Chlap, ktorý nemá chuť na sex

11. dec 2022

Ahojte dievcata,

Nikdy doteraz som nemala vztah s chlapom, ktory by nebol sexualny maniak. Teda, aby som sa vyjadrila spravne, vzdy doteraz som poznala chlapov, ktori to chceli stale vzdy a vsade … ja som mala velakrat dojem ze ma to uz prestava bavit. Na ziaciatju je to fajn ale ked ma clovek male deti tak 3-4x do dna nezvlada.
Ok som rozvedena a stretavam sa s muzom ktory ma 45 rokov.
Ako sex mame skvely ale je ho malo. Na zaciatku zvladol aj vecer a aj rano ale teraz ked mame vecer tak mu to staci o 10 dni. Podotykam ze sa vidime raz za cas (takze aj to zohrava rolu).

On vela cvici a zrejme tam vybija energou.
Ale pre mna je obrovaka zahada ze proste si sadneme k telke, hladka ma a potom Ideme spat, este aj povie ze je jnaveny - akokeby nechcel aby som vobec nieco iniovala ja.

Stretli ste uz aj vy chkapov, ktorym to stacilo takto? Jemu akokeby sa proste nechcelo a mne to chyba. Take to vzruso 🤷🏻‍♀️

ckocka
11. dec 2022

Ludia ktorí si myslia že všetci fungujú rovnako ako oni to majú na svete ťažké.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
11. dec 2022

Nie každý chlap chce sex 4 krát denne. Keď ti tento nevyhovuje tak si nájdi výkonnejší model.

autor
11. dec 2022

@ckocka ved to. Preto chcem pochopit aj inych. Ja som
Bola zvyknuta ze chlapi boli vkuse iba na sex zamerani a ano po case to cloveka prestane bavit a nie kazdy den ma taky apetit. Ale chcem vediet ci aj vy mate skusenostx
Pretoze tu na MK ked citam diskusie tak kazda pisr aky ma skvely a pravidelny sex s muzom a potom mam dojem ze ja jedina nie 🙈

autor
11. dec 2022

@januska12323 dievcata ja viem ze ak chcem viac sexu tak bud zmenim chlapa alebo sa zmierik s tym co mam
Ja len chcrm vediet ci aj vy mate niektora taku skuenost

januska12323
11. dec 2022

Normálne je všetko čo vyhovuje obidvom.

ckocka
11. dec 2022

Ja zas čítam tu na MK ako si množstvo žien sťažuje že sex nie je podla ich predstáv, a to v roznom smere.

autor
11. dec 2022

@ckocka ano aj to. Ale vacsinou je to preto ze manzel ma ten sex inde alebo su tam tie podozrenia.
Proste ja nechapem ze chlap kyory ma prilezitost ma neoprie dakde ale lezime hladka ma 🤷🏻‍♀️
Samozrejme ze ppyatt sa to mozem priamo aj jeho. Ale je to dost citliva tema a nechcem mu to hovorit akp vycitku lebo potom
Si vravim ze mozno proste nemam chut na mna … (raz medzi recou povedal ze jeho exmanzelkou mavali sex tak normalne 3x tyzdenne)

autor
11. dec 2022

@januska12323 otazka je ci ste stretli aj vy takeho chlapa alebo nie

kaca222
11. dec 2022

Podľa mňa v pohode 🙂 tiež niekedy s mužom nemáme chuť, sme unavení z práce, chceme ísť skôr spať, máme svalovicu z cvičenia 😃 aj keby to je len raz za dva týždne, pokial to vyhovuje obom, je to v poriadku a nie je na tom nič divné 🙂 pripadne aj menej casto.
Každodenný sex som mala naposledy na výške 😂 keď má človek plno povinností, tak si dobre rozmyslí, ako strávi večer 😄

autor
11. dec 2022

@kaca222 dakujem za odpoved 🙂
Ja som niekedy tiez taka ze som fakt rada ze len lenosime a nic neskusa. Ale potom si zacnem hovorit ze do zadku iny chlap by hned nieco skusal a potom sa deptam ze mozno nechce mna tak casto

veronika_sk000
11. dec 2022

ano stretla a nie jedneho.. pride mi to normalne..nie sme zvierata, zijeme aj inak, ako len sexom..mna napriklad vzdy odpudzovali muzi, ktori mali vysoky sexualny apetit a pravdupovediac, trtkat 4x do dna ako zajaciky by sa mi fakt nechcelo a po fyzickej stranke by to mne osobne nebolo ani prijemne

daniela2202
11. dec 2022

No vzrúšo je tvoj pravopis 😂

autor
11. dec 2022

@veronika_sk000 dik za odpoved 🙂 ano ono tie 3-4x denne je fajn mozno tak na zaviatku cez vikend akoze ulet ale tiez ma taki muzi potom totalne odpudzovali

autor
11. dec 2022

@daniela2202 moj? Prosim ta ak si nasla posli mi ake gramaticke chyby robim. Preklepy na mysli nemam

mimka2019
11. dec 2022

Raz tu ženy vyplakávajú, že všetkým mužom ide len o sex a potom sú také, ktoré vyplakávajú, že mužovi nejde len o sex 🙂 no a vyber si teraz 😆 buď rada, že mu nejde len o sex ... ale že mu stačí aj príjemne strávená chvíľa s tebou 🙂 poznám mužov, ktorí by mohli vytrtkať pol mesta...ale jednoducho nechcú...ako mi sami niektorí povedali, pre nich sú dotyky a objatia s milovanou osobou viac, ako samostný pohlavný akt 🙂 takže áno...existujú aj takí muži...je ich málo...ale existujú 🙂

veronika_sk000
11. dec 2022

ale ako bolo spomenute vyssie, ak to vyhovuje obom stranam, tak je to v pohode..dokonca som sa stretla aj s nazorom muza, ze sex je velmi precenovany, chalan mal vtedy asi 25 a bolo to mile prekvapenie pre mna, ze ma niekto takyto nazor a nie je to asexual 😂 u muza nezvycajne podla mna, aspon co som ja teda mala skusenosti

komplikovana
11. dec 2022

ak to chces vyriesit, tak treba hodit rec s partnerom. Takto si prestanes vymyslat, co sa asi deje v jeho hlave. A nemusi to byt vobec o tom, ze ho nepritahujes. Jednoducho, kazdemu vyhovuje nieco ine a obaja sa mozte posnazit aby vam obom bolo dobre. Vytvorte si vlastne "pravidla". Nikde sa nepise, ze to musi by takto a nijako inac.

liljana
11. dec 2022

Je to vzdy od cloveka k cloveku. To je problem skatulkovania, ze vsetci muzi musia robit toto a toto a vsetky zeny sa maju spravat takto a takto ... Treba si najst partnera, ktory sa k tebe hodi a nie skusat ho menit na svoj sposob. Tomuto chlapovi taha na 50 tku a nema apetit na sex ako v 18. Urcite asi pomoze ho viac nabudit vitaminami, sexy outfitom, ale zazraky od toho necakaj.

autor
11. dec 2022

@liljana s tym ze je to vekom to nesuhlasim. Mala som aj starsieho partnera a to ten bol stale nachstany aj bez toho aby som sa ja pekne nachystala
Tento je aktivny sporhovec - nie je to senilny 45 dedo 😀

autor
11. dec 2022

@mimka2019 pekny pohlad na vec. Myslim ze sj tento by mohol pret…koho chce…

Ano ak to vyhovuje obom je to fajn. Tento stav vyhovuje len jemu. Ja by som k stastiu potrebovala trochu viac - ale zas nie extrem.

Mozno by som mohla byt aj ja akcejsia a nie iba cakat na to kedy zacne on

mimka2019
11. dec 2022

Aký šport robí? ja som chodila v minulosti so športovcom (hral stolný tenis - tréningy každý deň, zápasy atď.) ale bol sexuálne aktívny každý deň. A to prichádzal domov dosť vyčerpaný. Takže nemyslím si, že to, že je športovec hrá nejakú rolu. Proste to nepotrebuje tak často 😉 a je spokojný aj s objatím, dotykmi, hladkaním 😁

mimka2019
11. dec 2022

Aaa ešte dodám. Nemyslím si, že je to citlivá téma. Ak ste spolu vo vzťahu, buďte k sebe úprimní a priami. Ak to tebe chýba a on o tom netuší a je v tom, že si spokojná, tak jasné, že to nezmení. Možno aj on by chcel viac, ale myslí si, že tebe to stačí. Treba sa o tom porozprávať. Priamo, úprimne. Samozrejme ho najprv ubezpečiť, že sex s ním je úžasný ale že ty by si chcela viac 🙂 nič tým nepokazíš...naopak veľa sa môže zlepšiť 🙂

ckocka
11. dec 2022

Citový súlad, peniaze a sex sú zásadné veci na ktorých stojí vzťah. Ak niečo z toho nefunguje, hladám inde.

clodika22
11. dec 2022

Každý to má inak, každý má iné tie potreby a je to úplne normálna vec. Ale je to o tom aby ste si v tomto sedeli, aby to nebolo tak, že jednému sedí každý deň a druhému raz za dva týždne, to o tom sa treba doma otvorene baviť.

hylary
11. dec 2022

Raz za 10 dní je úplne normalna frekvencia. Mne príde práveže divné že niekomu sa chce 5x do týždňa 🤔

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. dec 2022

@mimka2019 on pracuje plus k tomu hrava 2-3x tyzdenne loptovy sport (aj vrcholove ligy) a k tomu posilka asi 3-4x tyzdenne, plus sa stara o deti a este hrava rekreacne golf a tiez dtolny tenis

mimka2019
11. dec 2022

@autor

Dosť náročné ale aj tak by si sa s ním mohla otvorene porozprávať..možno by vedel obetovať jednú návštevu posilky a venovať sa tebe. Ak sa neporozprávate, nebudete vedieť 🙂