
16. aug 2022

Nie a uz vobec nie jeho autom.

glorikarebeka
16. aug 2022

Nie

83lenka83
16. aug 2022

Určite nie, nešla a keby takto reagoval tak by som si s ním už ani nepísala. Normalny chlap by takto nereagoval.

h2
16. aug 2022

Nešla by som s ním, ani by som si s ním už nepísala.

taga
16. aug 2022

Ani omylom! Intuicia ti hovori perfektne! Treba ju pocuvat

pukina
16. aug 2022

Mozete sa dohodnut, ze sa stretnete na nejakom verejnom mieste kde je viac ludi, ale dopravite sa tam kazdy po svojom. Urcite by som po par minutach cloveku neprezradila, kde byvam, ani len presne mesto alebo ulicu, nie este sa nechat vyzdvihovat pred domom/bytom 🙂

aeruginosa
16. aug 2022

V ziadnom pripade!!
Nikdy nevies, co moze mat skutocne za lubom, aky naozaj je.
A uz to, ze nalieha a snazi sa ta manipulovat svedci o tom, ze to nie je cisty umysel. Blokni a viac ho neries.

viestta
16. aug 2022

Posli ho aj s autíčkom do prdele.

janai1
16. aug 2022

Samozrejme že išla veď na to sú zoznamky a nie na týždne písaní... Ale do reštaurácie by som išla sama a tam by sme sa stretli

spadnutaslivka
16. aug 2022

autom nie. Verejne sa stretnúť niekde, to by šlo, ale nie nasadať k nemu do auta

solange7
16. aug 2022

Tak tomu musi riadne brniet bambus. Zufalec bez stipky slusneho spravania.
Keby mam s niekym dlhu kvalitnu chatovu konverzaciu, bola by som ochotna sa aj stretnut. Samozrejme, ze nie v ten isty vecer a urcite nie tak aby ma on vyzdvihol. Uz len to, ze je schopny ti toto po par minutach napisat mi pride fakt drze a zufale.

romanapb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patus_2
16. aug 2022

Nie nešla by som. Nech si hľadá viac odvážnu, keď chce. Nikdy by som nenastúpila do auta ku človeku, ktorého nepoznám.

autor
16. aug 2022

@patus_2 tu ide iba o to, ze ja uz fakt neviem, ci som staromodna a dnes bezne dievca nastupi do auta k muzovi, ktoreho ani nepozna. Lebo panko posobil tak, ze je to bezne, tak ma zneistil.

tykat
16. aug 2022

Zober so sebou brata, otca, kamarata... a zbehnite s typkom do restiky, by som chcela vidiet ako by sa zatvaril. 😁

jana_eyre_2
16. aug 2022

Autom určite nie.. keď ťa chce spoznať, tak ako za starých času 😅 o 18tej u zlatého raka, budem mať červenú ružu na stole 🤣

zmrzlinka2021
16. aug 2022

Nešla by som. Nevieš, či nezbiera dievčatá na organy

vilma7
16. aug 2022

V žiadnom prípade nešla.

ullala
16. aug 2022

Von by som sla, ale stretli by sme sa niekde v centre, kde je plno ludi. Do auta by som mu nesadla.

autor
16. aug 2022

@ullala to mi napisal vecer o 10, takze plno ludi by uz asi nikde nebolo. Kazdopadne som ho musela sklamat 🙄

lintu
16. aug 2022

Divné indivíduum. Koľko má rokov a koľko je tebe?

ullala
16. aug 2022

Aha, tak o desiatej vecer by som do restiky nesla 🙈😀 cele je to nejake divne. Asi by som sa mu radsej vyhla.

zuzubb007
16. aug 2022

Nesla by som a po tom co by mi napisal, ze som malo odvazna by bola moja odpoved nech si najde odvaznu a koniec konverzacie toto o nom vela hovori

adriena9
16. aug 2022

Nie

reanda
16. aug 2022

ked uprednostnuje osobny kontakt, preco bali baby cez net? vsak nech ide rovno nazivo

reanda
16. aug 2022

alebo je malo odvazny? 😀

zuzanka.zuzu
16. aug 2022

sprááávne... lepšie je si 2 roky písať 👍 a potom zavesiť na koňa otázku "prečo stratil záujem?" ach tie vzťahy, je to ťažké 🙈