Cítia muži plodné dni?

13. júl 2023

Ahoj.. možno hlúpa otázka.. ale cítia muži plodné dni? Ja mam akurát plodné dni a môj hneď okolo mňa atď atď domyslime si........ všimla som si to aj minule.. viem ze príroda je silná... žeby to muži vycitili? 🙂

viestta
13. júl 2023

Zeby feromony?

pralinka25
13. júl 2023

vraj ano. feromony. kazi to akurat hormonalna antikoncepcia a silne parfemy. ale niektori muzi su na to citlivy.

autor
13. júl 2023

@viestta to počujem prvý krát . Nikdy som sa nad tým nezamyslala až teraz že tak opýtam sa tu 🙂 ďakujem

ankare
13. júl 2023

Môže byt. Ja mám strašnú chuť na sex počas plodných dní.

athena27
13. júl 2023

áno počula som o tom, že ženy počas plodných dní sú príťažlivejšie a dokonca aj spoločenskejšie.. na podvedomej úrovni to ľudia navzájom vnímajú čiže aj chlapi :D

sweet20
13. júl 2023

u mna to funguje presne opacne 😂😂 ze moj muz nic

deti95060810
13. júl 2023

obávam sa že asi nie každý... viď môj mm....😉

zuzanaete
13. júl 2023

Je vacsia sanca, ze baba podlahne neznamenu chlapovi v bare pocas ovulacie ako mimo. Rovnako chlapi maju “radar” na baby v plodnom obdobi. Neviem, co vsetko je presne za tym - hormony… Nase tela funguju, aby sme nevymreli.

pralinka25
13. júl 2023

@sweet20 tvoj sa boji asi ze by z toho bola "nehoda" 😉

no ano aj ludia su len zivocichy a v zivocisnej risi to tak skratka je. feromony vylucujeme rovnako ako zvierata len sme uz v modernej dobe slabsi v tom ich citit. navyse su potlacane ako som uz pisala.

sense
13. júl 2023

Môj chlap tiež vie, údajne je to vyžarovanie je iné...

konikkon
13. júl 2023

Môj manžel áno, my sme obe naše deti splodili na základe jeho "vnemov". Minulý mesiac som bola na kontrole po šestonedelí a pred odchodom k lekárovi mi manžel hovorí, že mám plodné dni. Na sone sa to potvrdilo.

lauriik
13. júl 2023

Ja tomu verim. Ja som si uz davno vsimla, ze moj vzdy pri plodnych dnoch je ako utrhnuty z retazu a to nema o mojom cykle prehlad. 🤷🏼‍♀️

katuskamala1
13. júl 2023

Urcite ano,moj odomna vtedy uteka kade lahsie 🤣🤣🤣🤣

sisqa19
13. júl 2023

ano. aj ja s tým mam skúsenosť. môj exmanžel napríklad hned vedel ;P

autor
13. júl 2023

@sense
@pralinka25
@ankare
@zuzanaete
Veru aj ja mam neskutočnú chuť počas plodných dní. Dokonca sa cítim aj viac ženskejšia. Malujem sa každý deň ale počas ovulacie si robím aj masky telové proste niečo ma núti robiť viac a cítim sa pritazlivejsia.. a očividne môj to cíti tiež uz len prišiel z prace nachystala som mu obed a už išiel loviť na mňa 😅🫣😅

doriiis
13. júl 2023

Môj určite😀.....to je tých pár dní v mesiaci,keď by som sexovala furt.

lucia13022023
13. júl 2023

Ženy ja vôbec neviem kedy mam plodné dni. Sledujem si to a všetko, ale keby nie, ja ani neviem. Žiadne príznaky, nič. 🤷‍♀️

kika147
13. júl 2023

@lucia13022023 závidím 🙈ja vtedy len kukam čo môžem zožrať 🤦🏾‍♀️😅

hankm
13. júl 2023

Je dokazane, ze zeny su najviac neverne pocas plodnych dni, kedze sa chcu parit... v tom case zeny inklinuju k maskulinnejsim muzom, vyraznejsie ako v obdobi mimo plodnych dni. Tento fakt aj zvysuje riziko otehotnenia pocas nevery, kedze zena je v plodnom case a na "nahodnu" neveru si vybera "plodnejsieho" muza (alfa, vyska, maskulinita, ostre crty tvare...)

babulkomale
13. júl 2023

Samozrejme. Keby aj nic necitili, tak vnimaju ze zeny sa cez ovu urcite spravaju prijemnejsie ako cez PMS 😂

bruno1
13. júl 2023

Áno cítim ,tak inak ,krajšie voní a v očiach má takú iskru a viac sa vlní v bokoch .

ivangeline
13. júl 2023

Ano. Moj vie. ;D

zuzulka558
13. júl 2023

Môj určite lebo mi hovorí vždy ze aj slipy ma teraz oplodnia, vyhýba sa mi radšej alebo riskne 🤣🤣🤣 no teraz bude mať dlho pauzu, podarilo sa mi vyliať na kožu kde rastú chĺpky vrelu kávu, chvalabohu to není tak zle ako vyzeralo

rebrambora
13. júl 2023

Moj je ako osa 24/7 uz 8 rokov 😀
To bude asi individualne, ale samozrejme, je to mozne.

viestta
13. júl 2023

@lucia13022023 nie si sama, ja tiez netusim kedy mam ovulaciu

hugger
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babulkomale
13. júl 2023

@elizabet173 zrejme medzitym prebehla aj menopauza a ty si si ani nevsimla. To je dobre riesenie 👍

lucia13022023
13. júl 2023

@elizabet173 ja práveže viem kedy mam mat menzes, no ovuláciu vôbec. Sledujem si ju, ale nemám príznaky žiadne 🤷‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz