Čudný manžel

15. apr 2023

Ahojte.Idem sa tu posťažovať manžel ostal zvláštny od kedy nastúpil do novej práce prestal mať chuť na sex začal sa sexu vyhýbať nám podozrenie že masturbuje pred tým mal chuť a teraz skúšam a nič vraj nech si nemyslím že on myslí len na sex pritom som chcela len večer veď máme deti chodíme do práce no od vtedy ma to úplne odradilo vôbec mu to už nechýba

dzulli1980
15. apr 2023

A nemá milenku?

autor
15. apr 2023

Neviem ale mám podozrenie že sa mu páči vedúca viem že ju spomínal a od vtedy to začalo podľa sa mu páči aj keď som sa ho pýtala koľko má rokov keď nastúpil len tak popri téme vraj on nevie ťažké je mu odhadnúť pozerala som ju ba FB a určite vie koľko na rokov

autor
15. apr 2023

Pardon za chyby

10zabka
15. apr 2023

nechcem byť poslom zlých správ... u nás to bolo tak isto. Zrazu nemal na sex chuť a raz omylom spomenul kolegyňu v práci, ktorá je veľmi šikovná. Áno, šikovná bola... Dnes sú spolu a my sme sa po 23 rokoch rozviedli. Šikovná, však som písala...

autor
15. apr 2023

@10zabka aj on ju spomínal že aká je milá a že už na pohovore sa na neho usmievala to bolo zo začiatku no nie som žiarliva ale už mám podozrenie

10zabka
15. apr 2023

nepodceňuj svoj šiesty zmysel... neviem, ako dlho ste spolu, ale určite by som bola ostražitá. Možno som paranoidná, ale ja si myslím, že kto chce, hľadá spôsoby, kto nie, hľadá dôvody. A dôvod sa vždy nájde.

autor
15. apr 2023

@10zabka veľmi sa toho bojím 😢ako to zvládnem máme spolu dve deti veď mu v manželstve nič nechýbalo teda aspoň ja to tak vidím

amelie2017
15. apr 2023

Ako dlho tam pracuje? Je v tej praci spokojny? Nema tam vela stresu?

dzulli1980
15. apr 2023

Strach Ti nepomôže, normálne v kľude sa s ním na rovinu porozprávaj ... žiadne omáčky, žiadne ňu, ňu, ňu ... píšeš, že mu v manželstve nič nechýba, a možno to je ten najväčší problém ... vieš, ako sa hovorí: "keď je medveďovi dobre, ide na ľad tancovať" ... ja by som isto v takom nepohodlí nevedela žiť, normálne by som ho konfrontovala.

autor
15. apr 2023

@amelie2017 2 mesiace nie v práci je spokojný ja neviem už čo si mám myslieť.

10zabka
15. apr 2023

verím. Tiež máme dve deti. Nikdy sme sa nehádali, nikdy sme nemali s ničím problém. Jeden vetu začal, druhý dokončil. Prežili sme spolu mnoho, začínali prakticky od nuly. Všetko fungovalo tak, ako malo a boli sme pre mnohých "príkladom". Bola by som za nás dala ruku do ohňa. Stačilo zmeniť zamestnanie a zrazu išlo všetko bokom.
Koľko má tvoj manžel rokov? Ako dlho ste spolu? Koľko majú vaše deti rokov? Málo si toho napísala, sorry za otázky.

autor
15. apr 2023

@10zabka manžel má 41 ja mám 31 som o 10 rokov mladšia sme spolu 12 rokov deti majú 8 a 9 .

daniela1911
15. apr 2023

Ak sa nechce rozprávať, tak mu len oznam, že sa chceš rozviesť, že nechceš takéto manželstvo a že budeš žiadať pre deti striedavú starostlivosť, aby mohol byt rovnocenný rodič. Možno sa mu konečne jazyk rozviaže.
Nech už je pravda akákoľvek, ja by som v nevedomosti nechcela žiť. Nič moc taký život nie ?

10zabka
15. apr 2023

uf... môj mal 45. Hovorí sa, že po 40-tke si chce chlap dokázať, že ešte má na to, aby si užil. U mňa sa to potvrdilo, snáď u teba to bude iné. Si ešte mladá, mal by si vážiť, čo má, aj deti máte ešte malé... verím, že si nešťastná a zúfalá, ale keď mu dáš priame otázky, z ktorých nevycúva, budeš sama vidieť jeho reakcie. Snáď je natoľko zodpovedný, aby vedel, aký život má pre neho skutočný zmysel.

gelifil
15. apr 2023

@daniela1911 striedava starostlivost je najhorsie co moze byt

domkakvet
15. apr 2023

Áno môže byť za tým iná žena.

modrykonik33
15. apr 2023

@gelifil prečo?

oli18
15. apr 2023

@modrykonik33 lebo to hovoria psychologovia, deti ziju 2 zivoty.

daniela1911
15. apr 2023

@gelifil ja autorke píšem nápad ako prinútiť pána manžela otvoriť doma ústa a nevodiť ženu za nos. To, či sa bude autorka vôbec rozvádzať, dúfajme že nie, a ako si určia starostlivosť o deti, vôbec nie je téma diskusie. Ale ďakujeme, že si musela prispieť.

liz_lemon
15. apr 2023

@modrykonik33 lebo tie deti nikde nie su doma, stale sa musia presuvat, mam v okoli taketo deti, a velmi ich to poznacilo, sama som z rozvedenej rodiny, som velmi rada, ze toto vtedy neexistovalo

maxalla
16. apr 2023

Hned by som ho nepodozrievala z nevery, a uz vobec sa mu v snahe rozviazat mu usta nevyhrazala rozvodom (ako wtf). Rovnako dobre to moze byt ta domnela nevera skratka unava z novej prace v spojeni s bujnou predstavivostou autorky. To, ze sa mu paci veduca, predsa neznamena, ze sa paci aj on jej, alebo ze medzi nimi nieco je. Ja by som tomu dala cas a podobne zavery vyvodzovala, az keby som mala viac indicii.

elmivelmi
16. apr 2023

a veduca ma asi kolko rokov,je este mladsia od teba.Ach ,tak snad to nebude veduca ale skor stres z prace.

majusikk
16. apr 2023

Mam manžela v takom istom veku tiež práve zmenil prácu a tiež je presne taký ako ho poisujes ty🤨🙄

autor
16. apr 2023

Dobré ráno.S manželom som sa o tom rozprávala a všetko mi vysvetlil vraj má toho veľa má psychicky náročnú prácu a vkuse sa musí učiť veď on príde z práce a je doma alebo ideme spoločne niekam možnosť by mal fakt len v práci utvrdil má o tom že mu na nikom inom nezáleží a ukázal mi vedúcu je vydatá 6.rokov a má 3 ročne postihnuté dieťa v tej chvíli mi to prišlo ľúto

autor
16. apr 2023

Vraj sa mi už bude venovať včera mi to aj dokázal 🥰

majusikk
16. apr 2023

Som rada za teba