Hovorí moja intuícia pravdu?

13. dec 2022

Ahojte,
ozval sa mi bývalý s tým, že by to chcel dať znova dohromady. Dala som mu šancu. Išla som do toho otvorená a úprimná. Aj keď cítim, že on si drží odstup, a na niektorých veciach si len zisťuje, k čomu by som bola prístupná. Necítim tam už takú srdečnosť, ako vtedy minule, skôr mi to pripadá tak, že si drží odstup. Zo začiatku písal často, teraz už redšie, aj keď viem, že je prihlásený a inde píše o stošesť. Rozumejte, že ho nešpehujem, ani nerobím stíhačku, ale to sa nedá nevšimnúť. Mám pocit, že s tým udobrením to je nie čo účelové. Som paranoidná, alebo mám veriť vlastnej intuícii?

bloger
13. dec 2022

Podľa mňa máš pravdu. Mala by si byť opatrná. To nebude len tak.

marseillefan
13. dec 2022

Prečo ste sa rozišli?

autor
13. dec 2022

@marseillefan Mala som vypité a pohádali sme sa. Hneď na druhý deň som sa mu ospravedlnila

dadka128
13. dec 2022

Asi by som stastie a lasku na tvojom mieste hľadala inde

beata_k
13. dec 2022

Ako dlho ste boli od seba?

autor
13. dec 2022

@beata_k 2 roky

beata_k
13. dec 2022

Ja by som to ukoncila. Je to nemastne - neslane uz na zaciatku. Co potom neskor?

deti95060810
13. dec 2022

asi to nebol dobrý nápad sa vrátiť po tak dlhom čase...
partner mal potom nejakú známosť ?
ako dlho ste teraz spolu?

martina1985ba
14. dec 2022

to uz neni navrat k byvalemu ale ,,novy,, vztah po 2 rokoch. za ten cas je o nieco starsi, skusenejsi, prezil si toho dost, ty tiez. a tento ,,novy,, vztah ako pises ti nevyhovuje, neni tam tolko vrucnosti. takze rozhovor alebo potom dovidenia (teda tu uz radsej zbohom)

milos81
14. dec 2022

Vieš čo, chcel som sa do posledného vzťahu vrátiť, stále som hľadal chybu v sebe, no s odstupom času mi pri tej predstave, aj v súvislosti s tým, čo som o nej potom počul príde doslova nechutné, že by som s ňou mohol niečo mať. Som sám už 2 roky a je to určite lepšie, ako byť s niekým, kto ťa stále klame, podvádza a v podstate hlavne okráda, najmä o čas. Ty musíš vedieť čo cítiš a ak máš pochybnosti, myslíš si, že o mesiac či dva sa to zmení k lepšiemu ? Treba si vážiť aj svoj čas a nenechať iných, aby ťa využívali...

jenny257
18. dec 2022

Tiež som bola taká blbá , nevydržalo to 😀

kamatopo
18. dec 2022

Po dvoch rokoch by som bola aj ja opatrná a skôr ty by si si mala držať odstup. Možno nemal šťastie na nový vzťah a ak si k ,,mani,, tak berie ľahšiu možnosť. Ja osobne by som sa už nevrátila k žiadnemu bývalému po takom čase. A obzvlášť nie po takom trapnom rozchode.

lavinis
18. dec 2022

V tomto prípade ver intuicii