Dokáže pekný muž byť verný manželke?

29. jún 2024

Predstavte si chlapa pekného ako z časopisu... Stretla som takého, čo si myslím, že môže mať ženu ktorú len chce... Prvá myšlienka, ktorá ma napadla bola, či dokáže byť takýto chlap verný svojej manželke...v tejto diskusii nejde o žiadny chtíč ,ak by ste si to mysleli, nakoľko osobne ho už nikdy v živote nestretnem...

bublinka1426
29. jún 2024

poznam takych 2 a obaja su verni.
magicki krasni muzi pre mna a peknerodiny maju.
no takze. asi naozaj taki existuju.

malykonik
29. jún 2024

Vernosť závisí od povahy a morálky, nie od výzoru

beata_k
29. jún 2024

A moze on za to, ze pekny? Este preto nemusi byt svina najhrubsieho zrna, nie?

renatka133
29. jún 2024

@beata_k

@beata_k súhlasím s vami tiež poznám takého a je verný manželke a super manžel ako ma byt 🤗

sissy27
29. jún 2024

Z mojich pozorovani - cim menej atraktivny muz, tym vacsi kurevnik, pretoze si potrebuje dvihat ego.

zadda1
29. jún 2024

Adam Bardy sa napríklad zatiaľ ukazuje ako krásny a pritom "uprataný" vyzretý mladý muž 🙂

mamamasama
29. jún 2024

Práve na takého pozerám. Masíruje mi nohy a je verný. 🥰

minenkak
29. jún 2024

Žiadny chlap nemôže mať,ženu ktorú chce , vždy sa nájdu také, pre ktoré bude absolútne nepritaznivý

tilly
29. jún 2024

Áno, aj pekný muž dokáže byť verný svojej nie úplne dokonalej manželke. Nepíšem, že škaredej, lebo každá žena je krásna, len niektoré nie sme úplne dokonalé 😆.
A naopak aj dokonale krásna manželka môže byť verná svojmu nie najkrajšiemu mužovi.

peknyvladko
29. jún 2024

Ano, dokazeme byt verni. Bud kludna.

marianarem
29. jún 2024

Urcite ano. Ja mam kamarata, ktory je vzhladovo typ George Clooney a je si toho vedomy, o zeny nikdy nudzu nemal. Vzdy, ked nikoho nemal, tak flirtoval kade-tade, vyhladaval nove baby, ale ked uz niekoho mal, tak bol verny, ziadny vztah mu neskoncil kvoli nevere a ani nikdy nevymenil jeden vztah hned za druhy.

zobaka
29. jún 2024

ano, dokaze

lakebabe
29. jún 2024

Ti najväčší kurevnici ktorých poznám z okolia sú tí najskardesi chlapi, takže si tým podľa mňa dvíhajú ego . To pekný chlap až tak nepotrebuje. A je to skôr o povahe

macatt
29. jún 2024

Kolega môjho priateľa je neskutočný, smejú sa mu oči, úsmev z bielych perál, on keď pozrie( tmavé vlasy) s tými jeho modrými očami mám dosť🙉 postava, charizma, vyžaruje z neho teplo 🫢 keď niekde sme(on s manželkou) tak mladé, staré, proste všetky ženy ho prenasledujú, všetky oči na neho, vyrazí k baru a vyštartujú po ňom 3 ženské a on je jak slepý, tam sa otŕčajú, prihovárajú, on slušne odpovie a ani si nevšimne, že ich má v pätách..
Keď som priateľovi hovorila, že Ach, aké to má manželka ťažké, že všetky ženy po ňom idú, tak priateľ, že čo myslíš?! Veď je ženatý! Má svoju ženu! A 2 deti! To je jediné čo ho tak zaujíma….naozaj je spokojný, šťastný a sama som videla, že tie polonahé krásky mu nestoja ani za pohľad👍

vanilkovazmrzka
29. jún 2024

Podla mna ti skaredi su castejsie neverni, lebo si potrebuju nieco dokazovat 🙂

jamimo
29. jún 2024

nemusím si predstaviť, mám ho doma a verného 25 rokov 😉 Poznám ešte 3 také páry a všetko doma ok. Záletník a sukničkár je povahová vlastnosť, "charakter", chtíč, túžba.... Poznám jedného, bicykel by si oň neoprela a vieš aký Casanova? Potom poznám jedného fakt krásneho chlapa, ten prevrátil polovicu mesta, jeho manželka o tom vie, stále sú spolu a na prechádzke parkom ako dve hrdličky 💖😍💖 Lidi jsou rúzni 🤷‍♀️

nifnea
29. jún 2024

Samozrejme.moj nuz ma od krasavca daleko, zial si myslim ze mi je neverny, ale nemam dost dokazov..

hopsas
29. jún 2024

Každý dokáže byť verný ak je skutočne zamilovaný.

dadka1997
29. jún 2024

Mám takeho vedľa seba ❤️ a je mi verný

egonsk
30. jún 2024

fyzicka krasa, charakter a dusevne hodnoty su neni uplne vzajomne prepojene, cize moze, ale nemusi. Rovnako to plati aj o skaredych 😉

lentilka78
30. jún 2024

Vernosť nezávisí od výzoru ale od povahy a hodnôt 😊 a predovšetkým od toho ako si váži svoju mnazelku
Ale poznám takého ktorý brutálne ale naozaj brutálne schudol nabral svaly, začal sa o seba veľmi starať a našiel si milenku, preskočilo mu v hlave asi

rorino
30. jún 2024

Krása je individuálny pojem,ani ten z časopisu nemusí byť krásny pre každú,čiže krása o nevere nič nevypoveda

marcellka32
30. jún 2024

Vonkajsia krása pominie...vnútorná ostáva ;)

ysseba
30. jún 2024

Podla mna moze. Vernost nie je otazka vyzoru, ale charakteru.

betulinka1
30. jún 2024

Podla mna Ano je to nastavene v hlave toho chlapa. Mame v rodine, vysoky, tmave vlasy, stara sa o seba, zaraba viac ako si dokážem predstavit, vzhladom na to ako si ziju ale ja sa na take nepytam ani v rodine. Dlhsie hladal zenu to je pravda ale nasiel si fakt skvelú babu, skvele sa k sebe hodia, ona je velmi mila, maju uz dve dedičky a teda je to skvely otec a manzel. Ako z katalógu. Kmitá okolo nich, venuje im všetok svoj volny cas. Velmi im to prajem a tesim sa s nimi. Ale samozrejme, ze poznam aj takeho, co nie je verný ako pekny chlap a sedi v prvej rade v kostole 🤣🤣🤣 Cize to nie je o krase ale o nastavení toho chlapa ake ma hodnoty a ako chce zit.

jamimo
30. jún 2024

@lentilka78 tomu sa hovorí kríza stredného veku, alebo neskôr andropauza 😉😄

sandrasstini
30. jún 2024

Za mna vyzor s tym nic nema, je to o cloveku.
A este nikto nemoze hovorit o inych ze ano su verni, lebo to ci je verny vie len dany clovek sam, nikto sa neverou nechvali a zial poznam take pary co by dal clovek ruku do ohna ze stastna rodina ale opak je pravdou.
Takze vzdy je to len o hodnotach, ktore dany clovek uznava

lentilka78
30. jún 2024

@jamimo to zrejme nie, keďže mal v tom čase tesne po 30tke😁

margotka17
1. júl 2024

Určite áno. Všetko je o výchove, o vzťahu dvoch ľudí, ak si tú ženu váži a ľúbi ju, nepotrebuje skákať hore dole.

mmoni89
1. júl 2024

Preco nie?je to povahou.neznamena ze kazdy krasny chlap je svina len preto ze si to uvedomuje ze si to moze dovolit.Tiez v tom.je urcite vychova,co si ten chlap nesie z rodiny v ktorej vyrastal