Čo so vzťahom bez vzrušenia?

mariapalko
24. feb 2023

Je spravne udrziavat vztah kde sa sice dvaja maju radi ale nie je v tom ani kusok sexualneho vzrusenia ?

dilino
24. feb 2023

u mňa určite by som ten vzťah ukončila.

veronikaszabova
24. feb 2023

@mariapalko u mna taky vztah nema zmysel.

melanta
24. feb 2023

Vo vzťahu je správne všetko, čo vyhovuje obom. Mne by to nevyhovovalo, pre mňa je dôležité, že ma muž priťahuje, je pre mňa doležitá tá iskra, intimita, objatia. Je to korenie, ktoré podľa mňa ovplyvňuje aj väčšinu ďalších oblastí vzťahu.

sergejj
24. feb 2023

@melanta Ano , ale nie vzdy to tak je. Casom sa to zvykne vytratit ak obaja nebuduju vztah.

kikus7
24. feb 2023

@mariapalko Mne by to nevadilo. Dôležitejšie sú pre mňa iné veci.

tanyag
24. feb 2023

Je to na tebe, aké sú tvoje hodnoty....ale...ALE...neskôr netreba plakať, že si neuspokojená/neuspokojený...

petamich
24. feb 2023

pre mna prilis malo informacii, ine som od vztahu v tejto oblasti ocakavala a chcela, ked som mala 20 a ine, ked mam 36, male dieta a obcas som rada, ze som rada a ine ocakava asi 55 rocna zena po 30tich rokov manzelstva 🤷‍♀️ kazdopadne kazdy to ma inak, my mame teraz v zivote obdobie, ze sa mame radi, stale sa pritahujeme ale zrovna nie sme kraliky a v tejto chvili je to pre nas OBOCH v poriadku

kazdopadne plati, co tu bolo povedane, je jedno ako to mam ja, pripadne ina MK uzivatelka, pre kazdeho je ine dolezite, poznam pary, ktore spolu existuju roky bez sexu a je im fajn, lebo to tak maju obaja (alebo sa aspon tvaria, to ja uz neviem)

elis248
24. feb 2023

Keď to obidvom vyhovuje, tak je to v poriadku.

toskanka
24. feb 2023

Vzťah bez vzrušenia, pokiaľ to takto cítia obaja, je priateľstvo.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariapalko
autor
24. feb 2023

@petamich ja mam 36, on 37. Sme spolu 5 rokov. V maji sme planovali svadbu, ale dumam stale ci je to ozaj ten spravny krok. Mam pocit ze nas vztah je (a to od sameho zaciatku) ako po 30 rokoch manzelstva, pripadne sa citim ako jeho mama. Len varim , periem, staram sa o vsetko, mojkam ho ako babatko, ale chyba mi proste ta iskra v tom vztahu. Mam tu smolu ze uz som to zazila ake to je ked sa ma niekto len dotkne a podlamuju sa kolena od tuzby. A proste mi to chyba. On si mysli ze vsetko je dokonale.Snazime sa tri roky o dieta, ale pri nahodnom sexe raz za dva mesiace to nevidim nadejne. Asi skor na ducha svateho pockam...

weronka31
25. feb 2023

@mariapalko pripada mi to, ze si sa tak trosku postavila do role jeho matky. Jasne ze sa v takom priprade strati iskra...

duunlo
26. feb 2023

Nahodny sex raz za dva mesiace? Ved to uz castejsie musim si zasexovat s partnerom aj ked len sa nahodne doma potknem a spadnem na partnerku… Nechapem, co sa to deje s chlapmi 🤣 ked to tu tak citam