Dlhé písanie

kamik295
22. máj 2022

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako by ste to riešili. Píšem si s jedným mužom skoro pol roka. Píšeme si každý deň a dôvod prečo sme sa nestretli bol taký že som bola mimo SK. Ale späť k téme. Keďže som prišla na SK tak je jasné že sa s ním chcem stretnúť osobné, keďže cez písanie si veľmi rozumieme. Háčik je v tom že on nemá snahu mi ani zavolať hoci má moje číslo a stretnúť sa nechce lebo má veľa práce, ťažšie obdobie a tak. Čo by ste robili na mojom mieste? Áno viem pol roka je veľmi dlhá doba, len neviem či mám naňho zatlačiť aby aspoň zavolal alebo ho nechať už tak. Za rady vopred ďakujem.

sisa_s
22. máj 2022

Si si ista, ze nema zenu, deti? A on odmietol niekedy volanie, ked si mu to napisala alebo len to prvy nenavrhol (a ty cakas na jeho krok?)

modrava
22. máj 2022

daj na svoju intuiciu. mas pocit ze ta zavadza? veris jeho argumentom? ako daleko ste od seba?

hradnapani
22. máj 2022

chlap, ktory je ochotny si pisat pol roka? Velmi cudne... Nerobila by som si nadeje.

naturalgazda
22. máj 2022

@kamik295 Zrejme nie je slobodný...... inak by tam letel ako tryskáč..... sa stretnúť.....samozrejme závisí aj čo ste si písavali za toho polroka....ak aj intimnejšie veci, tak by som sa určite chvel stretnúť. To je normálna reakcia.....hm?

lintu
22. máj 2022

Keď nechce, tak nechce. Nevidím dôvod sa mu vnucovať. Ako kamoška na písanie si možno fajn, no inak asi z teba nie je až tak paf. Inicioval už niekedy stretnutie? Ako vôbec prišlo k tomu, že má tvoje číslo?

hoffmanka
23. máj 2022

Čo ja viem, asi vieš čo sa deje, keď si napísala, že má ťažšie obdobie, tak to skús nechať tak ešte a uvidíš a ide leto čas dovoleniek, hádam si aspoň vtedy nájde na teba čas, inak to už bude asi divné no.

amiaja
23. máj 2022

@kamik295 a poznate sa osobne? Uz ste sa stretli?
Podla mna je nieco za tym, inak by sa chcel stretnut keby mal zaujem.

mandzula
23. máj 2022

Chlap, ktory by mal o teba realny zaujem, by za ten cas bol letel za tebou aj do zahranicia. Zrejme mu len vyplnas volne chvile, kym ide za manzelkou a detmi alebo niekym, koho ma poruke.

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zlomika
23. máj 2022

Ak nema ziadnu snahu, tak potom neviem, ci to aj zbytocne neriesis. Ak by totizto chcel, mal zaujem ta spoznat aj tak no nazivo, tak by ti to isto navrhol

kamik295
autor
23. máj 2022

@sisa_s nevyzerá to žeby mal rodinu. Navrhol mi to sám pred 3 týždňami že kedy mi môže zavolať a keď som sa ho spýtala po dlhšej dobe, tak znela jeho odpoveď že má ťažšie obdobie momentálne.

kamik295
autor
23. máj 2022

@modrava moja intuícia vraví že niečo skrýva, no neviem. Ďaleko sme od seba 25km.

kamik295
autor
23. máj 2022

@lintu áno, stále vraví o stretnutí sám od seba. Ale vraví že ešte čas.

kamik295
autor
23. máj 2022

@lintu číslo pýtal pred mesiacom že sa chce ozvať, ale doteraz nič

kamik295
autor
23. máj 2022

@amiaja nie, nepoznané sa osobne. Nestretli sme sa ešte ani raz.

modrava
23. máj 2022

@kamik295 no veru 25km nie je daleko. tolko bezne dochadzaju decka do skoly a ludia do prace.

mandzula
23. máj 2022

@kamik295 25 km by dal aj pešo, keby chcel.🙂

midori123
23. máj 2022

To mi nejak nevychadza, ze 25 km daleko🤔
Asi len preklep, nie?

kamik295
autor
23. máj 2022

@midori123 nie nie je to preklep. Isto je to 25km.

p.j.jacky
23. máj 2022

@kamik295 podľa mna len keca . Ozajtasny záujem nemá . Buď už vstah má a nemá záujem o kontakt . Álebo proste neni si jediná na písanie. Alebo proste nevidí to ako ty . Stracas drahocenný čas keď čakas na neho . Väčšinou chlapy stretko chcú .

retatka
23. máj 2022

Skús mu zavolať ty prvá .Ak vyzdvihne alebo nezavolá naspäť budeš vedieť na čom si .Za mňa niečo skrýva .Ani jeden chlap si nebude pol roka písať ak by mal o Teba ozaj záujem .

kamik295
autor
23. máj 2022

@retatka vďaka za radu, asi fakt to skúsim prvá a keď nie tak nič. Keďže on stále sa vyhovara alebo ako to nazvať na to že mal veľmi ťažký rozchod s bývalou a boji sa ďalšieho vzťahu že rýchlo sa doň dostane a keď nevyjde ani tento tak znova ťažko...

jakoma
23. máj 2022

@kamik295 "byvala" mozno este nevie, ze sa s nou rozisiel

retatka
23. máj 2022

@kamik295 Skús ,za to nič nedáš,zbytočne strácaš čas,to si ešte môže s Tebou písať i 2 roky …5 minút denne Ti zavolať si určite nájde ak tam nieje niekto tretí alebo teda ďalšia možnosť je ,že ta neberie vážne .

mondolina
23. máj 2022

už by som mu nenapísala ani bodku.

miusa00
23. máj 2022

Z mojej skusenosti bud by som pritlacila, bud-alebo… alebo sa na nho vykaslala, ale v tomto nepokracovala

jaskolka
23. máj 2022

Môj manžel po dvoch mesiacoch známosti za mnou prišiel z Nemecka lietadlom na víkend. A pritom on je taky, povedzme, nemilovnik lietania.
Ale chcel, tak sa premohol.A nebol problém ani tých tisíc kilometrov, či koľko
Za jednou priateľkou raz (mal vtedy asi 20)siel 45 km taxíkom, aby bol s ňou.
Čiže keď je tuto "veľká vzdialenosť" 25 km (to je autobusom slabá polhodina, autom ešte menej )a je to neprekonateľná prekážka, tak je potom otázne, či vôbec ma význam ďalej dačo riesut.

modryzrebec
23. máj 2022

Možno nemá kredit, ale zase na druhej strane keď internet má, tak aj cez ten sa dá volať. A k tomu písaniu pol roka. Ja som ľudia poznal takú že proste bola zameraná na písanie a to nebola zadaná. Jej to tak proste vyhovovalo a tak so mnou si písala a volala dosť dlho nerátal som ale viac ako pol roka a spomínala mi že si píše/volá s nejakým chalanom s ktorým si úplne dobre najviac rozumie, a že už píšu dva roky. Niektorým ľuďom to vyhovuje. Len také kamarátstvo cez telefón a nie reálne že by sa navštevovali atď. Sú takí ludia.

vilma7
23. máj 2022

A teraz budeš dlhšie na Slovensku, alebo zas onedlho odchádzaš?
So mnou sa môj terajší manžel nechcel stretnúť, ale to sme si písali asi týždeň. Tiež som bola v zahraničí a akurát som išla na Slovensko.
Tak som mu dala druhú šancu o dva mesiace, ale keby zas odmietol, bola by to konečná. Tretia šanca by už nebola.
Tak sa rozhodni ako dlho si ty ochotná počkať a podľa toho sa zariad.

modryzrebec
25. máj 2022

Ale Maja to zabila s tým: Mám takého chalana s ktorým si velmi dobre rozumiem, aj by som dala šancu, a píšeme si už dva roky. Tú asi nikto netromfne. Práve preto som ukončil písanie lebo načo budem nosiť drevo do lesa... Ha nie?