Čo robiť, keď ma chlap 4 mesiace po svadbe podvádza?

adus124
4. aug 2024

Toto je fakt sprostá otázka, ale čo mám robiť keď ma môj chlap účet na skype a skypuje s ku*vami ako keby sa nechumelilo? A to by bolo v pohode ale ja som Vám do toho ešte aj tehotná 🙂
Sex máme v kuse keď sa dá. Neviem čo mám robiť…
Ďakujem za (normálne) rady.

veklipo
4. aug 2024

Normálna rada? Máš peniaze na to, aby si od neho odišla? Ak áno, tak sa zbaľ a odíď.
Ak nemáš, začni na tom pracovať. Šetrí, premýšľam, kam pôjdeš s dieťaťom atd.
On sa nezmení.

matullienka
4. aug 2024

Čo by si s tým chcela robiť? Kopla by som ho do riti a poslala kade ľahšie

veronika2316
4. aug 2024

@adus124 čiže keby nie si tehotná je to v pohode 😁? No tak sa s nim porozpra aj že to nebudeš tolerovať a že aj neprestane koniec čo iné

tykat
4. aug 2024

@adus124 a ty si myslela ze po svadbe prestane? Lebo neverim ze pred svadbou to nerobil.

babulkomale
4. aug 2024

@veronika2316 urcite by to nebolo v pohode, uvadza to ako komplikaciu, nepochopila si?

adus124
autor
4. aug 2024

@veronika2316 jasne ze to nieje v pohode, ja len ze este k tomu ze robi kktiny som pritlačená k múru, lebo som tehotná

veronika2316
4. aug 2024

@babulkomale ja viem ale napísala a to by bolo v pohode ale som do toho tehotná

adus124
autor
4. aug 2024

@tykat stalo sa to aj pred raz, máš pravdu, dlho sa ale snažil tak som si ako naivná krava myslela, ze mu to vydrzi

ns994
4. aug 2024

Co robit ? Poslat ho kade lahsie. A on to urobil pred este ? A si si ho zobrala ? A tehotna? 🙄 prepac no. Za mna odist. Nezmeni sa

adus124
autor
4. aug 2024

Tak to ďakujem pekne za rady🌸

jaskolka
4. aug 2024

@adus124 no bohužiaľ, podviedol ta už predtým, tetsz to už len pokračuje. Máš 2 možnosti.
Čas nevrátis, tak sa začni pripravovať na život slobodnej mamičky.
Alebo 2 moznost. Zvyknes si a zmieris sa s tým, lebo on sa nezmení.
Ktorá je pre teba lepšia?

adus124
autor
4. aug 2024

@jaskolka áno rozumne napísané, ďakujem za radu…musím si vybrať

sense
4. aug 2024

Čo máš robiť? Nikto ti nedá odpoveď to musíš vedieť len ty ... Keďže to nie je prvý raz napriek tomu ste sa zobrali. Aké argumenty má tvoj manžel na to čo robí? Keďže to nie je prvý raz.
Čiže buď anulujes sobáš/rozvod a začneš život ako slobodná mamička alebo druhá možnosť budeš žiť s mužom ktorý ťa podvádza....

isis234
4. aug 2024

Ty sa mu nevieš dostať na skype? Napíš im, že sa z nich vysmieva

adus124
autor
4. aug 2024

@isis234 boze ďakujem za tuto odpoved, z tych ostatných mam pocit ze ja vlastne za to mozem, ze načo som si ho brala, 🥲 ďakujem pobavilo ma to v tejto emočne nestabilnej situácii a normalne by som to spravila

matullienka
4. aug 2024

@adus124 prepáč tak píšeš, že robil to aj pred svadbou a ty si si ho vzala? Prečo si ho už vtedy neposlala do riti? Teraz je neskoro nariekať. Ani dieťa ani svadba takéhoto blba nezmenia

adus124
autor
4. aug 2024

@matullienka Ok ja len vravim, ze mam dost sama so sebou a ze tie spravy mi pridu na štýl “ty hlúpa hus” to je vsetko, ja viem že som spravila aj ja chybu ale tak asi som necakala kritiku na mna, sorko

abbey1
4. aug 2024

@adus124 Prepáč, ale toto je presne ten často sa tu opakujúci prípad na koni. Dobrovoľne si si vzala človeka a urobila z neho otca svojho dieťaťa, vedela si, aký je a teraz si obeť?
No bohužiaľ nie. Zlé veci sa často stanú nečakane. Ale keď sa budem prechádzať po diaľnici, nemôžem plakať, keď ma zrazí auto.
Vedome si do toho išla. Teraz už len nabrať silu radikálne to vyriešiť, alebo si proste zvyknúť.

matullienka
4. aug 2024

@adus124 bohužiaľ čo iné chceš počuť? To, že je to kus necitlivého hovada vieme všetky. Bohužiaľ vedela si aký je. Tolerovala si to pred manželstvom prečo by sa mal meniť po ňom? Pre neho sa nič nezmenili len ste podpísali jeden papier.

adus124
autor
4. aug 2024

Ja viem, máte pravdu, ja som len rozhodená…

petamich
4. aug 2024

Mrzi ma, ze to musis riesit 🥲 zrejme si si naivne myslela, ze po svadbe bude vsetko inak, takze mas len dve moznosti, zostat alebo odist - ziadna ina nie je

A ano diskutujuce su obcas priame a otvorene, na druhej strane, v ich ociach nie si tak uplne obet, kedze sa nezmenil zahadne po svadbe, chuj bol evidentne aj pred tym a ty si sa predpokladam dobrovolne rozhodla, ze napriek tomu si ho vezmes a budes s nim mat dieta 🤷‍♀️

bublinka1426
4. aug 2024

@adus124

no bud si zvyknes alebo ho kopnec do riti

ked clovek toto raz robi aj napriek tomu ze ma prazdne gulky ( s prepacenim) tak to je choroba a nevylieci sa z toho a ty sa budes trapit a trapit. a este aj s placucim babatkom. neskor dieta da zabrat, a ty vlastne budes mat doma asi dve deti

v prvpom rade sa s nim porozrpavaj a uvidis ci nieco na sebe zmeni,
spytaj sa otvorene preco to robi ked ma doma sex

otvorene. a uvidis.

ns994
4. aug 2024

@adus124 nerob z nas tie zle. Nenapisali sme, ze si hlupa. Len sa cudujeme, preco, ked to uz robil pred svadbou. Vedela si to a isla si do toho. Troska aj tvoja chyba. To, ze je demnwt je jasne. Ale sak dobre stalo sa. Teraz, kvoli tebe aj dietatu, si ujasni co chces. Aku buducnost, pre teba a ore dieta. Moc moznosti nie je. Zvyknes si alebo to zmenis tak, ze odides. On sa nezmeni. Nezmenil sa do teraz. Drzim palce

adus124
autor
4. aug 2024

@bublinka1426 ďakujem, musim to vyriesit s chladnou hlavou, a zvyšku ďakujem za rady, nerobim z vas zlé ja ďakujem, že aj v takejto diskusii sa dá poradiť, budem to riešiť, ďakujem ešte raz❤️

4stanka4
4. aug 2024

@adus124 túto istú situáciu riešila kamoška. Cerstvo vydata, brucho rovno nosom, chlap chodil tr...ci kade tade. Narodilo sa im dieťa, keď malo pol roka otehotnela znova a akosi sa upratali a sú stále spolu niekoľko rokov. Ci je šťastná to neviem ale kto si ako zariadi tak ma.

enmery
4. aug 2024

To by bolo vpohode?🤣🤐Nemám slov, čo všetko sú ženy ochotné tolerovať a ešte sa za takého vydať. Smutné.

peknyvladko
4. aug 2024

@adus124 sorry ale ja fakt nechapem. Berete si luzrov a potom sa stazujete.

lonely66
4. aug 2024

@adus124 no veru, škoda, že si si ho vzala... teraz je jediná možnosť zrejme rozvod a následne dlhé roky naťahovačky sa o dieťa, výživné, starostlivosť,....... nezávidím ti

januska12323
4. aug 2024

Kopnúť ho do riti a odísť. Otázka je aké máš možnosti bývania a financií.

viestta
4. aug 2024

@adus124 nie si pritlacena k muru. Ty sa mas rozhodnut ci toto budes znasat alebo nie. Tehotenstvo s tym nema nic spolocne, jedine to, ze si si za otca svojho dietata vybrala debila. A toto nezacalo zrazu, to vies aj ty sama. Ty si si myslela, ze po svadbe sa zmeni, no nezmenil sa. Aky bol, taky je. Akeho si si ho vzala, taky ostal.

majka99999
4. aug 2024

A len skypuje? Aby ta niecim nenakazil. V akom mesiaci si? Musis sa rozhodnut 1. ci chces odist 1a kedy a 2. ci budes predstierat, ze nic nedeje alebo konfrontujes ho, ci sa porozpravate alebo ho posles do pcka, ze naco mu mas nohy roztahovat, ked aj tak potrebuje k*rvy.
Premysli si plan, ako odist, kam odist, financie, mas uspory, mas oporu v rodine (su aj taki rodicia, co by ta poslali spat, ze to nic nie je).
Inac, co sa stalo, ked si ho raz prichytila? Cim to zdovodnil, ze preco to robi?