Chuť na sex

erka33
10. júl 2024

Chud na sex
Ahojte ako to máte zo sexom vy ??? Ja som posledné dni strašne nadržaná čo pred tým nikdy nebolo ( skôr som nemala chuť ) dnes sme to robili už dva krát a už znova chytám strašnú chuť v noci budím manžela aby sme si suchli manžel si to pochvaľuje no mám strach či sa so mňa nestane niaka posadnutá sexom robíme to fakt vždy keď je možnosť manžel ten má ubezpečuje že je všetko v poriadku pred tým sex tak raz maz dva do týždňa teraz pár krát do dňa mal to niekto takto že najprv nič potom tak často ako sa dá?

vintage_woman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iv007
10. júl 2024

Tak nestracaj cas s vypisovanim a utekaj prcat.

zuzana9393
10. júl 2024

@vintage_woman asi chce chudnúť tak, tak sexuje 🤔

erka33
autor
10. júl 2024

@vintage_woman mýliť sa je ľudské ...

doriiis
10. júl 2024

Je to úplne normálne.Kazdy máme dni keď by sme len sexovali🤷🏻‍♀️

vintage_woman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka11081983
10. júl 2024

@erka33 zas daaky nadrzany Karol co by poh... na koniku

januska12323
10. júl 2024

Že sa ti chce v tomto teple

erka33
autor
10. júl 2024

@zdenka11081983 😂😂😂

erka33
autor
10. júl 2024

@vintage_woman
@vintage_woman človek sa pomýli a už si niekto honi ego... Ach jaj to sme dopadli ak nemáš niečo k téme tak buď ticho jo ?

egonsk
10. júl 2024

@erka33 tak si to uzivajte obaja k plnej radosti, aspon ked to znovu prejde, budete mat na co spominat. A nemyslim, ze by muz sa hneval, ze mas zrazu lepsi apetit, iked mozno chvilku mu moze potrvat, nez sa zosuladi aj on...

vintage_woman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
10. júl 2024

Z tej gramatiky ma úplne prešla chud

really8
10. júl 2024

Kde beriete furt tie cisla vy prasce?

domka222
10. júl 2024

Mýliť sa je ľudské, ale on z teba vyšúchal aj bodky a čiarky 🤔 Či si sa len ponáhľala na ďalšie kolo?😀

lara45
15. júl 2024

@iv007 😀😀

lara45
15. júl 2024

@erka33 Nevšímaj si tieto úbohé komentáre.Zistila som ,že na modrom koníku je veľa učiteľov gramatiky a namiesto toho, aby sa starali o svoje veci tak, rýpu do ostatných.
Závidim ti, že vám to s manželom takto funguje.Kebyže nemáš na ňho žiadnú chuť , tak vtedy by som sa už obávala.Ale to len potvrdzuje to ,že sa máte radi a ,že sa priťahujete.Snaď som ti aspoň ja odpovedala na tvoju otázku nakoľko si sa ani v jednom komentári nedočkala odpovedi.Myslím si, že väčšina komentujúcich nie len ,že sú učiteľmi slovenčiny ale žiju v celibáte a od takých ľudí sa pochopenia nedočkáš.