Brali by ste to tak, že má záujem o niečo viac?

25. mar 2022

Ahojte, priblizne pred dvomi tyzdnami som sa stretla s jednym chalanom. Stretnutie vyslo fajn, no a odvtedy vzdy, ked si piseme, a spomeniem mu, ze niekam idem, planujem ist - napise mi, ci sa moze pridat alebo jednoducho planuje dalsie stretnutia. Myslite, ze je to znak toho, ze by chcel casom nieco viac?🤔Pretoze je taky troska tajomny, neviem ho precitat, ci nema zaujem len o kamaratstvo a pytat sa este takto priamo nechcem.
Mam 20r a on 23r..

diamond007
25. mar 2022

To nevieme ani my, keď to nevieš ty o čo má záujem. Veď sa stretnite a uvidíš časom

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
25. mar 2022

@mb2021 ta ziadost nie je az taky zly napad. Predislo by sa vela nedorozumeniam.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lija22
25. mar 2022

@mb2021 a keby dal kocke jasnu ziadost uz by bolo zle, ze ide rychlo na vec ;)

ci kamarat ci zalubenec, nespekuluj a chod s nim, resp ber ho so sebou

kitycat
25. mar 2022

Nechapem, pisete si a te vas chat je akoze aky,,?

On: Ahojky co robis?
Ona: Ahojky, chystam sa von s kamoskami.
On: Hej, a kam?
Ona: ale iba tak.. Do obchodu a potom kava.
On: Aha,, a co by si si chcela kupit?
Ona: Voes co, ani neviem. Vacsinou si kupim iba tu kavu a kolac. Tak ja letim. Paa
On: Mozem sa pridat?
Ona: "prečítané"

Inak, ak je tajomny a chce sa s tebou stretnut, a este sa aj pyta ci nieham moze ist tak to asi tajomstvo nie je, ze by sa este vidiet chcel. Zalezi co chces ty a aby ste neprepasli "tu chvilu"

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
26. mar 2022

Veď ma chalan normálne záujem, ako inak by sa mal správať? Prísť k tebe, ovalit ta kyjom a za vlasy dotiahnuť do svojej jaskyne? Potom by ti už bolo jasné, že ma záujem?
Veď jasné, že spočiatku bude taky opatrný, skôr len kamarát, či má ti navrhnúť sex? Alebo ako na základnej sa ta opýtať, že "Katka, budeme spolu randit?"