Dosiahnete orgazmus pri každom sexe?

4. aug 2024

Zaujímalo by ma, či pri sexe s dlhodobým partnerom dosiahnete vždy uspokojenie. Chlap to má samozrejme jednoduchšie. Kedysi som dosiahla orgazmus 99% , no po pôrode to šlo dolu vodou, uz to ide ťažko. Keď sa náhodou pri sexe nespravíte, ale partner áno, ako to potom ukončíte? Dokončí to rukou, alebo vôbec? Pre mňa je to potom divné keďže kedysi to proste šlo 😁

stela567
4. aug 2024

Nie, vždy nie

honey666
4. aug 2024

My mame sex vtedy ak viem že to chceme obaja a sme vzruseni. Niekedy sa mne nechce ale potom uz ked to ide tak to ma aj uspokojivy koniec nakoniec pre oboch. No niekedy nemam orgazmus nie vzdy som natolko vzrusena ze to potrebujem. Ale vacsinou je to tak ze ano obaja ho mame

vanilkovazmrzka
4. aug 2024

Nie vzdy, vacsinou ked mam nejaky diskomfort alebo ma nieco stresuje, vtedy sa to neda 🙂

barka1
4. aug 2024

Ja sa nespravím s partnerom nikdy. Neriesim, sex mam rada, aj partnera.

lucia13022023
4. aug 2024

Áno, vždy. Ale musím byť na 100% vzrušená a v nálade, nikdy nemám sex nasilu alebo keď som unavená napr. Keď som bola tehotná, mala som sex len kvôli partnerovi, keby je na mne nemáme sex vôbec, absolútne som nemala chuť ani náladu. A ani orgazmus som vtedy nemala. Za celé tehotenstvo ani raz.

pininka1
5. aug 2024

Málokedy, ale tiež mam sex veľmi rada, je nám spolu dobre. Vaginálny orgazmus mam naozaj len výnimočne, tak sa sústredíme na ten druhy.

pininka1
5. aug 2024

@lucia13022023 sranda. Ja som v každom tehu v druhom trimestri mávala naj sex aj s orgazmom, čo mám inak vynimocne. Ľudské telo je ozaj rozne

lenka2710
5. aug 2024

Som s mužom 15 rokov a práve v poslednú dobu je to naj, orgazmus mam pri každom sexe! Pred par rokmi to bolo málokedy, vždy ma potom dokončil rukou! Prakticky až po druhom pôrode som začala mávať orgazmus pri každom sexe 🤷‍♀️

777januska777
5. aug 2024

Nechcem sa chváliť, ale vždy a viackrát. Pred porodmi som dosiahla, ale teda musela som sa snažiť a velmi to zaviselo od psychickeho rozpolozenia. Neviem co sa porodmi zmenilo, ale teraz je to veľmi rýchle a ani psychika to neovplyvnuje, môžem mat starosti a aj tak nemám problém.

simsalabim
5. aug 2024

Na 99% ano a ak ma nahodou manzel predbehne, potom sa samozrejme este postara o mna. Prekvapuje ma, ze to nejakeho chlapa nenapadne....

lucia13022023
5. aug 2024

@pininka1 ja som si o tom čítala keď som bola tehu, že vtedy ženy mávajú najlepši sex a aj orgazmus a nechápala som co je so mnou zle 🤣 l

veronka1996
5. aug 2024

Ja len pri análnom sexe. Asi som divná alebo čo, ale strašne sa vzrušuje a pôsobí na mňa veľmi eroticky, dosiahnem pri ňom ľahko orgazmus aj bez dodatočnej stimulácie. Klasický sex ma nejak neberie, dosiahla som pri ňom orgazmus v živote možno 3x.

pininka1
5. aug 2024

@lucia13022023 môj muž chudák, už má podozrieval ze začínam byť nymfomanka, ale poznám aj ja kopec žien, ktoré vôbec v tehotenstve nemali chuť. Ja som v treťom už mala pocit ze mala je strašne nízko a už mi to bolo nepríjemné, tak tie posledne dva mesiace sme už neriešili nič.

lucia13022023
5. aug 2024

@pininka1 ja som mala zas libido úplne na nule, keby je na mne, nemala by som sex celých tých 41 týždňov, ale bolo mi ľúto muža 🤣

tina1549
5. aug 2024

vaginálny som asi ešte nikdy ani nedosiahla, ale partner vie vždy pomôcť rukou počas sexu a potom je to aj viac ako jeden krát.

janickacrazy
5. aug 2024

U nás je poradie jasné, najskôr ja, potom muž. Vtedy sa to nedá presvihnut. 😁😁😁

alexis617
6. aug 2024

Nie vždy skôr pri predohra a potom až pánko sa môže spraviť čím som staršia tak viac myslím na kvalitu nie na kvantitu intimity

vemi23
27. aug 2024

@barka1 https://www.modrykonik.sk/group/12971/

Podte do novej skupiny, kde sa môžeme otvorene porozprávať o ženskom orgazme 🙂

vemi23
27. aug 2024

@tina1549 https://www.modrykonik.sk/group/12971/

Podte do novej skupiny, kde sa môžeme otvorene porozprávať o ženskom orgazme 🙂

zuzik1407
12. sep 2024

Stále a pri každom sexe.uz vie ako na mňa😀

alexis617
12. sep 2024

@zuzik1407 no to ti gratulujem