Budem mať 26 a som single

18. dec 2022

Ahojte...Budem mať 26r. a celé detstvo aj pubertu som bola také škaredé káčatko bez sebavedomia. Mala som potom okolo 20tky zopár “crushov” a potom jeden vzťah ktorý sice bol trochu na diaľku ale videli sme sa veľmi často. Boli sme spolu 1,5 roka a rozišli sme sa v maji 2020. Odvtedy som sama, nikoho som neriešila, mala som dosť školy ktorá bola mega narocna, štátnic, potom prvá robota na TPP a hlavne bol stále covid, nikde sa nechodilo. No teraz mi to už občas začína chybat, viacero mojichspolužiačok sú vydaté, majú deti alebo dlhoročné vztahy a ja nič. Len som pribrala, mám nižšie sebavedomie, neverím si a neviem už nikoho tak pritiahnuť ako kedysi. Ako to zlepšiť? A je to podľa vas veľa mať 26 a byť single? Bojím sa že nikdy nestretnem toho pravého a nebudem mať deti nikdy. Už aj doma do mňa hučia s tym. Poprosím vas o nejaké príbehy s podobným osudom a ako to dopadlo. Ďakujem a prajem krasne sviatky ❤️

petamich
18. dec 2022

mala som to ako ty, akurat som sa rozisla s prvym serioznym partnerom po 7 rokoch a potom som bola sama bez seriozneho vztahu 7-8 rokov, v tej dobe som extremne pribrala, klesala na duchu a kusok sa lutovala, ze kazdy sa niekam hybe a pod. potom som sla do novej prace, spoznala novych ludi, zacala aktivne behat, s padajucimu kilami mi stupalo sebavedomie, manzela som stretla, ked som mala 30, realne sme spolu zacali, ked som mala 31 a dnes som
vydata, mam 1.5 rocne dieta a lepsieho partnera a otca pre svoje dieta som si nemohla zelat aj ked jasne, tiez mame svoje horsie obdobia/dni 🙂 a teda bolo nas 5 ks 30tnicok single a frustraciu sme zapijali u mna na byte a dne sme vsetky vydate a kazda ma minimalne 1 dieta a zhodli sme sa, ze keby sme vtedy vedeli, ze to pride, tak si to single obdobie ovela viac uzivame a nedepkujeme tolko

deti95060810
18. dec 2022

neseď doma a choď si aspoň zašportovať... zabehni do fitka, na plaváreň - proste nájdi si nejaký šport kde možno spoznáš niekoho ...
zapíš sa do kurzov, klubov, spolkov, .... uč sa niečo nové, vzdelávaj sa aj v inej oblasti ako máš vzdelanie, .....

macekovam
18. dec 2022

podla mna je to uz dost.. mat 26 a byt single.. zacni sportovat.. chodit do spolocnosti.. nech mas aj prilezitost niekoho stretnut...

h2
18. dec 2022

Ja mám 3 kamošky, ktoré sú single. Sú to moje rovesníčky (bývalé spolužiačky), čiže majú 47 rokov. Ty si ešte mladá, život máš pred sebou, ty ešte máš šancu. A ako to teda zlepšiť? Ak si pribrala a máš pre to nízke sebavedomie, tak nie je nič ľahšie: schudni. Držím palce, všetko ide, len treba chcieť.

autor
18. dec 2022

@macekovam @deti95060810 @h2 ďakujem ženy za odpoveď 🙂 mne sa podarilo niekolkokrat schudnuť no žiaľ podpísal sa stale jojo efekt a vrátenie sa ku starým navykom keďže som držala prisnejšie diety. Chcem teraz začať posilku a trošku byť aktivnejšia, no hovorim problemom bol aj covid, ľudia sa v podstate 2 roky báli stretavať a ja som zlenivela a úplne som stratila chuť na kontakt s cudzimi ľuďmi a navyše som bola rada keď som mala po práci klud a nie to ešte dačo…a robím s ludmi takže ich mám dosť :D
@petamich ďakujem pekne za povzbudivé slová a držim palce 🙂

euka210
18. dec 2022

Ja som sa vydavala v 27r a to som si hovorila, ze ja nikdy, lebo som ani nechcela 😁 ... ale poznam par zien, vratane mojej svagriny, co kazdy uz myslel, ze budu stare dievky a hla, vydali sa a mali aj deti...aj ked tahalo pomaly na 40r.
Takze nic nie je stratene.

elis248
18. dec 2022

Ak ti to zlepší náladu, ja som mala úplne prvý vzťah až ako 30 ročná. V 32r prvý syn, v 33r svadba, v 34r druhý syn a teraz v 35r momentálne rozmýšľam či si zajtra alebo pozajtra neurobím tehotenský test lebo mi niečo nesedí. Takže vôbec sa tým nezaoberaj a užívaj si.

hopsadobrandejsa
19. dec 2022

26 je nic......uzivaj si zivot, si este mlada.

Ja mam uz po 30-tke a este stale sa necitim na taky velky zavazok akym je svadba a deti. Vsetko pride v pravy cas, nelam si zbytocne hlavu 🙂

miadi
19. dec 2022

26r single uplne fajn vek . Lepsie sama ako s hocijakym blbcom len aby si nebola sama. Ja som v tom veku mala prvy vazny vztah trval 2.5r a potom som mala jeden uplne sialeny vztah 9m a mojho muza som stretla ked som mala 29r. Kazdy vztah bol na nieco dobry -poucenie pri dalsom vybere uz som potom vedela presne co chcem a co nechcem. S manzelom sme spolu stastni 11rokov akosi to Strasne rychlo ubehlo. Hlavne sa na niekoho neulakom len aby bolo okolie spokojne. Hladaj to co chces ty. A Hlavne sa maj rada taka aka si. 26 a single fabulous 😘 neboj kto hlada najde .

lavinis
19. dec 2022

26 a byť single? Užívaj si to

siska53
19. dec 2022

V pohode, neries, to pride.. ja som sa v 26 rozisla, v 27 zisla v 29 znova rozisla s frajermi. Cely rok som si uzivala slobody a v 30tke som zacala chodit s tym, s ktorym mam teraz deti.

ianovec
20. dec 2022

Je dôležité mať na pamäti, že každý má svoj vlastný životný cyklus a že nie je nič zlé na tom, ak niekto má deti neskôr alebo vôbec. Nie je dôležité, ako dlho si single alebo aký vek máš, ale skôr to, ako sa cítiš so sebou a ako si šťastná.

Ak sa bojíš, že nikdy nestretneš toho pravého alebo že nikdy nebudeš mať deti, môže byť užitočné zamyslieť sa nad tým, čo je pre teba dôležité v živote a ako chceš svoj život viesť. Ak sa chceš viac zamerať na vlastné sebavedomie a na to, aby si sa cítila dobre so sebou, môžeš začať tým, že sa zameriaš na svoje zdravie a pohodlie.

Je dôležité si uvedomiť, že nie je nič zlé na tom byť single a že môže byť príjemné mať vlastný priestor a slobodu. Je dôležité sa starať o seba a byť spokojná sama so sebou, nezávisle od toho, či máme vzťah alebo nie.

Poznám i slečnu, ktorá poznala vhodného partnera až testne pred 40tkou, a v 40tich má prvé dieťa.

ianovec
20. dec 2022

Nechcem ti fundovane radiť v otázkach životosprávy a chudnutia, ale vzhľadom k tomu že si viac krát vyskúšala chudnutie formou diéty, a sprvu zafungovala, ale váha sa vrátila späť, odporúčam zmeniť prístup. Zjavne máš dostatočnú vôlu a odhodlanie na to pustiť sa do takého procesu, len to chce ísť na to inak.

Diéty sú vždy tzv. najjednoduchšia cesta. Človek však potrebuje v prvom rade pochopiť, že chudnutie je výsledkom aplikovania jednoduchej matematiky. Vyšší výdaj než príjem. Preto ti diéta fungovala, lebo si znížila príjem. Väčšine ľudí však stačí proste zvýšiť výdaj. Pridaj denne jednu prechádzku, ak máš krokomer, a vieš že máš denne nízku aktivitu, dostaň sa nad 10.000 krokov denne, alebo aspon 8.000. Spraviť 4.000 krokov spraví človek denne aj pri tom ak je pasívny, ďalších 4.000 pri cca 30 min chôdze. Menšie cvičenie denne 30min ti tiež pomôže spáliť niekoľko 100 kalórií. Na zaujímavy progress pritom denne stačí zvýšiť výdaj denne o aspoň 300 kalórií. Stravu nemusíš hneď drasticky upravovať, skôr si zvyknúť na to, že začnej pri nej premýšlať čo je ozaj vhodné zjesť a či tú čokoládu/atp skutočne potrebuješ.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1985murka8
20. dec 2022

V pohode . Ja som bola sama do 34 rokov. Dovtedy som nikoho nemala. Ani som to nijak neriešila prišlo to samé .. takže nechaj to tak
Užívaj si slobodu život . ono to príde či chces či nie .🙂