Čo som mala od toho očakávať?

20. apr 2022

Ahojte, stala sa mi taká vec. Proste padla som si do oka s jedným chlapom mali sme spoločné názory , spoločné túžby atď... Lenže nešlo mi dokopy že 47 r.chlap (ja 22) sme si tak sadli a že mi píše atď. Ja som samozrejme nečakala žiadny vzťah len mi to nešlo do hlavy... Po čase som zistila že je vlastne ženatý a že má skoro dospelú dcéru. Vôbec som nechápala ani doteraz nechápem že o čo vlastne mu išlo... Písal mi všeličo že má má rád... Že mu na mne záleží a že si vždy pomôžeme keď bude treba. (Ja viem že si budete myslieť že išlo len o sex...)ale ja si to nemyslím. Pretože veľa krát ma vypočul keď ma niečo trápilo...dal mi rady,povzbudil ma...ale to chlap ktorému ide iba o sex nerobí. Alebo?.(teraz iba nad tým stále premýšľam .... )
Ďakujem za názory.
(A nie o ženáča nemám záujem ani by som nemala) len mi pomôžte na to prísť.

kitycat
20. apr 2022

Islo mu o sex... Pokecali ste si, a mali ste sex. Poradil ti a mali ste sex. Vypocul ta a mali ste sex. Poradil ti a mali ste sex. Zamlcal ti manzelku a mali ste sex.

h2
20. apr 2022

Ide mu o sex a možno ešte o to, že starne a robí mu dobre záujem mladej kočky. Dvíha si tým ego, že ešte nepatrí do starého železa.

rude_baby
20. apr 2022

Hm, ide mu o sex. Si mladá, naivná, ľahko sa namotas, tak skúša 🤷‍♀️

zuzanazu85
20. apr 2022

Chalan si chcel vrznut a tie reči okolo toho musel pretrpieť. Prepáčte,že tak úprimne 🤭😁

eeffka
20. apr 2022

Ako 45r zena ti na to mozem povedat iba buehehehehehehe.... na taketo kaleraby skoci fakt len mlada neskusena baba.

crystal333
20. apr 2022

Niet tu čo rozoberať , jasné ,že mu išlo o sex. Potreboval si iba potvrdiť ,že je ešte žiaduci a neodolateľný u mladých žien. 😄

h2
20. apr 2022

@eeffka Ja mám 47, takže ten starý slizký cap je môj rovesník. Presne zdieľam tvoj názor. 😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rora
20. apr 2022

Nesadli ste si naozaj, vedel ta správne namotat.... taky uz za tie roky vie ako na to aby to vyzeralo dokonalo, neboj.

dzulli1980
20. apr 2022

Muži vedia byť dokonalí herci, keď chcú mať SEX ... na to nikdy nezabudni 😉

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
20. apr 2022

Aspoň vieš, aký sex asi môže mať tvoj otec 😀

ckocka
20. apr 2022

Dvadsaťročný má inú techniku balenia ako paťdesiatročný, to je celé.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pallacinka29
20. apr 2022

@oli18 preboha... strašne sa smejem na Tvojej odpovedi a na naivite autorky

lintu
20. apr 2022

Išlo mu o to, udržať si ťa ako milenku. Aj k takým tetám si niektorí vybudujú istú formu vzťahu. Nech by sa stalo čokoľvek, vždy by si bola ale len tá druhá. Plus si mu možno občas podvedome pripomínala ešte aj ďalšiu dcéru, keďže s tou jeho ste zhruba v podobnom veku.

dkethe
20. apr 2022

Neslo mu len o sex.
Doma ma mozno samostatnu zenu s vlastnym zivotom a zaujmami .. ktora na nom nevisi pohladom ked jej dava rady do zivota ..
A zrazu si prisla ty. Oddana, nezna... Dala si mu vsetko, co doma zena po 20r vztahu nie. Ona ho neobjime 'och, nevedela som sa ta dockat, chybal si mi tych 28 hodin co sme sa naposledy videli' a bla bla...

Ale nemiluje ta. Mozno ani ju. Ale urcite si mu sprijemnila trosku nudny stereotypny zivot.

jaskolka
21. apr 2022

A čo si myslela, že príde, povie ti, "vieš čo, si strašne sexi, mam na teba chuť, vyspi sa do mnou?"
Jasne, ze musel trochu namotavat, skladať komplimenty, radiť, hrať sa na sladkého, aby si nemala pocit, že ide iba o sex
Ale išlo. Iba o sex. Je o generáciu starší, doma už zrejme nie je také rosambo, ako voľakedy, takže chce aj zdvihnúť sebavedomie, že je ešte mačo, že je ešte príťažlivý a na to si vybral teba.
Nic iné v tom nehľadaj Spoločne záujmy a nazory pochybujem ze by mal skoro 50 ročný chlap s oproti sebe mladuckou žabkou. Len tie sexuálne.

oli18
21. apr 2022

@pallacinka29 no co ine napisat 22 rocnej naivke?

emm_i
21. apr 2022

Ja mám 25. Zaplietla som sa s 34 ročným, čo nie je až taký veľký vekový rozdiel. Aj jemu išlo iba o sex a predchádzalo tomu to, čo u teba. Taký je život, musím ísť ďalej...

autor
21. apr 2022

Nie, nie som ani naivná keďže som nič od neho nechcela ani neočakávala.

autor
21. apr 2022

Ale vďaka za komentáre. Druhý krát ani neodpisujem 😂😂😂na správy od takýchto mužov.

prabinka
21. apr 2022

Ani neviem vlastne že čo na to napísať, keď si teda ty uviedla že má už dospelú dcéru, možno mu to ani neprišlo že tak komunikuje aj s tebou, chápeš.

autor
21. apr 2022

@prabinka presne toto som si myslela vďaka za normálnu odpoveď a nie len "nadávky" do naiviek.

eeffka
21. apr 2022

to nie su nadavky, az budes mat +10rokov budes sa sama na sebe smiat, co si bola ochotna znasat a comu verit a venovat svoju energiu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
takacovama
21. apr 2022

Podla mna si tebou len vyplnal cas. Citil sa pri tebe asi mladsi, no byt tebou, tak by som od neho dala radsej co najrychlejsie ruky prec

autor
21. apr 2022

@takacovama ale ja s ním som nič nemala ani nemám ani mať nebudem 😂 takže ruky sú preč od začiatku

zdenkastanka
22. apr 2022

Neverim ze je na svete viac naivný clovek nez ty🤦🏼‍♀️marnost sediva🙏🙏

autor
22. apr 2022

@zdenkastanka na teba nemám 😂