Dva roky som nemala sex

5. dec 2021

Ahojte, už dlhšiu dobu som nemala sex. Konkrétne 2 roky. Robia si zo mňa srandu ze mam pavucinu medzi nohami. Je to normálne? Ludia mi ani neveria keď im poviem pravdu ze fakt s nikým nespím už dva roky. Všetci si automaticky myslia ze keď nemám frajera tak mám určite aspoň milenca. Už mám pocit ze niesom normálna.

veronika66
5. dec 2021

Prečo sa niekomu spovedaš? Poviem nech sa nestará a je to

monikarag
5. dec 2021

Keď ti to nechýba, tak je všetko OK

kate211
5. dec 2021

Jeej, vsak ked to ty vidis tak, ze je to v poriadku nemat sex 2 roky, tak co riesis myslenie druhych. Ostatnym to moze byt jedno.

deti95060810
5. dec 2021

načo rozprávaš o svojom sex. živote...

dzulli1980
5. dec 2021

Ja som nemala sex 8 rokov ... no u mňa sex bez lásky neexistuje, nevedela by som s niekým ísť len kvôli sexu ... a teda nenormálne som sa kvôli tomu necítila.

kikus7
5. dec 2021

Zase si tu niekto robí srandu. 😂 Táto téma je tu nejako často... Ak ak by to bola náhodou aj pravda: Nie, nie ste normálna, pretože dávate na slová nejakých hlupákov. Keby ste nedávali, tak takúto sprostosť tu neriešite.

mala_zabka
5. dec 2021

Beztak je to troll 😁 ale v podstate máš pravdu - nie si normálna 😅 a teraz nemyslím preto, že by si nemala mať nabíjača

danieladeley
5. dec 2021

Je normalne s nikym nespat 2 roky, skor je nenormalne hocikomu vesat na nos ako dlhom som nemala nikoho v posteli.

elizabet173
5. dec 2021

zaujímalo by ma, prečo niekomu vešiaš na nos, že si s nikým dva roky nespala. Keby si si svoj intímny život nechala pre seba, nemajú sa čomu smiať.

autor
5. dec 2021

@elizabet173 kamaradky sa mi smejú. Nehovorím to okoloidúcim preboha

anonym_11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luci310
5. dec 2021

@dzulli1980 prepáč za zvedavosť, ale klikla som si len tak na tvoj profil a máš 5 či 6 ročne dieťa, tak ako to, že si nemala 8 rokov sex? 🙂

dzulli1980
5. dec 2021

@luci310 Od 26-tky do 34, kým som nestretla svojho teraz už manžela.

elizabet173
6. dec 2021

na čo to rozoberáš s kamarátkami? Nikdy som svoj intímny život nerozoberala s nikým, ak by sa vyskytli nemiestne otázky, odpovedala by som úsmevom a finito

dadis
6. dec 2021

S kamaratkami sa teda na tuto temu nerozpravaj. Nie je to nic nenormalne nemat nejaky cas sex. Tiez mavam sex iba z lasky. Mne pride skor neprirodzene, ak niekto vyhladava nezavazne vztahy. Ale nikoho nesudim, kazdy to mame inak. Zariad sa tak, ako to citis ty a nie kamaratky..

hefo
6. dec 2021

No to sú teda pekné kamarátky...

janulka1802
6. dec 2021

@dzulli1980 skvelé, že sa nájdu aj také ženy ešte. Ja si tiež neviem predstaviť sex bez lásky.

mamina0078
6. dec 2021

Tak ja o svojom sex. živote nerozprávam ani s kamarátkami 🤣 pokiaľ tebe to príde v pohode, že si ho nemala tak nerieš reči druhých

liljana
6. dec 2021

Kto ma dobreho partnera, maju spolu dobry sex, nebude chapat toho, kto to nema a zvykol si na to. Kamaratky sa ti skor snazia dat najavo, ze muzi su na mladsie a pekne, s vekom im klesa aj testosteron a zaujem o sex.
Ze ked nemas sex teraz, ked si mladsia, aj ked mozes, len nikoho nehladas. Ked budes starsia ho mozno budes chciet mat, ked pride tuzba po dietati, pridu hormony, ale uz nenajdes normalneho partnera. A skoncis potom z nudze s prvym pakom, len aby si stihla porodit dieta.

martinenka886
6. dec 2021

Tak to su fakt super kamosky, ked sa ti posmievaju. V prvom rade je to tvoja vec a ako ked nechces aby to teda riesili, tak im to nehovor.

kikus7
6. dec 2021

"Kamarátky" sú kravy. Stačí? Mne sa teda ešte skutočné kamarátky nikdy neposmievali. Ale len sprostí tupci. Ja som panna aj po 30tke a podobné "kamošky" a tupcov mám v ... (každý nech si dosadí).

bilancia
6. dec 2021

je to v pohode, ja som bola po rozchode 3 roky bez, no a co . kasli na ostatnych 🙂

ella_price
6. dec 2021

Ja mám pocit, že niekto si tu koňa stále mýli s Priznaním žien 😂

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. dec 2021

@roobett nie

brembo
11. dec 2021

a čo ich je k...a do toho či máš,či nemáš,ako často,a s kým. Na taku otázku jednodocho neraguj a ked bude doterný-á tak mu jej polož otázku,že on ona či ho má,kedy a s kým a či je dobrý.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz