Čo by ste urobili, keby ste sa dozvedeli o mimomanželskom pomere vášho partnera?

30. okt 2023

Co by ste urobili, keby ste sa dozvedeli, ze vasa polovicka ma niekolko rokov mimomanzelsky pomer, vodi si danu osobu domov, ked ste neni doma, obdaruva ju, je pozorny, romanticky a pred vami sa pretvaruje, ze je vsetko v poriadku a ze chce udrzat rodinu? Odpustili by ste?

reanda
30. okt 2023

mozno by som si odpustila, ze mu naplujem to ksichtu a odisla by som bez toho

martul
30. okt 2023

tá otázka na konci nie je myslená vážne, že?

melanta
30. okt 2023

Odpustiť? Predpokladám, že to myslíš tak, že opustíš ho okamžite, ale odpustíš, aby sa ti ľahšie žilo. Pretože aká zúfalá chudera by musela žena byť, aby ostala s týmto mužom?

dorothee
30. okt 2023

Dokazala by som odpustit jednorazovu neveru,posmyknutie,sex bez lasky..Niekolko rokov dlhy vztah a este romanticky,jednoznacne NIE!

kvietok2012
30. okt 2023

Dovolila by som mu tak akurat zbalit veci a môže ist za milenkou...

10zabka
30. okt 2023

niekoľkoročný mimomanželský pomer? Nie, mám svoju hrdosť a nezniesla by som, aby ma takýmto spôsobom roky ponižoval.

vanilkovazmrzka
30. okt 2023

A co mu chces odpustat? To nie je jednorazova nevera, to su dva seriozne a vazne paralelne existujuce vztahy.

melanta
30. okt 2023

@martul obávam sa, že je to myslené vážne. Aj pri dlhodobých neverách sa tu bežne vyskytujú názory, že ak to muč skutočne oľutuje, tak treba dať šancu a netreba hneď radiť rozvod.

simona20201309
30. okt 2023

Samozrejme, treba si odpúšťať. Aj milenke. Snažila by som sa vytvoriť si s nou priateľský vzťah, a pripadne spolu tráviť sviatky a dovolenky. Keďže ju mal určite rád, tak nech o ňu úplne nepríde. Predpokladám, že je inak skvelý otec a manžel.
(Keďže som bola zjazdena že nakladam autorkam, tak sa snažím byť trošku empatickejsia)

viestta
30. okt 2023

Je uplne jedno co by sme robili my. Ty sprav ako to citis. Kludne mu aj odpusti, ak si s tym stotoznena

jj298
30. okt 2023

@melanta presne tak. Niektore extremistky tu presadzuju nazor ze ked nejde o zivot/zdravie nejde o nic a nevera je vlsstne uuuuplna malichernost.

martul
30. okt 2023

@melanta jasné, ja by som mu dala šancu, zachrániť si holý život.

reanda
30. okt 2023

@melanta ved treba udrzat 'rodinu', nie? 🙄

reanda
30. okt 2023
evkaor
30. okt 2023

Zaujímalo by ma, ako si na to prišla?

viestta
30. okt 2023

@simona20201309 ja som tiez bola upozornena, ze nemam hned odporucat rozvod. Pretoze rodina je zaklad. Nech uz je akakolvek, nech uz je chlap akykolvek, treba udrzat rodinu. V tomto pripade asi treba rodinu rozsirit o otcovu konkubinu

tosomja
30. okt 2023

Čo by som urobila ja, nie je podstatné, podstatné je to, čo urobí osoba, ktorej sa to týka.
Len napíšem, nech sa má rada a má aj hrdosť.

tosomja
30. okt 2023
alickapusinka
30. okt 2023

Nie nakoľko by som s takým človekom nedokázala žiť byť v jednej domácnosti. Brr hnusil by sa mi už len pohľad na neho. Ešte napíš že s ním spíš dúfam že nie.

karolinakr
30. okt 2023

Niekolkoročny pomer určite nie..

januska12323
30. okt 2023

Odpustila a ešte by som im aj nové periny nachystala keď idem preč.
(Tipujem, že si robíš srandu tak aj ja.)

sona272
30. okt 2023

A ty by si mu naďalej dokázala veriť ? Nikdy by som neodpustila neveru.

karolinakr
30. okt 2023

Podla mňa, žena ktora odpusti dajme tomu, ze si chlap inu vodi 3-4 roky do svojich perin, nemôže byt v poriadku
Tam neni nad čim rozmýšlat, rozvod, dovidenia..Nech ešte povie svoju verziu a adios

2006_1211
30. okt 2023

Niekoľko ročný mimomanželský pomer? Ako sa poznám aa tak by som vybuchla vykricala mu to do tváre poriadne sa s ním pohadala dostala by som nervy a vyhodila mu veci cez balkón a vymenila zámky

arasidka123
30. okt 2023

Vďaka tomu sme už 6 rokov exmanželia...aj keď tam boli malé deti, ostávať vo vzťahu iba kvôli deťom je najhoršie čo môže byť...

maranco
30. okt 2023

Možno muž chce mať polygamné vzťahy.
https://www.aktuality.sk/clanok/8pkUWJX/polyamo...

ivangeline
30. okt 2023

Zakyvala.

jamimo
30. okt 2023

každý dobrý rozvodový prävnik by ti poradil, aby si si bokom ulievala finančné prosteiedky pre tvoju svetlejšiu budúcnosť...
To, ako učiniš je len a len tvoja vec. Poznám chlapa, ktorého opustila žena, nechala mu doma 2 malé deti. No a po 10 rokoch spolužitia s milencom sa vrátila späť. Žili spolu, až kým ona neumrela. Pre toho chlapa najlepšia žena a jediná... Aj to je život 🤷‍♀️

simona20201309
30. okt 2023

@januska12323 😆 presne, ešte prezliecť periny nech sa nehanbim aká som gazdiná

h2
30. okt 2023

Odpustili??? A on žiada odpustenie? Asi nie, však?