Čo chce tento chalan?

25. dec 2022

Ahojte,

od leta pracujem v jednej firme na čiastočný uväzok, keďže mojou primárnou je práca na tendroch formou online pre druhého zamestnávateľa, ale k veci. V tejto práci, kde chodím do officu som spoznala jedného kolegu, sympaťák, parkrát sme pokecali, parkrát mi pochválil outfit, ponúkol po obede domáci koláč, ale všetko v rovine takého small talk, kedže tam chodím len na 10-15 hodín týždenne, takže sa občas aj míňame, lebo on zvykne čerpať často home office. Potom sme sa začali sledovať aj na sociálnej sieti, prehodili pár správ, ale z neho vypadlo, že má frajerku, tak mňa to síce trochu zamrzelo, ale povedala som si, že veď dobre, kašlem nato a už sme si ani nepísali, hoci on zvykol ešte občas napísať. Mne to bolo blbé, lebo veď nebudem si písať so zadaným, hoci sme kolegovia.
Nedávno som sa dozvedela, že s priateľkou sú rozídení už vyše 2 mesiacov ( teda rátam nejaký október ), boli sme spolu aj v kine a na večeri, pozval ma, ale ja si z neho neviem vybrať. Priznal, že rozchod ho zabolel, že teraz nehľadá hneď nový vzťah, že si chce užívať, venovať sa sebe a svojmu životu. To úplne
chápem, ale dala som mu najavo, že ja kamaráta s výhodami nehľadám, keby chcel v tomto so mnou nejako počítať a užívať si. Tváril sa, že chápe, ale zároveň stále napíše, príde sa v práci porozprávať, reaguje na mňa, flirtuje.

Myslíte si, že stále chce na mňa skúšať a dostať ma len do postele?

Ostať s ním v kontakte alebo kašlať aj na to kamarátstvo medzi nami?

Ďakujem za rady.

deti95060810
25. dec 2022

v kontakte ostať môžeš, však časom uvidíš ako to vypáli...

vilma7
25. dec 2022

Tak možno chce len nezáväzný kontakt, čo je na tom zlé? Dnes sa muži a ženy bavia spoli len vredy, ak z toho má niečo byť?

autor
25. dec 2022

@vilma7 jasné, že môžu, mám dobrý vzťah s kolegami bez akýchkoľvek úmyslov, ale tento ma balí na jednej strane, na strane druhej je taký nijaký

autor
25. dec 2022

@deti95060810 asi áno, tiež si to hovorím

rony2255
25. dec 2022

A takto sa baví len s tebou, alebo aj s ostatnými kolegyňami? Nemusí ťa baliť, môže byť len veľmi priateľská osoba. Problém je, že pri takýchto ľuďoch je tá hranica priateľskosti a flirtu tenká. A druhá strana, pokiaľ jasné nepovie kamaráti alebo nezačne otvorene flirtovať, často nevie, na čom je.

autor
25. dec 2022

@rony2255 v práci on je taký skôr introvert, pokecá, ale nič extra, oni na oddelení sú sami chlapi. Ale čo si rozprava a s kým presne neviem... Keď sme boli spolu vonku, tak mi prišlo, že sa mu páčim viac, flirtoval, aj v tých správach, ale samozrejme tiež to beriem zatiaľ s rezervou, keďže sa takto osobne poznáme viac len krátko. V lete sme v robote pokecali dokopy asi 2-3 razy

betulinka1
25. dec 2022

Zamerala by som svoju pozornost inde. Povedal ti, ze vztah nehľadá.

zorkahorka
25. dec 2022

Podľa mna mu je s tebou dobre a zatial nic ine a viac za tym nemusi byt. Ale radsej od toho nic nečakaj, "nech to plavat"

autor
25. dec 2022

@betulinka1 Veď to, tiež to tak beriem, akože dobre, že povedal, lebo zatiaľ ho ani ja neberiem nejak viac, ale páči sa mi, to je pravda

autor
25. dec 2022

@zorkahorka nechám, tiež mám tento rok za sebou rozchod, tak som tiež taká opatrná

zmrzlinka2021
25. dec 2022

A prečo kaslat na mozne kamaratstvo?
Priatelia su v zivote podstatni a hlavne aj z kamaratstva sa moze vyvinut krasny a hlboky vztah. A on ta moze pocas kamarastva spoznavat, aka si, ako reagujes, aku mas povahu...

brembo
25. dec 2022

a čo iné asi? Dala si mu najavo svoje sympatie,tak vie,že ked bude do teba hustit,podvolíš sa.

mimka2019
25. dec 2022

Pindu 🤣

lavinis
25. dec 2022

Áno, chce ta dostať do postele Veď je to zrejmé

toskanka
25. dec 2022

Sú rozideni veľmi krátko. Tam o nejakých citoch k tebe ešte nemôže byť reči. Nechce byť sám, v tvojej spoločnosti sa cíti dobre. Máš vsetky informácie na to, aby si sa rozhodla, ako s tým naložíš. Buďte zatiaľ kamaráti a komunikujte. Keď s tebou začne flirtovat, otvorene sa ho opýtaj, ako si to máš vysvetliť. Ako nezáväzný flirt? Ty musíš vedieť, ako si nastavená, či toto je niečo pre teba alebo nie.

autor
25. dec 2022

@toskanka áno, asi máš pravdu, tiež sa snažím brať to ako zatiaľ je, on vie, že buď budeme len kamaráti a dobrí kolegovia alebo by to bolo niečo viac, ale ja o kamarátstvo s výhodami záujem nemám, to vie tiež. Mne nejde vôbec o to sa s ním vyspať alebo podobne

mimi2018
25. dec 2022

Ak sa s ním cítiš dobre, tak môžete sa stretávať ale skôr ako kamaráti. Určite nie sa na neho viac namotavat aby si neskôr nebola sklamaná. Ak túžiš po vzťahu tak by som sa orientovala inde lebo s týmto chlapom iba stracas čas. Myslím si, že jemu je smutno samému preto ma kamarátsky záujem a určite si mu sympatická no zatiaľ nechce nič viac riešiť lebo sa bojí sklamania a chce mať po rozchode akú takú voľnosť. Ty si mu prišla taka dostupnejšia v práci tak preto ma takýto záujem. Dala by som si na neho pozor.

vesperkaa
25. dec 2022

A koľko rokov má ten muž?

googlinqa
25. dec 2022

Mne nejde vôbec o to sa s ním vyspať alebo podobne...
A môžem sa ťa opýtať o čo ti ide?

autor
25. dec 2022

@mimi2018 to si myslím aj ja, že len vypĺňa samotu

autor
25. dec 2022

@googlinqa myslela som to tak, že nielen o sex. Buď mám kamaráta alebo frajera

autor
25. dec 2022

@vesperkaa 31, ja 23, som čerstvo po škole

mimi2018
26. dec 2022

Tak potom máš odpoveď na tvoju otázku a podla toho sa zariad 😀

kassandra25
26. dec 2022

No ty si chod sa svojím, on si pojde za svojím a bud sa v urcitom bode stretnete alebo nie. Spojenie znamená rovnaká vlnová dĺžka, bud sa do teba zalubi alebo nie. Ty ostat s tým co más vo vnútri.

gertrudaosem
26. dec 2022

Nie, nechce ťa

autor
26. dec 2022

@kassandra25 nič iné mi z toho ani nevychádza, popravde.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz