Chcem zažiť niečo spontánne

4. jan 2022

Nikdy som nestriedala chlapov len tak. Vzdy som mala len dlhodobe vztahy . Som dost slusna co sa tyka chlapov . Som asi 15 mesiacov po rozchode a uvedomila som si, ze by som raz za zivot chcela zazit nieco spontanne. Viem ze to znie cudne . Ale nebyt stale ta extremne slusna, pracovita, atd
Aspon raz za zivot zazit nieco spontanne vasnive s chlapom. Lebo cely moj zivot je jeden velky plan.

lintu
4. jan 2022

Rob, ako uznáš za vhodné a čo ťa urobí šťastnou. Ideálne, aby si si to aj s odstupom času raz nevyčítala. Je to len tvoja vec. Druhých do toho nič nie je.

karhu
4. jan 2022

zijes len raz, pouzi antikoncepiu😉

bennn
5. jan 2022

Keď to urobíš, oľutuješ to. Uvidíš.

janinka007
5. jan 2022

@bennn ale prosím ta. Užije si a zabudne. Ak sa jej vôbec niečo v tejto dobe dobe podarí.

dadulamamula
5. jan 2022

Ono to nie je ako vo filme, že sa žena stretne s mužom a hneď na prvom rande sa budú milovať, potom sa budú cítiť spolu a nakoniec spolu ostanú...
No ak chceš robiť všetko spontánne bud taka aj ty, nevyhladavaj muža, čakaj co príde samo za tebou a už to pôjde, ak tam budu sympatie, spontánne rob to co chceš. Ale nezabúdaj, že nikdy nevieš, čo bude, a aby ta nezačali muži pre tvoju spontánnosť využívať. Radšej bud slušná.

miadi
5. jan 2022

Kludne vyskusaj nieco ine ako plan. Si single bezdetna s ochranou .. len tu vasen Musis citit neda sa naplanovat ze ok januar 2021 sa to stane. .

monka105
5. jan 2022

Poradím ti, nerieš. Príde to. Ži si svoj život a keď sa naskytne príležitosť, využi ju a nechaj sa unášať situáciou a prítomným okamihom.

janetinka27
5. jan 2022

spontanne veci mozes zazivat aj v beznom zivote, dokonca aj v manzelstve. ak si planujes, ze urobis nieco spontannym sposobom nieco konkretne, potom to uz nebude spontanne :D
dalsia vec je ta, ze ak ide o spontannost v sexualnom zivote s neznamym muzom, potom moze tato spontannost byt vlastne maskovanou nezodpovednostou a lahkomyselnostou a mat nasledky. ale je na tebe, ake riziko si ochotna podstupit.

evinea
5. jan 2022

ked nemas ziadne zavazky tak kludne si uzi, kludne chod do niecoho bezhlavo, vies ako sa to hovori, ze v zivote viacej lutujeme veci ktore sme neurobili, ako tie co sme urobili 🙂

ciola
5. jan 2022

Jednoducha odpoved ak chces zazit nieco spontanne tak to treba asi spravit ci? Snad nepotrebujes od niekoho povolenie ked si single zena.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka38
5. jan 2022

co ti v tom brani?

luccija
5. jan 2022

To máš takú povahu a nejakú stopku čo sa môže a čo nie🙂ale tak nechaj sa prekvapiť ja som tiež planovac a nevidím na to nič zle

moni73
5. jan 2022

Planujes spontannost? 😁

kamatopo
6. jan 2022

Ja som bola presne to isté. Tak som si po rozvode doslova dala rande na slepo od ktorého som absolútne nič čo sa citov týka nečakala. Proste spontánne som si ,,užila,,🙈. A neľutujem toho , sme spolu 13 rokov a spontánnosť máme vo vzťahu doteraz 😂