Chlap ma opustil a všade si ma blokol. Nemusím mať výčitky, keď si začnem s jeho kamarátom?

11. júl 2023

Všetky vás zdravím 🙏🏻❤️
Chcela by som vás poprosiť o názory na túto situáciu čo si o tom myslíte dosť mi to pomôže..ak by mali byť nejaké nepríjemné, tak si ich nechajte pre seba pretože som tak či tak v ťažkej situácii...
Chlap ma opustil tehotnú a všade si ma blokol o nejaký čas som sa dostala do kontaktu s jeho najlepším kamarátom s ktorým si vo všetkých smeroch naozaj velmi rozumiem je zlatý, pozorný, zaujíma sa o to ako sa cítim..možno z toho časom niečo bude neviem..príde mi to tak, že mu nevadí, že čakám malé...myslíte, že nemusím mať žiadne výčitky? Predsa len nás ten dilino opustil a povedal, že ma v p... mňa aj dieťa...

arianna25
11. júl 2023

Máš aj ty nárok na lásku, tu nie je dôvod ťa odsudzovať. Lenže kamarát možno je len pozorný a priateľský. Zatiaľ to radšej ber tak. Ty vieš najlepšie ako sa správa k tebe, že či ako ku kamoške alebo ťa akože balí. My neviem o čo mu ide. Keď budete obaja chcieť vzťah, tak smelo do toho 😊

mamina7070
11. júl 2023

nemas mat preco vycitky len mala rada neuved ex ako otca a ani terajsieho priatela
trinkrat meraj a raz rez

hendikep
11. júl 2023

Ahoj, vycitky mat podla mna nemusis… len ked je ten Tvoj “ otec “ taky aky je, od jeho kamarata by som fakt viac necakala… neviem ci by sa len tak hrnul robit nahradneho otecka, mozno si chce len vrznut 🤷🏼‍♀️ ale neviem nepoznam ho

marse
11. júl 2023

výčitky? pre koho? pre debila, čo ma v p... vlastne dieťa? Vôbec.
že sa tým zaoberáš.
ale pozor, je to jeho naj kamarát ako píšeš, buď obozretná, a nepopal sa.

marianarem
11. júl 2023

Vycitky ma mat tvoj byvaly a nie ty. Ale aj na najlepsieho kamarata by som si davala radsej pozor. Ludia, ktori sa roky kamaratia, tak si obycajne rozumeju, maju podobne zmyslanie a hodnoty. Nemusi to tak byt, ale isla by som na to v tomto pripade velmi pomaly.
A nezabudni si vypytat vyzivne od ex. V p.... mat teraz uz uplne nemoze.

rawmamka
11. júl 2023

Pozri, mať výčitky, keď ti niekto povedal, že má v pi.i teba aj dieťa ? Maj v pi.i aj ty jeho a ste vyrovnaní. Absolútne nerieš, či je to pre niekoho iného v pohode alebo nie. Dôležité je, aby si s tým bola v pohode ty a tvoje dieťa. Ak by ťa však ten najlepší kamarát tvojho ex mal skutočne rád, tak už dávno nie je jeho kamarátom, pretože by mu malo fest vadiť, že niekto sa zachoval k jeho veľmi blízkej osobe, s ktorou niečo potencionálne vážne vzniká (teda aspoň tak to cítiš ty) tak ako sa zachoval ex. Porozmýšľaj, či ten vzťah naozaj za to stojí, či je vážny záujem aj z tej druhej strany a potom sa rozhodni, aby si sa v krátkej dobe nepopálila druhý krát.

autor
11. júl 2023

@marianarem Tiež som si myslela, že sú z rovnakého, alebo podobného cesta..ale práveže vôbec🙂 a samozrejme pôjdem na to pomaly

zuzanka.zuzu
11. júl 2023

no ocividne zase az taky kamarat to nebude ked sa mu chysta poondit tehotnu exku 🙊

autor
11. júl 2023

@zuzanka.zuzu Prečo by ma chcel akože len poondiť? 🤦🏻‍♀️ ach bože

autor
11. júl 2023

@rawmamka Máš veľkú pravdu, uvidíme čo bude časom nie sme spolu v kontakte nejak extra dlho, tak uvidíme 🙂

rawmamka
11. júl 2023

Držím palce, rozhoduj sa múdro, pretože v tomto stave s týmito problémami, si veľmi náchylná uveriť každému kto sa k tebe správa pekne, citlivo, s porozumením.... jednoducho v protiklade s tvojim ex. Ale žiaľ, nie každý to myslí úprimne, niektorí budú chcieť len využiť situáciu v akej si sa ocitla. Najlepšiemu kamarátovi tvojho ex môže ísť aj o niečo úplne iné ako o skutočne blízky vzťah s tebou, popremýšľaj o tom, mne osobne by vadilo už len to, že ho "neodstrihol" od seba vtedy, keď začal cítiť, že mu na tebe záleží a rád by ten váš vzťah rozvíjal. Pretože nejde dohromady to, aby sa o teba zaujímal, staral sa a pritom sa naďalej kamarátil s niekým, kto ťa dostal do tejto nezávideniahodnej situácie a spôsobil ti bolesť. Ak by ti tvrdil, že sa to dá, tak je to jasný signál, že ťa chce "opiť sladkým rožkom", si jednoducho ľahká korisť alebo to môže byť aj forma pomsty za jeho najlepšieho kamaráta, tých dôvodov môže byť viac. Určite bud opatrná a všímaj si aký vzťah má naďalej k tvojmu ex, ak sú stále v kontakte, tak na tvojom mieste by som do takého vzťahu neinvestovala ani minútu, pretože nemá zmysel. Pred tebou je náročné obdobie mamky samoživiteľky, šetri si energiu a čas, pretože o pár mesiacov sa tvoj život zmení o 180 stupňov, treba sa na to pripraviť.

kris_tin257
11. júl 2023

Ja ako budúca slobodná mamička by som riešila ale že úplne iné veci a nie to či si začnem s ďalším chlapom... Ale výčitky voči ex nemusíš mať žiadne

mamamasama
11. júl 2023

@kris_tin257 suhlasim. Avsak niektore zeny sa boja, ze to same nezvladnu, tak si hladaju ineho a pritom si neuvedomuju, ze situacia moze byt horsia. A pritom uz tie zeny nie su zodpovedne len same za seba, ale aj za dietatko.

mamamasama
11. júl 2023

@autorka nepisala si náhodou na fb, ze hladas pravnika? Lebo tam tiez jednu tehotnu opustil priatel :(

danica2711
11. júl 2023

výčitky kvôli debilovi? Neblázni. Ale mám pocit, že sa príliš rýchlo (a možno bezhlavo) hrnieš do ďalšieho vzťahu, a ešte k tomu s lkamaráttom debila... na tvojom mieste by som trošku pribrzdila, rozhliadla sa okolo seba, porozmýšťala, nádych - výdych... teraz máš iné dôležité veci než riešiť ďalšieho chlapa, ktorý možno tiež nebude stáť za veľa

1gramofon
11. júl 2023

On sa možno necíti ako jeho najlepší kamarát. Treba pozisťovať aké je to kamarátstvo, prečo je kamarát s takýmto blbom. Môj ma kamoša z detstva, sú si ako bratia, už sa až tak radi nemaju ale v kontakte zostávajú, lebo spolu veľa zažili. Asi v ničom sa nezhodnu, úplne odlišné správanie i zmýšľanie.... Pozistuj a dávaj si pozor 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
11. júl 2023

Nie v tomto pripade nemusis mat vycitky, skor sa mi nezda ze by to mohlo fungovat.

autor
11. júl 2023

@kittykat22 Chápem a nechcem mu ukázať o čo prišiel on vôbec nevie, že sme v kontakte 🙂

stanulienkat
12. júl 2023

Myslim, ze si vyberas chlapov s horucou hlavou. Predchadzajuci vyber bol velmi zly, kedze ta nechal tehotnu. Nerozumiem, preco ste sa nechranili,ked ste nechceli dieta. Teraz si cerstvo rozidena, tehotna a uz riesis dalsieho chlapa.....

miris666
12. júl 2023

Určite žiadne výčitky😄

mamusa123456789
12. júl 2023

Aj ty máš nárok byt šťastná, preco by si sa mala cítiť previnilo, ale uvedom si, ze jeho kamarát je taky pozorný možno preto, ze mu je ľúto ako sa k tebe zachoval... V každom prípade prajem tebe aj babatku veľa šťastia a síl 🍀❤️

miadi
12. júl 2023

Vycitky nemusis mat len si davaj vacsi pozor pri vybere chlapa aj ex sa ti musel zdat na zaciatku uplne iny lepsi nez je. Dala by som si na tvojom mieste chvilku pauzu od vztahov a sustredila sa na seba a babo ked sa narodi . Ak mà ten kamos uprimne zaujem , tak pol rok -rok si pocka kym budes ready na vztah. Lebo teraz si velmi zranitelna ovplivnitelna a mozes byt lahka korist pre oblbovača .

lunademonica
12. júl 2023

@mamina7070 ked neuvedie otca, tak ten blbecek jej na dieta nebude nic platit nie?? Nech si zaplati, co splodil.

nyusika
12. júl 2023

Evidentne čas nestrácaš.
Smelo do toho, keď to nevyjde s bývalého kamarátom, do pôrodu ešte zopár pokusov určite stihneš.

P.S. tému považujem za vymyslenú, preto taká odpoveď

vanilka83
12. júl 2023

@hendikep tiež mam z toho taky pocit,že aký chlap taky najlepši kamarát a hlavne dôležité je uviesť, že určite si oni všetko hovoria, takze, najlepši kamarát má o autorke všetky info určite a nie asi tie najkrajšie keďže ju ma v pi aj dieťa,ako napísala.A kamarát sa možno len snaží zneužiť situáciu, keďže vie v akom je zúfalom stave autorka. Ja by som teda výčitky nemala,ale dala by som si fest bacha na jeho pohnútky. Asi by som sa skôr z opatrnosti nehrnula hneď do ďalšieho vzťahu porodila a až po čase hľadala niečo vážne.

cocolinka
12. júl 2023

Urcite bud obozretna, tak ako aj zeny aj chlapi vedia pomutit vodu, neviem, co bolo dovod, ze ta otec dietatka opustil, ale aby to nebola nejaka buda zo strany tvojho ex, samozrejme nemusi to byt tvoj pripad, ale maj oci na stopkach. Ak by sa to casom vyvinulo vo vztah, urcite by som vycitky voci ex nemala, preco aj, rozisli ste urobili za svojim vztahom bodku a idete dalej, pokial s tym nebude mat problem jeho kamarat, preco by si mala byt ty, zivot prinasa vselijake situacie predsa. Ale opakujem, urcite sa do nicoho nerhn a nerob prvy krok, pekne vyckaj casu ako hus klasu 😉

helen_167
12. júl 2023

Ex urcite uved ako oca dietata, ved nech si plati na dieta, a co sa tyka toho jeho kamosa, dajte si cas, uvidis ake budes mat z neho pocity, nemala by som vycitky osobne z toho, ved je to tvoja vec, ked ta opustil,mas na vyber.... Nechal ta samu a s babatkom na ceste, chrapun.

andreatytler
12. júl 2023

A oni su este stale najlepsi kamarati?
Lebo ak ano, to si neviem dost predstavit ze by tento trojuholnik mohol fungovat.
Ako moze byt ten novy kamarat tvoj milujuci a chapajuci partner a zaroven najlepsi kamarat cloveku ktory ta opustil ako tehotnu? To potom on to hra na obe strany a nema chrbtovu kost a je este horsi ako tvoj ex.