Dodržiavate s partnerom pred stykom špeciálnu hygienu?

2. jún 2023

Ahojte,

mozno blba otazka, ale som zvedava, ci sa umyvate pred pohlavnym stykom (nemyslim teraz na kazdodennu hygienu, to je samozrejme).

Ja sa dost bojim od zapalov 🤦🏻‍♀️ a zlych bakterii a nutim muza, aby sa pred stykom zvlast umyl bethadinom....

Prehanam to? 😑 Ako to mate vy?

Dakujem!

gejb
2. jún 2023

Akože si pred milovanim vymaca 🍆 v bethadine? 😯 .... úf, nie, u nas nic take. To by nás asi rýchlo presla chuť...

tosomja
2. jún 2023

Nech sa výkupe v hypermangane najprv ☝️

petamich
2. jún 2023

ano prehanas, nie my to takto nemame, ak by ma manzel poslal pred stykom posediet si v bethadine velmi pravdepodobne by k ziadnemu styku nedoslo 😵‍💫

bluemoon24
2. jún 2023

Jaj 😅 aspon v octu ne?

ibrunova
2. jún 2023

alebo v genciánke 😂

bessie12
2. jún 2023

a co takto skusit chlor ? 😂

diewcatqoo
2. jún 2023

Ano, umyvame sa. Nie, betadine nepouzivame. Chudak chlap.

misinka0611
2. jún 2023

Veď to farbí 😂😂😂 Každopádne si myslím, že toto zas diskusia fake na vyvolanie vášní 😂

petamich
2. jún 2023

@misinka0611 alebo smiechu? 😂 lebo ja sa celkom bavim pre predstave ako muz drhne chlorom (a nie dlazky)

moonlight1210
2. jún 2023

Kedze vieme, co to bethadin je, verim, ze toto je vymysel unudejnej, alebo velkeho-poctu-prispevkov-chtivej zienky.

sense
2. jún 2023

Myslím ze už som čítala všetko 🙈

gejb
2. jún 2023

@misinka0611 No ja neviem. Mam kamošku ktorá používanie úst v partnerstve považuje za nehygienicke. Áno, aj normálne bozkávanie ....

miadi
2. jún 2023

U nas sprcha funguje rano aj vecer v lete v zime staci 1x denne. Zapali nemavam . Zdielame tie iste bakterie dookola.

stellarstar
2. jún 2023

Môjho pošlem najprv do sprchy, potom ho prinútim strčiť do otvoru tyčinku na čistenie uši ktorú vopred namočí do sava, potom celého ponoríme do betadinu aspoň na 15 m, opláchneme savom a ešte dám sanytol a detto. Tesne pred stykom sa všade zapúdruje s detským púdrom a nanesieme kokosový a olivový olej

iwesska
2. jún 2023

@bessie12 Alebo Savo😂 To bolo isteho casu moderne aj na pitie😂
Autorka,ano riadne to prehanas. To potom s takym hnedym vtakom ti tam beha? Myslis,ze to tvojej sliznici prospieva?

jaskolka
2. jún 2023

To nemyslíš vážne, však? Aj prehnaná hygiena škodí....

bessie12
2. jún 2023

@iwesska s chlorom ci bez chlóru? 😂😂😂 co este ľudia nevymyslia. Pitie sava 🤮🤮🤮

henka123123
2. jún 2023

Vzdy pred sexom sa osprchujeme obaja..ale ziadny betadin normalne sa klasicky osprchujeme mydlom.hotovo

dilino
2. jún 2023

V Save by sa mal umyť.Ja byť na mieste tvojho muža nič od teba nechcem.

doriiis
2. jún 2023

Chudák chlap

simca06022011
2. jún 2023

A ty si ju cim vycistis predtym? ;) kefkou a dezinfekcnym mydlom? AKo dufam, ze toto je naozaj zart :D

viestta
2. jún 2023

Chudak chlap. A zvysky betadinu nicia aj tvoju prirodzenu miklofloru, potom sa necuduj, ze sa ti tam namnozi kadeco. Este aj mydlo je skodlive, staci cista voda

slnecnica82
2. jún 2023

No teba asi v tom betadine kúpali od mala 🤦🏻‍♀️💩🤦🏻‍♀️

tosomja
2. jún 2023

@simca06022011 načo ešte aj ona, veď on namočí do betadine a dezinfikuje aj ju 🤣

jankak055
2. jún 2023

Sterilizaciu si mu este neodporucala??? To je istota ako facka 😉👍

martul
2. jún 2023

@slnecnica82 a vyčistili jej mozog.

martul
2. jún 2023

A vieš že ,, nakaziť "môžeš aj ty jeho? Ako sa dezinfikujes ty? Výplach savom minimálne dúfam.

simca06022011
2. jún 2023

@tosomja :D no vidis.. to ma nenapadlo :DD

sissy27
2. jún 2023

Sa tu niekto snazi dostat na IG storku zlteho slonika, ze? 🙄

rebrambora
2. jún 2023

Kedze zastrci niekedy aj 5x do dna tak nie. Ved staci normalna hygiena.
Ak mas teda nejake cudne ochorenie, kvoli kt to vyzadujes, tak ti odporucam si zadovazit bidet. A kym si bude tvoj muz umyvat svoju cibulu v umyvadle, tak ty si mozes svoju rybku v bidete. Vies, tak sudrzne. Alebo navzajom. 🤦‍♀️
Bakterie dostanes napriklad z liekov urcenych na vonkajsie pouzitie ako je Betadine, dlho otvoreny lubrikant, nespravna spodna bielizen, atd.
A ak mas aj tak problem, tak sa umy potom, nie pred tym.