Hanbíte sa kupovať kondómy?

29. mar 2023

Ahojte, dnes sa mi stala jedna situácia z môjho pohľadu na zasmiatie 😀…som krátko po pôrode, keďže sme sa s mužom nechránili lebo dieťa sme plánovali a dlho sa oň snažili tak teraz po pôrode prišiel čas na ochranu..keďže dojčím nechcem si dávať antiku, tak do úvahy pripadajú kondomy..dnes som bola v drogérii na nákup a teda vzala som aj tie kondomy (prvýkrát za zivot) a predavačka šla na mne oči nechať, zazerala potom si tam medzi sebou dve začali šepkať normálne mi došiel pocit trápnosti nachvíľu...to vážne je také kontroverzné keď žena kupuje kondomy? Hanbite sa ak ich kupujete?

gabika128
29. mar 2023

Nie, normálne ich kupujem a nikdy nikto na mňa nekukal 😁 ale môžeš ich objednávať cez internet, vyjdú lacnejšie 😊

luciana656
29. mar 2023

Zdravím určite sa není za čo hanbiť. Je jedno či ich kupuje žena alebo muž. 🙂 Závisí od ľudí napríklad u nás sa mi nikdy nestalo že by sa i len pozrela na mňa predavačka krivo. :D nemaj strach proste to ignoruje a ak sa budeš hanbiť pošli muža 😄.

miska_kal
29. mar 2023

vobec :D aj ked teda kupovala som ich fakt ze len jedinykrat v zivote, ale nerobilo mi to ziadny problem :D co som pubertiak? na to ich predsa predavaju, no nie? a co ta po predavacke, aj keby sa pozerala nejako cudne, je to tvoja vec a pravdepodobne sa s nou uz nestretnes :D a aj keby, istotne si ta nezapamata :D

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
29. mar 2023

Kde si och kupovala? V nejakej Hornej Dolnej ze tam boli take neprofesionálne predavacky? Keby na mňa zazerala, tak ešte prihodim aj vibračný krúžok a lubrikant 🤣 ..nie, nehanbím sa vôbec.

marianarem
29. mar 2023

Ale mozno ani nezazerala a nerozpravali sa o tebe. To si sa len ty mozno hanbila, ze ich kupujes 🙂

buberova
29. mar 2023

Nehanbila som sa ale objednávame si cez internet väčšie výhodnejšie množstvá..

zuzu1304
29. mar 2023

Ona ich možno nema na co alebo s kým pouzit tak zavidela 🙂

nyusika
29. mar 2023

ja som take nikdy nekupovala 😀 😀 ale asi by som sa teda hanbila, najma, ked mam takmer 50 rokov 😀

breznica
29. mar 2023

Po 12 rokoch som vysadila antikoncepciu, tak prvý raz čo som ich kupovala mi bolo trápne, ale to mi je aj keď kupujem vložky 🙈

diewcatqoo
29. mar 2023

Predavackam je uplne jedno, ci si niekto kupuje kondomy. Takze mozno si si to len namyslala, ze si sepkali o tebe. Alebo este je tu moznost, ze si sama zo seba mala taky trapny pocit, cervenala si sa az za usami a posobila strnulo, ze to az bolo komicke, tak si predavacky robili skor srandu z toho, nez z toho, ze obsah nakupu tvorili aj kondomy.

gabika0825
29. mar 2023

Čo je na tom trápne? Možno že ani nepozerala na to ako si brala kondomy možno pozerala cez teba niekde úplne inde.. nerozumiem čo ti je trápne veď čo máš 15 rokov? Je to normálna vec

gabika0825
29. mar 2023

Ja keď som robila dávno ešte v drogerii chodil k nam jeden pán čo mal cez 80 rokov a kupoval si ešte dokonca XL kondomy. Raz sme sa s kolegyňami zasmiali že na čo to ten pán asi tak môže používať, ale potom sme to už ani neriešili…

nikpa
29. mar 2023

Podľa mňa si si to trošku viac všímala a možno sa ani o tebe nebavili 😃 bola to pre teba neprijemna situácia tak si to takto vyhodnotila. Ale tak možno to boli volake svatuškarky 🙏😄 Každopádne, chápem ťa lebo ja som tento problém mala na výške, chodila som ich kupovať zásadne do samoobslužných pokladni do Tesca 🤦🤣 ale vtedy som nemala muža, teraz by som vyslala jeho...

katarinka89
29. mar 2023

Hanbila- keď som mala 17rokov

vlucifuk
29. mar 2023

Nie, žiadna hanba...Ja mám čerstvý zážitok z Lidla. Bola som na nákup, vozík naložený. Za mnou pri pokladni stál iba pán s kyticou kvetov. Tak mu vravím, nech ide predo mňa, aby zbytočne nečakal. Tak sa okúňal, že netreba, ale nakoniec išiel. A ku kvetom na pás ešte prihodil krabičku s prezervativmi. Pozrel sa na mňa a hovorí mi:,, Čo vám poviem. To keby tie kvety zabrali." Tak sme sa obaja rozosmiali.😉 Predavačka nablokovala a neriešila.

nyusika
29. mar 2023

@vlucifuk reakcia za sto bodov 😀 😀 takemu symposovi to urcite musi vyjst

laurita285
29. mar 2023

Ja naschvál kúpim aj 5-10balíkov naraz nech si to predavačka všimne a nikdy si to nevšimla resp. neurobila žiaden divný pohľad.

ankare
29. mar 2023

Bezne kupujem a bez hanby 🤷

ankare
29. mar 2023

@buberova sú lacnejšie ako lidlovske?

babulkomale
29. mar 2023

To fakt? V zivote sa mi nestalo ze by niekto pozeral na mna. Tovar ako kazdy iny.
Normalne som minule na lyzovacke vybehla kupit vodu, sladkosti a mali aj kondomy, tak som vzala, nebola som si ista ci manzel zobral z domu 😃
Skor sme boli sokovani pred rokmi, ze v urcitych bigotnych okresoch sa nedali zohnat 🤦😂

nyusika
29. mar 2023

zeny, ta velkost kondomov - to existuje nejaka velkostna tabulka ? Ci len skusat a skusat ? 😀

babulkomale
29. mar 2023

@vlucifuk 😂👍 tak preto sa niektori okunaju ked ich pustam pred moj velky nakup 😃

babulkomale
29. mar 2023

Nesepkali si ze mas pekny uces alebo take nieco? Netielko ti mlieko? 😉

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alzbeta1301
29. mar 2023

My ich bezne hodime do košíka v Kauflande 😂 a ešte tale to mega balenicko😂 a keď predavačka zazera tak chlapovi poviem pred nou že malo zobral😀😀✊🏻

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielle21
29. mar 2023

Prečo hanba, ja sa cítim sebavedomo, že mám pravidelný sex 😅

waggi
29. mar 2023

Nechápem, prečo by sa mal niekto hanbiť za to, že sexuje :D Pokiaľ teda nemáš 12, tak je to asi úplne normálna vec 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz