Ešte lepší sex po pôrode

13. júl 2021

Pisem sem, len tak, aby som napisala, ze zeny nebojte sa, ze po porode uz sex nebude ako predtym, ze ju uz budete mat vacsiu atd. Ja som sa bala, ze tiez to tak bude. Bola som po porode velmi natrhnuta, dlho ma doktor sil. No, asi mi ju doktor ozaj dobre zasil, lebo ju mam teraz uzsiu, pevnejsiu a sex je este lepsi ako pred porodom. Som pol roka po porode, a teda snad sa nevrati do povodneho stavu :D.

nafka0483
13. júl 2021

To, ze to tak mas ty este neznamena, ze to bude mat tak kazda. Kazdy ma inu skusenost, cize niektore sa obavaju opravnene.

mmoni89
13. júl 2021

No to máš fajn, väčšinou ale užšia nieje skôr naopak

banderaska29
13. júl 2021

ja Ťa dopĺňam mám to rovnako 🙂 tiež mam lepší sex po pôrode. 🙂

merlinja
13. júl 2021

Tak toto, je správa dňa....

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. júl 2021

@merlinja Ano je, lebo vela zien sa boji, aku ju budu mat po porode velku. A ja chcem tie zeny utesit, ze to tak nemusi byt, ze budu ju mat este pevnejsiu.

nafka0483
13. júl 2021

Ty nevies ako to budu mat, ako mozes tvrdit, ze ju budu mat este pevnejsiu?

slnecnica82
13. júl 2021

Ten doktor asi vedel čo robí 😜...čo zasival jamu levovu?? 😂😂

laurica1232
13. júl 2021

@slnecnica82 nieeeeee 😁😁😁😂😂😂😂😂bože ty si mi spravila lepší deň

nikpa
13. júl 2021

Šťastná to žena 🙏 ale bohužiaľ, takých ako ty je asi skôr menej

adka176
13. júl 2021

Čo sa tu všetko nedozvieme?

nevenka
13. júl 2021

A vies, mila autorka, ze pevnost ako taka, nie je sposobena sitim "na uzsie"? To su 2 rozdielne veci. Ale budis. Si spokojna, hura, tesime sa. Ja citim nastrih aj po takmer 8 rokoch. Druhe a tretie ma nenastrihavali, ani som sa nenatrhla. Manzel sa nestazuje, ze by bola siroka, aj mne je fajn. Ked odmyslim tie stehy spred 8 rokov, no... A? 🙂 Toto je ako vykrik do tmy, fakt.. 🙂

habibim
13. júl 2021

Haha, mne sa nezmenila vôbec, po 3 cisarakoch😉 len ma tak napadlo, že túto tému asi založil nejaký chlap, aby videl, jak ženy reagujú a asi si robí anketu🤣

autor
13. júl 2021

@nevenka Najprv sa nauc citat, a potom reaguj. Ja som pisala, aby sa zeny nebali, ze po porode uz budu dole siroke. Nakolko mna strasili, ze uz nikdy to nebude, ako predtym. A neprisla som sa pochvalit, ze tu pises hura a pod.

autor
13. júl 2021

@habibim Jasne, ked tu clovek pride napisat, ze nie je pravidlo, ze kazda ju ma po porode uz sirsiu, tak to chlap pise 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.

habibim
13. júl 2021

No a? Véd anonym, každého v danej sekunde, keď tému prečíta, napadne niečo... Mne napadlo toto

kiki68
13. júl 2021

Ved to svalstvo sa stiahne, aj cvicenim sa tomu sa pomoct. Tiez nic nemam inak .

wawna
1. aug 2021

to bud rada, poznam ženy, ktore po porode sex nechcu a aby stale neodmietali muža, musia brat rozne afrodiziaka