Čo keď ma podvádza?

michaela567y
16. nov 2020

Ahojte. V poslednej dobe sa mi stáva že sa mi neustále sníva s priateľom ale vždy je to len o tom že ma buď podvádza alebo nechce so mnou byt. Poprípade že flirtuje s inými ženami a podobne. Pritom viem že nič z toho nerobi teda aspoň si to myslim ale stále sa mi to sníva. Neviete prečo sa mi to deje ?

jaskolka
16. nov 2020

A keď sa ti sníva, že skáčes z mosta, alebo niečo podobné, znamená to, že aj ozaj pôjdeš skočiť? Sny sú sny, nepripisuj im prehnaný význam, mozog v noci spracúva rôzne podnety svojim spôsobom. Možno sa prehnane bojíš že ťa podvedie, a tak ti podvedomie servíruje v noci vlastne obavy. Ak nemáš dôvod pochybovať o partnerovi, na sny sa vykašli.

nanka1986
16. nov 2020

@michaela567y 🙈🙈🙈🙈

nelca0510
16. nov 2020

@michaela567y a v reálnom živote máš pocit, že ťa podvádza? Lebo možno tie sny sú len obava, že o neho prídeš.

pribinak
16. nov 2020

Žiarlis a v spánku pracuje podvedomie a tak sa ti o tom sníva

bluebriggs
16. nov 2020

Mne sa to snívalo asi pol roka a bola to naozaj pravda.. každý o tom z našich kamaráov vddel a nikto mi to nepovedal až kým mi nenapísala sama jeho ku..va. takže u mňa sa sny potvrdili ...

22patricia22
16. nov 2020

Sú to len sny, osobne som snom neprikladala nikdy žiadnu váhu, lebo pri niektorých by to bol fakt extrém. Ty sa nad tým moc zamýšľaš a možno aj zbytočne a preto sa ti sny opakujú

mladena
16. nov 2020

asi sa podvedome toho bojíš, alebo si dosť neveríš.

ivanka12311
16. nov 2020

Sa ti to snívať lebo na to myslíš zapodievaš sa s tým... premýšľaš cez deň nad hlupostami potom v noci sa snívaju.. veď to ja by som už v base asi sedela mala som take sny s chlapmi 😆

renata1405
16. nov 2020

@bluebriggs Aj mne sa presne toto iste stalo.

bluebriggs
16. nov 2020

@renata1405 presne ja už verím odvtedy na taketo veci.. podvádzal ma dlho mne sa to snívalo..

pribinak
16. nov 2020

@bluebriggs toto by som tým ľuďom nikdy neodpustila že všetci o tom vedeli a nič ti nepovedali. Ak nechceli osobne. Mohli poslať anonym list, alebo nejak ti to aspoň naznačiť

michaela567y
autor
16. nov 2020

Pýtam sa to preto lebo raz sa so mnou chcel bezdôvodne rozísť a potom sa rozplakal že to vlastne nechce urobiť. Všetky kamošky sa ma pýtali či v tom nebol niekto iný a dodnes neviem.

bluebriggs
16. nov 2020

@pribinak ani som neodpustila, uz nie su nikto z nich mojimi kamaratmi a zabudla som na nich uplne, mmam ich zablokovamych na vsetkych soc.sietiach, vyamzane cisla a zijem novy zivot s novym frajerom ktory je super takze som rada ze sa to stalo. Ale proste potvrdzujem ze toto sa mi snivalo ze ma podvádzal a bola to aj pravda naozaj..

bluebriggs
16. nov 2020

@michaela567y presne toto sa mi stalo s tým debilkom bývalym že sa chcel so mnou vela krát z ničho nič rozísť a zrazu ustúpil, bezdovodne, a bola v tom iná

michaela567y
autor
16. nov 2020

@bluebriggs je to divne.. keď som sa na to akože zo srandy opýtala nič mi nepovedal

danielahamar
16. nov 2020

Osobne viem, že ak sa toto sníva, všetko je ok😉, ale vidím, že každá mame iné info 😄

bluebriggs
16. nov 2020

@michaela567y urcite hladaj dokazy aj mu pozri do mpbilu.. so mnou ked sa z nicoho nix chxel.rozist uz v tom bola ina

marca12
16. nov 2020

@michaela567y podvedome na to myslis a v snoch sa ti to vynara. Sny su o nasich potlacenych myslienkach.

peter244
18. nov 2020

@michaela567y niečo na tom byť môže. Mne sa to tiež snívalo a potvrdilo sa to po čase. Podvedomie pracovalo, vedel som že niečo nesedí. A premietalo sa to aj v snoch